20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
31 611 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Laila
2 ks, zakládací, 50x70 cm
(15)
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Konzolový stolek Tower
Bílý/světle hnědý, 18,5x60 cm, výška 80,5 cm
(22)
Skladem
1 986 Kč
s kódem
2 482 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
Dávkovač mýdla Bambusa
Bambusový, v přírodní barvě, 220 ml, 7x9 cm, výška 16,5 cm
(43)
Skladem
Poslední kousky
372 Kč
s kódem
465 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě Goldes
2 ks, pratelné, černé/ve zlaté barvě, 60x100 cm
(42)
Skladem
368 Kč
s kódem
460 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Universal
Koberec Estilo
Syntetický, se střední délkou vlasu, krémový, 200x290 cm
(11)
Skladem
2 815 Kč
s kódem
3 519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Selection
Rohová pohovka Tori
Manšestrová, rozkládací/s úložným prostorem, levý roh/do L, vhodné pro mazlíčky, světle zelená, trojmístná, šířka 240 cm, hloubka 187 cm, hloubka sedáku 60 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
38 119 Kč
s kódem
47 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
Na prodejně
-20 % s kódem
Wenko
Koš na prádlo Fondi
Dřevěný, v tmavě přírodní barvě, 55 l
(11)
Skladem
2 051 Kč
s kódem
2 564 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Bonami Essentials
Zahradní židle Capri
Plastová, stohovatelná, zelená, nosnost 120 kg, šířka 53 cm, výška 73 cm, hloubka 55 cm
(11)
Skladem
1 855 Kč
s kódem
2 319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Miuform
Rohová pohovka Dazzling Daisy
Rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/do L, béžová, čtyřmístná, šířka 253 cm, hloubka 190 cm, hloubka sedáku 62 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
28 272 Kč
s kódem
35 340 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (5)
-20 % s kódem
Miuform
Rohová pohovka Dazzling Daisy
Rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/do L, tmavě modrá, čtyřmístná, šířka 253 cm, hloubka 190 cm, hloubka sedáku 62 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
28 272 Kč
s kódem
35 340 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (5)
-20 % s kódem
Spinder Design
Botník Rex
Kovový, povrchová úprava: práškový lak, černý, počet párů bot 6 , šířka 70 cm, výška 29 cm, hloubka 27 cm
(11)
Skladem
2 991 Kč
s kódem
3 739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Bonami Essentials
Zahradní židle Capri
Plastová, stohovatelná, modrá, nosnost 120 kg, šířka 53 cm, výška 73 cm, hloubka 55 cm
(11)
Skladem
1 855 Kč
s kódem
2 319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bonami Essentials
Jídelní židle v sadě Moseby
2 ks, čalouněné, matné, tmavě šedé
(11)
Skladem
2 383 Kč
s kódem
2 979 Kč bez kódu
1 490 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Karup
Futonová matrace Wrap Olive Green/Dark Grey
70x200 cm, středně tvrdá, skládací, zelená, tloušťka 12 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
5 639 Kč
s kódem
7 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
Joseph Joseph
Koš na prádlo Tota
Látkový/plastový, antracitový, 2x45 l
(11)
Skladem
3 421 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Universal
Koberec Zen
Syntetický, s nízkým vlasem, šedý/krémový, 160x230 cm
(11)
Skladem
2 911 Kč
s kódem
3 639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Selection
Rohová pohovka Pop
Rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/levý roh/variabilní roh/s lenoškou, vhodné pro mazlíčky, světle šedá, trojmístná, šířka 227 cm, hloubka 165 cm, hloubka sedáku 65 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
24 639 Kč
s kódem
30 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (2)
Premium
Joseph Joseph
Koš na prádlo Tota
Látkový, šedý, 2x30 l
(11)
Skladem
Poslední kousky
3 052 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Universal
Koberec Shiraz Ornament
Syntetický, se střední délkou vlasu, 200x290 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
5 759 Kč
s kódem
7 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
-20 % s kódem
Zone
Kelímek na zubní kartáčky Nova One
Kameninový, světle hnědý, ø 8,5 cm, výška 10 cm
(11)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Vánoční ozdoby v sadě Nikita
6 ks, dřevěné, 4,5 cm
(11)
Skladem
712 Kč
s kódem
890 Kč bez kódu
148 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Přídavná polička Tower
Kovová, bílá, 30x15 cm, výška 10 cm
(11)
Skladem
826 Kč
s kódem
1 033 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville Mini
Zarážky na knihy v sadě Charlie
2 ks
(11)
Skladem
726 Kč
s kódem
907 Kč bez kódu
454 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Rohožka Weawing
Z kokosového vlákna, černá/v přírodní barvě, 40x120 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Záchodové prkénko Ostuni
S automatickým zavíráním, 37 x 45 cm, plastové, bílé
(11)
Skladem
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
Háček Bosio
Nástěnný, nerezový, v matně stříbrné barvě
(11)
Skladem
Poslední kousky
225 Kč
s kódem
281 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
Dávkovač mýdla Terralba
Z polyresinu, béžový, 490 ml, 7x9 cm, výška 16 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
363 Kč
s kódem
454 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Odpadkový koš Sare
Vestavný, z nerezové oceli, v matně stříbrné barvě, 5 l
(11)
Skladem
600 Kč
s kódem
750 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódem
Universal
Koberec Garden
Syntetický, s nízkým vlasem, béžový, 80x150 cm
(11)
Skladem
1 215 Kč
s kódem
1 519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Premium
Blomus
Odpadkový koš Tubo
Nášlapný, ocelový, v bronzové barvě, 3 l
(11)
Skladem
613 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
-20 % s kódem
Star Trading
Světelný řetěz Chania
Plastový, LED, solární, IP44, délka 280 cm
(11)
Skladem
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
PT LIVING
Tabule Perky
Magnetická, 50x50 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
910 Kč
s kódem
1 137 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra
Bavlněná, modrá
(11)
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Hanse Home
Koberec
Syntetický, s nízkým vlasem, hnědý, 140x200 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
1 823 Kč
s kódem
2 279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Hanse Home
Vnitřní a venkovní běhoun Malibu
Oboustranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, zelený/béžový, 80x250 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
1 455 Kč
s kódem
1 819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Umbra
Stojan na deštníky Bellwood
Bílý, 24x22 cm, výška 68 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
1 563 Kč
s kódem
1 954 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Cattara
Ohniště Hexagon
60,5x70 cm, výška 62,5 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
2 730 Kč
Do košíku
Do košíku
Homitis
Knihovna Saso
Z MDF, povrchová úprava: melamin, bílá, šířka 27,5 cm, výška 141 cm, hloubka 22 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Reality
Stropní svítidlo Locarno
Světle hnědé, látkové, LED, přisazené, ø30x11 cm
(11)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Metaltex
Držáky na skleničky na víno v sadě Rail
2 ks, nástěnné, ocelové, ve stříbrné barvě, 41x11 cm, výška 4 cm
(11)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Stojan na mycí prostředky
Silikonový, černý, 8x16,5 cm, výška 17 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Brandani
Jídelní sada Le Primizie
Pro 6 osob, 18 ks, porcelánová
(11)
Skladem
3 146 Kč
s kódem
3 932 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Organizér na kořenky
Otočný, plastový, ø 27 cm, výška 3,5 cm
(11)
Skladem
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Mila Home
Běhoun na stůl
Z bio bavlny, s geometrickým vzorem, 40x130 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Kuchyňská váha
Ve stříbrné barvě, digitální, z nerezové oceli, nosnost 5 kg
(11)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Tefal
Pekárna Bread Of The World PF611838
Černá, plastová, příkon 1600 W
(11)
Skladem
Poslední kousky
5 881 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Metaltex
Nůž Gourmet
Na pečivo, z nerezové oceli, rukojeť: nerez
(23)
Skladem
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Compactor
Koupelnová polička Grena
Bez vrtání, kovová, světle modrá
(11)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
118
119
120
...
659
Načíst další