20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 050 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Butter Kings
Povlak na polštář Freezing
Bavlněný, na zip, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Butter Kings
Utěrky v sadě Christmas Twigs
2 ks, bavlněné, bílé/zelené, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Freezing
2 ks, bavlněná, pratelná, 35x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Butter Kings
Běhoun na stůl Christmas Ride
Bavlněný, s vánočním motivem, 40x140 cm
(1)
Skladem
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Christmas Star
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s květinovými vzory, 35x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Butter Kings
Zástěra Veselé Vánoce
Bavlněná, s vánočním motivem, bílá
Skladem
679 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Utěrky v sadě Delicate Green
2 ks, bavlněné, s vánočním motivem, bílé, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Mistletoe Kiss
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, 35x45 cm
Skladem
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Butter Kings
Prostírání v sadě Christmas Deco
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, 35x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Butter Kings
Hrnek Golden Stars
330 ml, keramický, bílý
(1)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Butter Kings
Adventní dekorace Christmas Ride
Látková
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 103 Kč
s kódem
1 379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Butter Kings
Zástěra Holiday Mood
Bavlněná, bílá
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Butter Kings
Utěrky v sadě A Lots of Gifts
2 ks, bavlněné, s vánočním motivem, červené/bílé, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Butter Kings
Prostírání v sadě Delicate Green
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, 35x45 cm
Skladem
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
JAHU collections
Kuchyňské rukavice v sadě Rhombus
2 ks, černobílé, 18x26 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
111 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
70 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 10 ks
JAHU collections
Utěrky v sadě Micro
10 ks, z mikrovlákna, 15x30 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
13 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
JAHU collections
Koupelnová předložka Circle
Modrá, 50x80 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
JAHU collections
Koupelnová předložka Uni
Modrá, 50x80 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
JAHU collections
Koupelnová předložka Brick
Modrá, 50x80 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Povlečení Gigi
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, zelené/krémové, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
975 Kč
s kódem
1 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, černobílé, 60x100 cm
(2)
Skladem
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, béžové, 60x100 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, černé/šedé, 60x100 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Marble
2 ks, pratelné, hnědé, 60x100 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Blue Spring
2 ks, pratelné, modré, 60x100 cm
(6)
Doručíme od 14. 12. 2026
671 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, hnědé, 60x100 cm
(10)
Doručíme od 14. 12. 2026
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Boho Mandala
2 ks, pratelné, bílé, 60x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, bílé/hnědé, 60x100 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Povlečení
Na dvoulůžko/prodloužené, zakládací, z bavlny Renforcé, s pruhy, hnědé/béžové, 200x220 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Deka
Z mikroplyše, růžová, 220x230 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 263 Kč
s kódem
1 579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Madison
Prostírání Capri
Látkové, pratelné, 33x45 cm
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
La Rochére
Hrnek Abeille
270 ml, se sítkem, skleněný
(3)
Skladem
Poslední kousek
671 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
La Rochére
Sklenice v sadě Abeille
4 ks, 260 ml
(6)
Skladem
Poslední kousek
1 127 Kč
s kódem
1 409 Kč bez kódu
352 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
La Rochére
Skleničky v sadě Abeille
4 ks, 230 ml, na víno
(7)
Skladem
Poslední kousky
983 Kč
s kódem
1 229 Kč bez kódu
307 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Ego Dekor
Miska
Pro domácího mazlíčka, skleněná, s nápisem, ø 24 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
591 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
Ego Dekor
Prostírání v sadě Indi
4 ks, bavlněná, pratelná, 35x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
703 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bonami Essentials
Zahradní jídelní set Viking & Capri
Pro 6 osob, plastový, zelený/tmavě šedý
Skladem
Poslední kousek
15 450 Kč
s kódem
19 313 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Vileda
Potah na žehlicí prkno Diamond
Bavlněný, s geometrickým vzorem, 120x38 cm
(23)
Skladem
342 Kč
Do košíku
Do košíku
Vileda
Žehlicí prkno Diamond M
S držákem na parní generátor/se zásuvkou/s nastavitelnou výškou, černé, 120x38 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 797 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Selection
Modul pohovky Fairfield Kentucky
Levý roh/středový díl/s lenoškou, z imitace kůže, koňakově hnědý, šířka 144 cm, hloubka 92 cm
(96)
Skladem
Poslední kousek
13 759 Kč
s kódem
17 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Roh a tvar (5)
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Selection
Pohovka Patti
Z textilie bouclé, rozkládací/s úložným prostorem, šedá, trojmístná, šířka 215 cm, hloubka 103 cm, hloubka sedáku 56 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
22 392 Kč
s kódem
27 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Selection
Pohovka Bjork
Manšestrová, rozkládací/s úložným prostorem, tyrkysová, trojmístná, šířka 215 cm, hloubka 105 cm, hloubka sedáku 55 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
19 359 Kč
s kódem
24 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Germania
Koupelnová skříňka Vasio
Vysoká/závěsná/úzká, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin/povrchová úprava: sklo, lesklá, šedá, šířka 36 cm, výška 93 cm, hloubka 34 cm
Skladem
Poslední kousky
4 759 Kč
s kódem
5 949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Rotho
Dětské WC sedátko Bella Bambina
Tmavě růžové, délka 36 cm, šířka 32 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rotho
Vanička TOP
Světle růžová, 44,5x76 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Rotho
Dětské WC sedátko TOP
Bílé, délka 34 cm, šířka 27 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Rotho
Stupínek Bella Bambina
Plastový, tmavě růžový, výška 13 cm, nosnost 50 kg
(1)
Doručíme od 9. 10. 2026
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Agnella
Koberec Kirla
Vlněný, s nízkým vlasem, šedý, 133x190 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
7 639 Kč
s kódem
9 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
344
345
346
...
536
Načíst další