Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Akce a slevy
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 420 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 12 ks
Spirella
Kroužky ke sprchovému závěsu v sadě Ringo Small
12 ks, kovové, v matně zlaté barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
203 Kč
17 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Keter
Dílenská skříň Detroit
Plastová, 65x45 cm, výška 182 cm
(1)
Skladem
3 015 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Mýdlenka Ume
Porcelánová, světle šedá, ø 12 cm, výška 3 cm
(1)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Na prodejně
sada 3 ks
Ego Dekor
Vánoční koule v sadě
3 ks, skleněné, ručně foukané, ø 8 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
715 Kč
238 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (4)
Mila Home
Povlak na polštář
S příměsí bavlny, na zip, etno, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Hodiny DIY Sunset
Nástěnné, ø 35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Camel
Lněný, zakládací, 40x40 cm
(1)
Skladem
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Na prodejně
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, 40x40 cm
(1)
Skladem
159 Kč
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Gardinia
Roleta Zebra
Den a noc, bílá, 57x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
PT LIVING
Svícen Swirl
Skleněný
(1)
Skladem
Poslední kousek
446 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Čisticí kartáč
(1)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Pampille
S abstraktním vzorem, červený, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Soška Monkey
Kovová, 5x17 cm, výška 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 399 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Žárovka Spiral Filament
E27, 2100 K, 3 W, stmívatelná, ø 12,5 cm
(1)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Reality
Venkovní svítidlo Lennon
Bílé, plastové, LED, přenosné, na USB, stmívatelné, IP44, ø14x22 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Vitaus
Koberec Foggy
Pratelný, syntetický, bez vlasu, šedý, 120x180 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Quick Dry
8 ks, rychleschnoucí, bavlněné, bílé, 4x malý ručník (30x30)/2x střední ručník (50x85)
(1)
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Mauro Ferretti
Dekorační tác Foglia
Kovový, 11x38 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Sun Garden
Zahradní podsedáky v sadě Selby
2 ks, – na lavici, khaki, 50x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 259 Kč
Do košíku
Do košíku
Remember
Propiska Paul
(1)
Skladem
Poslední kousek
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Makamii
Rohová pohovka Kalena
Žinylková, rozkládací/s úložným prostorem, levý roh/s lenoškou, taupe, trojmístná, šířka 210 cm, hloubka 149 cm, hloubka sedáku 70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
36 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Materiál čalounění (2)
+ Roh a tvar (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Gamer
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, černé/modré, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Naëlle
Z mikrovlákna, s potiskem, bílý/ve zlaté barvě, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Sklenička Sileia
250 ml, na víno
(1)
Skladem
Poslední kousky
243 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Trio Select
Nástěnné svítidlo Bubble
Bílé/ve zlaté barvě, ocelové, 19x30x22 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Čisticí kartáč
(1)
Skladem
Poslední kousek
135 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Úložný box District
S víkem/dekorativní, kovový, modrý, ø 10x6 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
B.E.S.
Prostěradlo Jersey Lycra
Napínací, na dvoulůžko, jersey, šedé, 180x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v sadě Levita
2 ks, voálové, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, bílé, 60x90 cm
(1)
Skladem
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Závěs Analia
Závěsný systém tyč, sametový, strukturovaný, antracitový, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Lavender
S vůní levandule, váha 28 g
(1)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Ice
Růžová, papírová, ø60x20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Lena
Syntetický, s nízkým vlasem, v cihlové barvě, 80x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Villa Altachiara
Mísa Camogli
Na salát, keramická, bílá, ø 26 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Trio
Venkovní svítidlo Venta
Matně bílé, hliníkové, IP44, 17x20x24 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Váza Ribbon
Ručně vyrobená, porcelánová, bílá, ø 7 cm, výška 13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Svícny v sadě Ribbon
2 ks, na čajovou svíčku, porcelánové
(1)
Skladem
Poslední kousky
989 Kč
495 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Villa Altachiara
Set salátové mísy a příboru Yin&Yang
Na salát, z kameniny, bílý/šedý, ø 27 cm, objem 80 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 139 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Orange Meadow
Na zip, s květinovým vzorem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
My House
Povlečení Boston
Na jednolůžko, na zip, z žakáru, zelené, 140x200 cm
(1)
Skladem
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, tmavě růžové, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
119 Kč
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
Butter Kings
Deka a povlak na polštář v sadě Sisters Balerinas
Prošívaná, z bavlněného saténu, bílá/oranžová, 140x200 cm
(1)
Skladem
2 529 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Závěsná vánoční dekorace
Z proutí, ø 25 cm
(1)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Roba
Dětské povlečení Lil Planet
Do postýlky, na knoflíky, zelené, 100x135 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
824 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Vnitřní a venkovní koberec Devi Ethnic
Syntetický, bouclé, bez vlasu, šedý, 77x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 823 Kč
s kódem
3 529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Sirius
LED svíčka Sille Exclusive
Na baterky, bílá, ø 5 cm, výška 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Doba hoření (2)
Gardinia
Roleta Brutus
Bambusová, v přírodní barvě, 120x160 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
1
...
438
439
440
...
676
Načíst další