20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 683 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Actona
Kancelářská židle Benson
Čalouněná, pojízdná/s nastavitelnou výškou/s područkami/otočná, černá, nosnost 110 kg, výška sedáku 51,5-60,5 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
5 839 Kč
s kódem
7 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Actona
Jídelní židle Batilda
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, koňakově hnědá
Doručíme od 20. 10. 2026
2 937 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Actona
Jídelní křeslo Aura
Čalouněné, z textilie bouclé, tmavě šedé
Doručíme od 21. 10. 2026
4 053 Kč
s kódem
5 066 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Vitaus
Koberec Pink Geo
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, růžový/světle šedý, ø 100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
695 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Vitaus
Koberec Stormy
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, šedý, ø 80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
Vitaus
Koberec Marble
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, světle šedý, ø 100 cm
Skladem
Poslední kousek
751 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Vitaus
Koberec Sandstorm
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, světle modrý/světle hnědý, ø 100 cm
(4)
Skladem
751 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Vitaus
Koberec Blue Waves
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, modrý/šedý, ø 100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
Vitaus
Koberec Melted
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, modrý/oranžový, ø 80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
Vitaus
Koberec Thunderstorm
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, šedý, ø 100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Vitaus
Koberec Spilled Coffee
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, hnědý/ve zlaté barvě, ø 80 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
Vitaus
Koberec Vintage
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, šedý, ø 100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
703 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Vitaus
Koberec Colourful Lines
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, modrý/šedý, ø 120 cm
(7)
Skladem
983 Kč
s kódem
1 229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Mistletoe
Lněný, na zip, s vánočním motivem, 40x60 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
Linen Tales
Podtácky v sadě Mistletoe
4 ks, textilní, s vánočním motivem, bílé, 10x10 cm
Skladem
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
105 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
Linen Tales
Podtácky v sadě Christmas Green
4 ks, textilní, zelené/khaki, 10x10 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
105 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
Linen Tales
Podtácky v sadě Red Natural Stripes
4 ks, textilní, červené/v přírodní barvě, 10x10 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
102 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Red Natural Stripes
2 ks, lněné, s pruhy, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Christmas Green
2 ks, lněné, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
290 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 6 ks
Casa Selección
Vánoční koule v sadě
6 ks, ø 8 cm
(3)
Skladem
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Casa Selección
Světelná dekorace Santa Claus
Na baterky, stolní , keramická, červená/bílá, šířka 5 cm, délka 6 cm, výška 17 cm
(4)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Vánoční řetěz Boa
180 cm
(2)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Casa Selección
Vánoční ozdoby v sadě Figures
8 ks, dřevěné, 5 cm
(8)
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
22 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Vánoční řetěz Boa
180 cm
(3)
Skladem
111 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Casa Selección
Běhoun na stůl Figures
S vánočním motivem, 33x180 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Prostírání
Filcové, pratelné, s vánočním motivem, 30x40 cm
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Vánoční figurka Squirrel
Plastová, výška 18 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Casa Selección
Vánoční koule v sadě
6 ks, ø 8 cm
Skladem
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
67 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Casa Selección
Vánoční ozdoby v sadě Icicle
6 ks, ø 4 cm
(2)
Skladem
111 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
23 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Vánoční ozdoba
Ø 10 cm
(1)
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Vánoční ozdoba Santa Claus
Dřevěná, 11 cm
(5)
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Vánoční figurka Sled
Dřevěná, výška 13 cm
(3)
Skladem
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Vánoční ozdoby v sadě
6 ks, dřevěné, ø 8 cm
(7)
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
37 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Vánoční ozdoba
11,5 cm
(2)
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Casa Selección
Podtácky v sadě
4 ks, z plsti, s vánočním motivem, červené, ø 10 cm
(14)
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
30 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Vánoční koule
Ø 8 cm
(4)
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
Casa Selección
Vánoční ozdoby v sadě Snowflake
3 ks, dřevěné, 25 cm
(5)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Hrací figurka Christmas Tree
Dřevěná, výška 24 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 183 Kč
s kódem
1 479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Svícen
Plastový/skleněný
(1)
Skladem
Poslední kousky
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Casa Selección
Vánoční ozdoba Doll
Textilní, 28 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Světelná dekorace Noel
Na baterky, stolní , dřevěná, hnědá, šířka 5,5 cm, délka 31 cm, výška 31 cm
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Běhoun na stůl
S vánočním motivem, 32x85 cm
(5)
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Vánoční figurka Reindeer
Dřevěná, výška 20 cm
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Ubrus
Ve stříbrné barvě, 140x150 cm
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Casa Selección
Věnec
Vánoční, ø 45 cm
Skladem
Poslední kousky
695 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Natural Stripes
Lněný, s pruhy, zakládací, 50x70 cm
(5)
Doručíme od 18. 11. 2026
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Povlečení Natural Stripes
Na dvoulůžko, na knoflíky, chladivé, lněné, s pruhy, bílé/béžové, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 639 Kč
s kódem
7 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kate Louise
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s nápisem/s potiskem, 43x43 cm
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
362
363
364
...
537
Načíst další