20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 809 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Candellux Lighting
Dětské nástěnné svítidlo Sheep
Černé, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 36x12x24 cm
Skladem
Poslední kousky
1 103 Kč
s kódem
1 379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Candellux Lighting
Dětská lampička House
Modrá, z MDF, LED, do zásuvky, 27x3,5x24 cm
Skladem
Poslední kousek
1 672 Kč
s kódem
2 090 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Candellux Lighting
Dětská lampička Cactus
Zelená, z MDF, LED, do zásuvky, 22,5x3,5x20,5 cm
Skladem
Poslední kousky
1 527 Kč
s kódem
1 909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Žlutý/bílý, z masivního dřeva, 11,5x10x90 cm
Skladem
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Candellux Lighting
Dětská lampička Cactus
Zelená, z MDF, LED, do zásuvky, 26,5x3,5x27,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 672 Kč
s kódem
2 090 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Candellux Lighting
Nástěnné svítidlo Piccolo
Modré, z MDF, LED, 37,5x33x12 cm
Skladem
Poslední kousky
1 023 Kč
s kódem
1 279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Candellux Lighting
Dětské nástěnné svítidlo Car
Černé, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 43x12x15 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 047 Kč
s kódem
1 309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Candellux Lighting
Dětská lampička Tower
Růžová, z MDF, LED, do zásuvky, 16x3,5x28,5 cm
Skladem
Poslední kousky
1 863 Kč
s kódem
2 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Candellux Lighting
Dětská lampička Car
Černá, z MDF, LED, do zásuvky, 35x3,5x14 cm
Skladem
Poslední kousky
1 672 Kč
s kódem
2 090 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Bílý/růžový, z masivního dřeva, 19x10x90 cm
Skladem
Poslední kousky
1 112 Kč
s kódem
1 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Candellux Lighting
Dětská lampička Bird
Růžová, z MDF, LED, do zásuvky, 33,5x3,5x19,5 cm
Skladem
Poslední kousky
1 672 Kč
s kódem
2 090 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Černobílý, z masivního dřeva, 36x10x110 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Bílý/růžový, z masivního dřeva, LED, 15x10x90 cm
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětské nástěnné svítidlo Console
Černé, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 36x12x20 cm
Skladem
Poslední kousek
1 465 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Candellux Lighting
Dětská lampička Butterfly
Žlutá, z MDF, LED, do zásuvky, 26,5x3,5x26,5 cm
Skladem
Poslední kousky
1 767 Kč
s kódem
2 209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Bílý/modrý, z masivního dřeva, LED, 11x10x90 cm
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětské nástěnné svítidlo Cat
Černé, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 27x12x29 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 540 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Candellux Lighting
Dětský lustr Hearts
Bílý/růžový, z masivního dřeva, 11x10x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Candellux Lighting
Stropní svítidlo Circle
Bílé, skleněné, přisazené, ø30x9 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětské nástěnné svítidlo Dog
Růžové, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 36,5x12x18,5 cm
Skladem
Poslední kousek
1 469 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Candellux Lighting
Dětská lampička Cloud
Růžová, z MDF, LED, do zásuvky, 31x3,5x15 cm
Skladem
Poslední kousek
1 672 Kč
s kódem
2 090 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Z masivního dřeva, 11,5x10x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Bílý/růžový, z masivního dřeva, 27x10x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 129 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětské nástěnné svítidlo House
Šedé, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 35x12x26 cm
Skladem
Poslední kousky
976 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Candellux Lighting
Dětská lampička Cat
Černá, z MDF, LED, do zásuvky, 28,5x3,5x20,5 cm
Skladem
Poslední kousky
1 672 Kč
s kódem
2 090 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 20 ks
Addis
Ramínka v sadě
20 ks, plastová, bílá, délka 42 cm, výška 21 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
25 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Addis
Mop Essentials
(6)
Skladem
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 50 ks
Addis
Ramínka v sadě
50 ks, plastová, černá, délka 45 cm, výška 23,5 cm
(3)
Skladem
866 Kč
s kódem
1 083 Kč bez kódu
22 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Addis
Mechanický zametač
Černý
(10)
Doručíme od 5. 11. 2026
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 10 ks
Addis
Ramínka v sadě
10 ks, plastová, šedá, délka 42 cm, výška 21 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
23 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Addis
Hadříky v sadě
4 ks, z mikrovlákna
(4)
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
45 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 5 ks
Addis
Ramínka v sadě
5 ks, plastová, bílá, délka 41 cm, výška 23 cm
(7)
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
30 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Sirius
Vánoční světelná dekorace Alberte
2 ks, na baterky, stolní , skleněná, vínová, ø 6,5 cm, výška 10,5 cm
(3)
Skladem
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
iDesign
Ochranná podložka do úložného boxu iD Wallspace
Nástěnná, plastová, šedá, 28x28x2 mm
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
iDesign
Dóza
3,8 l, na potraviny, plastová, bílá
(2)
Skladem
Poslední kousky
591 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódem
iDesign
Organizér iD Wallspace
Nástěnný, z recyklovaného plastu, 45x31x20 cm
Skladem
Poslední kousek
871 Kč
s kódem
1 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
iDesign
Organizér iD Wallspace
Nástěnný, z recyklovaného plastu, 39x32x20 cm
Skladem
Poslední kousky
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
iDesign
Dóza
2 l, na potraviny, plastová
(3)
Skladem
Poslední kousky
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódem
iDesign
Dóza
3 l, na potraviny, plastová, bílá
Skladem
Poslední kousky
575 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódem
iDesign
Víko na úložný box iD Wallspace
Nástěnné, z recyklovaného plastu, šedé, 40x32x1,5 cm
Skladem
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
iDesign
Nástěnný věšák iD Wallspace
Plastový, šířka 65 cm, výška 15,5 cm, hloubka 31 cm
Skladem
1 455 Kč
s kódem
1 819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
iDesign
Rozdělovač do úložného boxu iD Wallspace
Nástěnný, z recyklovaného plastu, 27x5x16 cm
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Konzolový stolek Fera
Kovový, světle šedý, 35x85 cm, výška 80 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
6 225 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Blomus
Konferenční stolky v sadě Fera
2 ks, kovové, bílé, 40x40 cm, výška 40 cm
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
4 225 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Blomus
Odkládací stolek Fera
Kovový, tmavě šedý, 25x50 cm, výška 58 cm
(7)
Doručíme od 19. 10. 2026
3 829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Blomus
Odkládací stolek Oru
Kovový, černý, ø 50 cm, výška 40 cm
Skladem
Poslední kousek
5 799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
Blomus
Stolička Avio
Z dubového dřeva, černá, výška 45 cm
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
7 299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Casa Selección
Knihovna Urban
V dekoru dubu, z MDF, černá/v přírodní barvě, šířka 60 cm, výška 180 cm, hloubka 30 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
3 815 Kč
s kódem
4 769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
372
373
374
...
538
Načíst další