Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 175 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Dakls
Věnec Jingles
Vánoční, ø 13 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Vánoční ozdoba Angel with Flowers
Z nerezové oceli, 6,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Addis
Hadříky v sadě
4 ks, z mikrovlákna
(4)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
45 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Conceptum Hypnose
Dětský koberec Unicorn
Syntetický, s nízkým vlasem, 180x280 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
2 277 Kč
s kódem
2 679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Dětské hodiny Pirate
Ø 23 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Stojánek na tablet Magnetic Tower
Plastový, 5x2,5 cm, výška 5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
364 Kč
s kódem
428 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Garden Pleasure
Ruční vrták
Kovový/plastový, 99 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Světelný řetěz Knirke multi
Ve stříbrné barvě, kovový, LED, na baterky, na dálkové ovládání, délka 390 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Zuiver
Žárovka
E27, 2700 K, 4 W, ø 9,5 cm
(4)
Skladem
789 Kč
Do košíku
Do košíku
Tefal
Strunový sekáček 5 Sec Chopper K1320404
Na zeleninu, z nerezové oceli
(4)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 38x38 cm
(4)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
JAHU collections
Prostírání v sadě Chess
2 ks, plastová, s geometrickými vzory, 45x30 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
90 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Forest Green
Lněný, zakládací, 40x60 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Freezing
2 ks, bavlněná, pratelná, 35x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Plastia
Truhlík Siesta
Samozavlažovací, plastový, 20x40 cm, výška 19 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
236 Kč
s kódem
278 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
My House
Ručník Darwin
Froté, bavlněný, modrý, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
160 Kč
s kódem
188 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
House Nordic
Zahradní lehátko Arrecife
Polohovací, dřevěné, hnědé, nosnost 120 kg, šířka 60 cm, výška 80 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
4 621 Kč
s kódem
5 437 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
My House
Ručník Darwin
Froté, bavlněný, oranžový, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Lékué
Forma na pečení Fortune origami
14 x 14 cm, silikon
(4)
Skladem
Poslední kousky
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(4)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Světelný řetěz Ina
Bílý, kovový, LED, na baterky, na dálkové ovládání, délka 200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Ego Dekor
Vánoční ozdoby v sadě
4 ks, 8,5 cm
(4)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
75 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Zuiver
Žárovka
E27, 2700 K, 2 W, ø 12,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v sadě Sandra
2 ks, voálové, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, v mentolové barvě, 60x120 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Djeco
Hračka
Dřevěná, vhodný věk 2+
(4)
Skladem
Poslední kousek
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Woodman
Vinotéka Grande
Z MDF, povrchová úprava: lamino, matná, bílá/v přírodní barvě, bílá/v přírodní barvě, šířka 75 cm, výška 70 cm, hloubka 40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
6 858 Kč
s kódem
8 068 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rojaplast
Zahradní lavice
Dřevěná, v přírodní barvě, nosnost 270 kg, šířka 180 cm, hloubka 56 cm, výška 70 cm
(12)
Skladem
3 646 Kč
s kódem
4 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání
Ratanové, 30x40 cm
(12)
Skladem
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 8 ks
Hermia
Potravinové krabičky v sadě
8 ks, šedé
(12)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
86 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Metaltex
Regál nad pračku/WC Sky Wash
Kovový, bílý, šířka 64 cm, výška 159 cm, hloubka 31 cm
(16)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Keter
Obal na květináč Rattan
Plastový, výška 43,5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
512 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Square
Digitální, 5x15 cm, výška 10 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
1 049 Kč
s kódem
1 234 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Bigso
Úložný box Soft Storage Medium
S víkem, látkový, béžový, 31x41x22 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bizzotto
Zahradní jídelní set Austin
Pro 2 osoby, ocelový, v terakotové barvě
(3)
Skladem
3 114 Kč
s kódem
3 664 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Black
890 ml, z nerezové oceli, černý
(3)
Skladem
1 104 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Ted Baker
Koberec Notting Hill Portobello
Ručně tkaný, syntetický, bouclé, bez vlasu, krémový, 200x290 cm
(3)
Skladem
6 162 Kč
s kódem
7 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (5)
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek Quencher H2.0 FlowState Tumbler Black
1,18 l, s brčkem, z nerezové oceli, černý
(3)
Skladem
1 215 Kč
s kódem
1 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Maricala
2 ks, 300 ml, keramické, černé/béžové
(3)
Skladem
Poslední kousky
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
530 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Restilo
Přehoz Softa
Prošívaný, z mikrovlákna, béžový, 240x260 cm
(3)
Skladem
1 223 Kč
s kódem
1 439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Moonia
Matrace Premium Hotel Edition
200x200 cm, středně tvrdá, pěnová, oboustranná/antialergenní/zónová/termoregulační, ze studené pěny/z paměťové pěny/z HD pěny, tloušťka 30 cm, nosnost 180 kg
(3)
Skladem
Poslední kousky
18 444 Kč
s kódem
21 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (6)
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnová polička Lizan
Bez vrtání/rohová, Turbo-loc, nerezová, hnědá
(3)
Skladem
623 Kč
s kódem
733 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Polarbox
Chladicí box Classic Gold
Šedozelený, 20 l, plastový
(3)
Skladem
Poslední kousky
980 Kč
s kódem
1 153 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bredemeijer
Čajová souprava Sichuan
Z litiny, černá, objem konvice 1 l
(3)
Skladem
1 155 Kč
s kódem
1 359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Eleanor
2 ks, čalouněná, krémová
(3)
Skladem
6 289 Kč
s kódem
7 399 Kč bez kódu
3 700 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dekorační polštář Adya
S příměsí viskózy, modrý, se snímatelným potahem, 35x50 cm
(3)
Skladem
1 049 Kč
s kódem
1 234 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Black
600 ml, z nerezové oceli, černý
(3)
Skladem
995 Kč
s kódem
1 170 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Wigiwama
Dětský sedací vak Bear
Z textilie bouclé, se snímatelným potahem, světle hnědý, šířka 60 cm, hloubka 70 cm, váha 2 kg
(3)
Skladem
3 110 Kč
s kódem
3 659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Joseph Joseph
Sada nožů se stojanem Elevate Bamboo
5 ks, z nerezové oceli
(3)
Skladem
3 734 Kč
s kódem
4 393 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
225
226
227
...
671
Načíst další