Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 123 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Karup
Odkládací stolek Japan
Z borovicového dřeva, v přírodní barvě, 34x45 cm, výška 32 cm
Skladem
Poslední kousek
2 991 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
WOOOD
Stolička Charlie
Čalouněná, žlutá, výška 47 cm, nosnost 100 kg
Skladem
Poslední kousek
2 835 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Good Morning
Povlečení Uni
Na jednolůžko, na zip, teplé, flanelové, bílé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
1 049 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Actona
Jídelní stůl Irwine
Rozkládací, s přídavnou deskou, s keramickou deskou, 90x168 cm, délka po rozložení 210 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
26 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Bobochic Paris
Rohová pohovka Lucien
Manšestrová, rozkládací/s úložným prostorem, levý roh/s lenoškou, tmavě modrá, čtyřmístná, šířka 314 cm, hloubka 167 cm, hloubka sedáku 75 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
89 205 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (5)
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Nova 1202
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, šedý, 240x340 cm
(36)
Skladem
Poslední kousky
8 247 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
OYOY Living Design
Mísa Toppu
Na ovoce, z kameniny, béžová, ø 30 cm
Skladem
Poslední kousek
3 549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Styler
Dětský obrázek White Bear
30x40 cm
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
FABINI
Rendlík Meda 4.0
S pokličkou/s keramickým povrchem, 1,3 l, ø 16 cm, na indukci
Skladem
Poslední kousek
1 199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Stanley
Termohrnek IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Blue Sky
600 ml, z nerezové oceli, modrý
(26)
Skladem
1 170 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
Na prodejně
Kalune Design
Pracovní stůl Vesper
Rohový, v dekoru borovice, 120x130 cm
Skladem
Poslední kousky
4 299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Joseph Joseph
Koš na prádlo Tota Luxe
Bambusový, béžový, 2x45 l
(3)
Skladem
Poslední kousky
6 193 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem jednotlivých košů (2)
sada 2 ks
Ixia
Barové stoličky v sadě
2 ks, kovové, tyrkysové, výška sedáku 76,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
4 839 Kč
2 420 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
noo.ma
Zrcadlo Lun
Nástěnné, s dřevěným rámem, 60x160 cm
Skladem
Poslední kousek
10 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Holm
Steakové příbory v sadě
Pro 4 osoby, 8 ks, nerezové, ve stříbrné barvě/v přírodní barvě
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Novinka
Holmegaard
Vánoční ozdoba Christmas
Skleněná, ručně foukaná, ø 8 cm
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Stanley
Termohrnek Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Purple Dust
600 ml, s brčkem, z nerezové oceli, v levandulové barvě
(14)
Skladem
1 040 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
Printworks
Fotoalbum Love is in the Air
Skladem
813 Kč
Do košíku
Do košíku
Leitmotiv
Stolní lampa Rayado
Žlutá, kovová, ø25x34 cm
Skladem
Poslední kousky
2 829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Actona
Kancelářská židle Eleanor
Čalouněná, pojízdná/s nastavitelnou výškou/s područkami/otočná, béžová, nosnost 110 kg, výška sedáku 47,5-56 cm
Skladem
5 499 Kč
Do košíku
Do košíku
ESTE
Koberec Serenity
Syntetický, se střední délkou vlasu, krémový, 200x290 cm
Skladem
4 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Jen na Bonami
FD
Dětský koberec Hugsy Coral
Syntetický, se střední délkou vlasu, červený/růžový, 160x230 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
4 079 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Bloomingville
Váza Silvio
Z kameniny, krémová/ve stříbrné barvě, ø 20 cm, výška 26 cm
Skladem
Poslední kousky
1 509 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Dóza Stefano
Na těstoviny, kameninová, zelená
Skladem
Poslední kousky
1 319 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Styler
Obrazy v sadě Floral Imprint
30x30 cm, 3 ks, tištěné, s rámem
Skladem
1 249 Kč
416 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Bonami Selection
Boxspring postel Elva Bold
180x200 cm, s úložným prostorem, čalouněná, s matrací/s topperem, modrá
Skladem
Poslední kousky
32 899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (2)
+ Typ čela postele (2)
Novinka
Sass & Belle
Vánoční ozdoba Sweet As Candy Cane
Skleněná, 1,5 cm
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
noo.ma
Váza Dam
Ručně vyrobená, skleněná, bílá, ø 18 cm, výška 22 cm
Skladem
Poslední kousky
1 975 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Haden
Topinkovač Heritage
Slonovinový, z nerezové oceli, příkon 815 W
Skladem
Poslední kousky
1 789 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Coco 1132
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousek
1 934 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícen Sanga
Skleněný
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bobochic Paris
Dvoulůžková postel Jade
160x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, manšestrová, z HD pěny, tmavě šedá
(12)
Skladem
Poslední kousek
54 099 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Marckeric
TV stolek Cailin
Z MDF, povrchová úprava: melamin, krémový, šířka 140 cm, výška 55 cm, hloubka 42 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
8 026 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v sadě Abba
2 ks, v cihlové barvě, výška sedáku 65 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
4 549 Kč
2 275 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Jídelní sada Jules
Pro 4 osoby, 12 ks, kameninová
Skladem
Poslední kousky
6 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Kalune Design
TV stolek Serenity
V dekoru borovice, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, pololesklý, v přírodní barvě, šířka 180 cm, výška 50 cm, hloubka 29,5 cm
Skladem
Poslední kousek
2 879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jen na Bonami
Bonami Selection
Boxspring postel Elva Bold Line
180x200 cm, s úložným prostorem, čalouněná, s matrací/s topperem, modrá
Skladem
Poslední kousky
32 899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (2)
+ Typ čela postele (2)
OYOY Living Design
Etažér Toppu
Kameninový, béžový, ø 20 cm
Skladem
Poslední kousky
1 749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Ayyildiz Carpets
Koberec Sky
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, šedý, ø 200 cm
(112)
Skladem
3 074 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (3)
Sollux
Stropní svítidlo Orbital
Taupe, z opálového skla, IP44, ø12x21 cm
Skladem
1 229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Premium
Zone
Zrcadlo Ume
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 5x, ø 19 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Kave Home
Koberec Marely
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, kulatý, béžový, ø 200 cm
Skladem
Poslední kousek
6 260 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Sklenička Taurin
430 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Ubrus Pauline
Pratelný, s příměsí lnu, krémový, 140x240 cm
(2)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
sada 4 ks
Bloomingville
Misky v sadě Carry
4 ks, na polévku, keramické, růžové/krémové, 295 ml, ø 13,5 cm
Skladem
Poslední kousky
2 069 Kč
517 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jen na Bonami
Bonami Selection
Dvoulůžková postel Thessa Bold
160x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, manšestrová, taupe
(24)
Skladem
Poslední kousky
25 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (2)
+ Typ čela postele (2)
Premium
Novinka
Bloomingville
Hrací figurka Waltz
Dřevěná, výška 27 cm
Skladem
1 169 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Vánoční ozdoby v sadě Chanda
2 ks, skleněné, ø 7,5 cm
Skladem
399 Kč
200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
458
459
460
...
670
Načíst další