20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 025 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Bébé Douceur
Dětské prostěradlo Gauge
Napínací, do postýlky, mušelínové, zelené, 70x140 cm
(3)
Doručíme od 19. 11. 2026
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr prostěradla (2)
Roba
Dětský puf Lil Sofa
Sametový, světle růžový, ø 30 cm, výška 24 cm, váha 3 kg
(3)
Doručíme od 19. 10. 2026
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
Linen Tales
Podtácky v sadě Natural
4 ks, textilní, v přírodní barvě, 10x10 cm
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
92 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Dětské obrázky v sadě Nisi
3 ks, 30x42 cm
(3)
Doručíme od 4. 12. 2026
1 450 Kč
s kódem
1 813 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská deka Bing Bunny "Butterflies"
Fleecová, růžová, 100x150 cm
(3)
Doručíme od 13. 10. 2026
167 Kč
Do košíku
Do košíku
Hendi
Kuchyňské nůžky
Na drůbež
(3)
Doručíme od 16. 10. 2026
449 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Adeko
Dětská postel Box 4
80x160 cm, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(3)
Doručíme od 4. 11. 2026
6 359 Kč
s kódem
7 949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (4)
Premium
-20 % s kódem
Outdoorchef
Čistič na gril
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Candy Cane
Bavlněná, červená, 18x88 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Ski Village
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, modré, 230x220 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
655 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Casa Selección
Roleta Natural Life
Bambusová, světle hnědá, 90x180 cm
(3)
Doručíme od 19. 10. 2026
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Outdoorchef
Čistič na gril
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
509 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
WOOOD
Pohovka Rocco
Sametová, tmavě zelená, trojmístná, šířka 230 cm, hloubka 82 cm, hloubka sedáku 56 cm
(3)
Doručíme od 3. 12. 2026
19 648 Kč
s kódem
24 560 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rolser
Nákupní taška I-Max MF 6
Na kolečkách, 43 l
(3)
Doručíme od 13. 10. 2026
2 440 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Teulat
Konzolový stolek Corvo
Šedomodrý, 35x120 cm, výška 90 cm
(3)
Doručíme od 16. 10. 2026
7 957 Kč
s kódem
9 946 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Woodman
Odkládací stolek Arty
Černý/v přírodní barvě, ø 50 cm, výška 45 cm
(3)
Doručíme od 22. 10. 2026
3 143 Kč
s kódem
3 929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Hendi
Trysky na šlehačkovou lahev Profi Line
Počet nástavců 4 ks
(3)
Doručíme od 16. 10. 2026
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Teulat
Jídelní židle Dam
Zelená
(3)
Doručíme od 16. 10. 2026
4 576 Kč
s kódem
5 720 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Karup
Křeslo Hippo
Futonové, rozkládací, šedé, výška zadní opěrky 43 cm, výška sedáku 25 cm
(3)
Doručíme od 16. 10. 2026
9 694 Kč
s kódem
12 117 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Maximex
Stojan na květiny Vertical
Kovový, 62x56,5 cm, výška 108 cm
(8)
Skladem
1 439 Kč
s kódem
1 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Miuform
Pohovka Simon
Na každodenní spaní/rozkládací/s úložným prostorem, béžová, trojmístná, šířka 207 cm, hloubka 90 cm, hloubka sedáku 57 cm
(8)
Skladem
18 174 Kč
s kódem
22 718 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Tvilum
Šatní skříň Bodo
Z dřevotřísky, povrchová úprava: folie, matná, bílá, šířka 99 cm, výška 200 cm, hloubka 58 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
5 207 Kč
s kódem
6 509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Casa Selección
Žebřík na ručníky
Kovový, černý, délka 45 cm, výška 170 cm
(8)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 12 ks
Sass & Belle
Vánoční koule v sadě Mushroom Mini
12 ks, skleněné, ručně vyrobené, ø 3 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
37 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, modré/šedé, 60x100 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
655 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Holm
Podnos
20x35 cm, servírovací, dřevěný
(8)
Skladem
Poslední kousky
394 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Actona
Věšák Aspen
Kovový, černý, šířka 25 cm, hloubka 21 cm, výška 171 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
562 Kč
s kódem
702 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Set podsedáků a běhounu Illustrated Flower
5 ks, růžový/krémový
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 175 Kč
s kódem
1 469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v sadě Voiline
2 ks, voálové, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, bílé, 60x120 cm
(8)
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Ladelle
Miska Artisan
Na polévku, porcelánová, bílá/černá, ø 13,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Konvice na čaj
800 ml, se sítkem, skleněná
(8)
Doručíme od 21. 10. 2026
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Actona
Pracovní stůl Langley
V dekoru dubu, 50x100 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
6 999 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Servírovací stolek Miro
Na kolečkách, s deskou z akácie, 40x80 cm
(6)
Skladem
4 483 Kč
s kódem
5 604 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Teulat
TV stolek Totem
Z MDF, povrchová úprava: barva, béžový, šířka 200 cm, výška 50 cm, hloubka 47 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
16 382 Kč
s kódem
20 477 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Marckeric
Komoda Misti
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: lak, šedozelená, šířka 150 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
(6)
Skladem
6 996 Kč
s kódem
8 745 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Unique Furniture
Komoda Pensacola
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 140 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
4 785 Kč
s kódem
5 981 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Nástěnná dekorace Jaime
Bambusová, výška 75 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 063 Kč
s kódem
1 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Gazzda
Police Mu
Z dubového dřeva, povrchová úprava: olej, v přírodní barvě, šířka 70 cm, výška 2,5 cm, hloubka 18 cm
(6)
Skladem
3 519 Kč
s kódem
4 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva dřeva (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Vitaus
Běhoun Abstract Colors Blue
Pratelný, syntetický, bez vlasu, modrý, 80x300 cm
(6)
Skladem
1 287 Kč
s kódem
1 609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
WOOOD
TV stolek Tygo
Z dubového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření, matný, v přírodní barvě, šířka 150 cm, výška 47 cm, hloubka 44 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
8 637 Kč
s kódem
10 796 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Umělá tráva Sorghum
30x35 cm, výška 110 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Orion
Hrnek Louka
430 ml, porcelánový, bílý/fialový
(6)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář Chanel
Na zip, s květinovým vzorem, 43x43 cm
(6)
Skladem
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Zahradní servírovací stolek Ronda
Z teakového dřeva, skládací, v přírodní barvě, 29x39 cm, výška 49,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
813 Kč
s kódem
1 016 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Rojaplast
Truhlík Modern
Dřevěný, 18x61 cm, výška 15 cm
(6)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
B.E.S.
Povlak na polštář Summer
Z mikrovlákna, na zip, 70x90 cm
(6)
Skladem
174 Kč
s kódem
217 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Plážová osuška Flamingo
Bavlněná, modrá/růžová, 76x160 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Váza
Skleněná, ø 15,5 cm, výška 22,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
177
178
179
...
535
Načíst další