Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 102 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Zone
Koupelnová polička Rim
Nástěnná, hliníková, černá
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Joseph Joseph
Odkapávač Surface
Na příbory, kovový, ve stříbrné barvě, 20x8 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Metaltex
Organizér na kořenky Paprika
Bez vrtání, ve stříbrné barvě, 32x8 cm, výška 33 cm
(6)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Stojan na víno Rocks
Kovový, počet lahví 9
(6)
Skladem
Poslední kousky
2 206 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Scandic
Modul pohovky Sting
Středový díl, manšestrový, béžový, voděodolný/odolné vůči skvrnám, šířka 76 cm, hloubka 96 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
10 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Roh a tvar (8)
Umbra
Stěrka s držákem Flex
Bílá, délka 40 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
589 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Set povlaků na polštář a běhounu Abstract Shapes
5 ks
(6)
Skladem
Poslední kousek
1 329 Kč
Do košíku
Do košíku
Universal
Koberec Classic
Syntetický, s nízkým vlasem, červený/krémový, 160x230 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
3 538 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
sada 2 ks
Sirius
LED svíčky v sadě Sara Mini
2 ks, na baterky, bílé, ø 5 cm, výška 6,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Hodiny Vintage
Nástěnné, výška 35 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 415 Kč
Do košíku
Do košíku
Karup
Křeslo Cube
Futonové, rozkládací/s podnožkou, šedé, výška zadní opěrky 22 cm, výška sedáku 22 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
10 986 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Plaček Pet Products
Škrabadlo pro kočky Magic Cat Sofa 1
Kartonové, hnědé, 22x44 cm, výška 7 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Karup
Futonová matrace Traditional
160x200 cm, extra tvrdá, bílá, tloušťka 13 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
10 562 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (7)
Premium
Novinka
sada 2 ks
Bloomingville
Misky v sadě Yule
2 ks, na polévku, z kameniny, zelené/krémové, 500 ml, ø 14 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
480 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Balvi
Organizér Mr. Tidy
Na psací potřeby, keramický, 10x9 cm, výška 10 cm
(6)
Skladem
237 Kč
Do košíku
Do košíku
SP TREND
Garnýž Theta
Roztažitelná, kovová, matně černá, 200 - 350 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Nůž Heritage
Na pečivo, z nerezové oceli, délka čepele 33 cm, rukojeť: dřevo
(6)
Skladem
527 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Frozen "Light blue"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(6)
Skladem
651 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Věšák na kravaty a opasky The Dandy
Závěsný, dřevěný, v přírodní barvě, výška 18 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Umbra
Nástěnný věšák Flip
Z topolového dřeva, tmavě hnědý, šířka 51 cm, výška 6 cm, hloubka 3 cm
(6)
Skladem
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Universal
Vnitřní a venkovní koberec Luna Rust
Syntetický, s nízkým vlasem, oranžový/béžový, 80x150 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 089 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Maximex
Sáček na vaření brambor
1x25 cm
(6)
Skladem
293 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premier Housewares
Dózy v sadě Urban
3 ks, na sušenky, kovové, černobílé
(6)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(6)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Na prodejně
Premium
Bloomingville Mini
Dětský věšák Zyon
Nástěnný, z bukového dřeva, šířka 38 cm, výška 13 cm, hloubka 6,5 cm
(6)
Skladem
790 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Ego Dekor
Miska
Pro domácího mazlíčka, skleněná, s nápisem, ø 24 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Star Trading
Světelný řetěz Serie LED
Tmavě zelený, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
1 069 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Závěs na květináč Macramé
Ø 19 cm, výška 71 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Závěs Essentiel
Závěsný systém tyč, žlutý, 140x180 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Curver
Koupelnová skříňka Style
Nízká, plastová, tmavě hnědá, šířka 33 cm, výška 60 cm, hloubka 38 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
1 550 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Garden
Omyvatelný, z PVC, antracitový, 140x240 cm
(6)
Skladem
341 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Premium
Kähler Design
Šálek Hammershøi
Porcelánový, na cappuccino, tmavě modrý, 200 ml
(6)
Skladem
Poslední kousek
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
Costa Nova
Talíř Alentejo
Hluboký , ø 23 cm, z kameniny, tyrkysový
(6)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Rohožka Wash and Clean
Červená, 40x60 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
464 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle zelené, 140x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Nattiot
Dětský hrací koberec Little Camper
Syntetický, bouclé, bez vlasu, 123x180 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
3 909 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Rohožka Cactus
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 25x75 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko, jersey, vínové, 220x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (6)
Balvi
Tabule Week Planner
Magnetická, 30x42 cm
(6)
Skladem
326 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Schůdky
Kovové, bílé, s protiskluzem, 82 cm, nosnost 150 kg
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 089 Kč
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Stojany na květiny v sadě Nat
2 ks, kovové, ø 20 cm, výška 46 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Držák na ručníky Orea Uno Gold
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, ve zlaté barvě, 60x7 cm, výška 4,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Metaltex
Odkládací mřížka London
Kovová
(6)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
WC štětka Bosio
Nástěnná, skleněná, v leskle stříbrné barvě, 10x14 cm, výška 35 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Greta
Na zip, strukturovaný, 40x40 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Mepal
Potravinová krabička Cirqula
Krémová, 500 ml
(6)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Larsson Geo
Bavlněný, s geometrickým vzorem, 33x220 cm
(6)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 6 ks
Blomsterbergs
Formy na muffiny v sadě Rose
6 ks, ø 7 cm
(6)
Skladem
319 Kč
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
151
152
153
...
669
Načíst další