20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 062 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Casa Selección
Světelná dekorace
Na baterky, stolní , keramická, červená, šířka 7 cm, délka 11 cm, výška 11 cm
(5)
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tvilum
Vitrína Paris
Z dřevotřísky, povrchová úprava: folie, matná, bílá, šířka 96 cm, výška 201 cm, hloubka 42 cm
(5)
Doručíme od 15. 10. 2026
11 519 Kč
s kódem
14 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Umělá monstera
Ø 60 cm, výška 130 cm
(5)
Doručíme od 4. 12. 2026
2 073 Kč
s kódem
2 591 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Papírové sáčky v sadě Holiday
4 ks, s vánočním motivem, 14x18 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
47 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Actona
Odkládací stolky v sadě Alisma
2 ks, bílé/ve zlaté barvě, 45x45 cm, výška 50 cm
(5)
Doručíme od 20. 10. 2026
4 439 Kč
s kódem
5 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Cattara
Gril Piran
Na dřevěné uhlí/přenosný
(5)
Doručíme od 21. 10. 2026
684 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Premier Housewares
Stojan na papírové utěrky Monzaro
Dřevěný, hnědý, ø 14 cm, výška 30 cm
(5)
Doručíme od 27. 10. 2026
527 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Premier Housewares
Botník Parker
Z cedrového dřeva, v přírodní barvě, počet párů bot 8 , šířka 74 cm, výška 30 cm, hloubka 26 cm
(15)
Doručíme od 27. 10. 2026
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Purity
Bavlněná, modrá
(11)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Hrnec Litina Smalt
S pokličkou, litinový, 5,2 l, ø 26 cm, na indukci
(8)
Skladem
1 335 Kč
s kódem
1 669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódem
Star Trading
Světelná dekorace Freddy
Na baterky, stolní , dřevěná, bílá, šířka 4,5 cm, délka 8,5 cm, výška 14 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Floriane Garden
Zahradní křeslo Beech
Dřevěné, krémové/v přírodní barvě, nosnost 150 kg, šířka 59 cm, výška 90 cm, hloubka 44 cm
(12)
Doručíme od 3. 11. 2026
2 312 Kč
s kódem
2 890 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Golden Sunset
Bavlněná, ve zlaté barvě/v přírodní barvě, 125x150 cm
(9)
Skladem
470 Kč
s kódem
588 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Zrcadlo Marco
Nástěnné, 55x150,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
4 539 Kč
s kódem
5 674 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Mazzini Beds
Dvoulůžková postel Juniper
160x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, sametová, světle šedá
(6)
Skladem
Poslední kousek
20 879 Kč
s kódem
26 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 4 ks
Lyngby Glas
Sklenice v sadě Palermo
4 ks, 350 ml
(6)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Patricia
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, béžové
(6)
Skladem
4 959 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
3 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Reality
Stojací lampa Level
Černá, hliníková, LED, s možností volby barvy, 43x43x141 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 046 Kč
s kódem
1 308 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Markslöjd
Nástěnné svítidlo Peak
Černé, kovové, 12x22x28 cm
(6)
Skladem
1 436 Kč
s kódem
1 795 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Plastia
Komposter Urbalive
Plastový, šedý, 30 l
(6)
Skladem
1 339 Kč
s kódem
1 674 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská deka Colorine
Z recyklované bavlny, s geometrickými vzory/kostkovaná, 130x160 cm
(6)
Skladem
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Emile Henry
Forma na chleba
ø 28,5 cm, keramika
(6)
Skladem
Poslední kousky
3 095 Kč
s kódem
3 869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Kalune Design
Předsíňová sestava Hale
V dekoru ořechu, z MDF, povrchová úprava: melamin, hnědá, šířka 120 cm, výška 162 cm, hloubka 32 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
3 733 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Roba
Dětské křesílko Lil Sofa
Sametové, světle růžové
(6)
Skladem
Poslední kousky
2 231 Kč
s kódem
2 789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Dávkovač mýdla Spalsh
Mramorový, v přírodní barvě, 200 ml, ø 10 cm, výška 8 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
437 Kč
s kódem
546 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Foca
V měděné barvě, skleněné, 24x28x13 cm
(6)
Skladem
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Teleskopická okenní stěrka
Černá, délka 26 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
660 Kč
s kódem
825 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Povlečení Kate
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, s květinovým vzorem, bílé, 140x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Remember
Hlavolam Sudoku
Dřevěný/plastový/kartonový
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 575 Kč
s kódem
1 969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Lis na citrusy Luxy
Kovový
(6)
Skladem
Poslední kousky
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Roleta Rossignol
Textilní, bílá, 120x180 cm
(6)
Skladem
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Metaltex
Koupelnová polička Lava
Závěsná, ocelová, matně černá
(6)
Skladem
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Nádoba na kvašení zeleniny
2,5 l, keramická
(6)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Hlavice pro WC kartáč Ø 8 cm
Náhradní , plastová, černá, ø 8 cm, výška 14 cm
(6)
Skladem
63 Kč
s kódem
79 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Adeko
Dětská postel CLP
70x140 cm, patrová, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(6)
Skladem
Poslední kousky
8 501 Kč
s kódem
10 626 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (5)
-20 % s kódem
Vitaus
Koberec Ocean Drive
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, modrý/ve zlaté barvě, ø 100 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Tefal
Pánve v sadě Ingenio Easy Cook & Clean L1539153
2 ks, wok, s nepřilnavým povrchem/s odnímatelnou rukojetí, ø 26 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Typ (2)
sada 2 ks
Vialli Design
Šálky v sadě Amo
2 ks, skleněné, s podšálkem/dvoustěnné, 250 ml
(6)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Stojací lampa Madali
Ve zlaté barvě, kovová, ø38x185 cm
(6)
Doručíme od 11. 12. 2026
4 539 Kč
s kódem
5 674 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Ego Dekor
Zapékací mísa Enamel
18x34 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Keter
Dílenská skříň Excellence
Plastová, 45x65 cm, výška 97 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
2 059 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Police Harlem Hyde
Patrová, z masivu pavlovnie, šířka 99 cm, výška 62 cm, hloubka 17,5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
1 228 Kč
s kódem
1 535 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Støraa
Křeslo Jaya
Lněné, béžové, výška sedáku 48 cm
(4)
Skladem
9 439 Kč
s kódem
11 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Casa De Engel
Koupelnový organizér
Plastový, 26x25 cm, výška 15 cm
(4)
Skladem
382 Kč
s kódem
477 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Koberec Puddle
Pratelný, syntetický, bez vlasu, krémový/tyrkysový, 160x230 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
2 711 Kč
s kódem
3 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
WOOOD
Jídelní stůl Jorre
Ø 120 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
11 677 Kč
s kódem
14 596 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Karlsson
Hodiny Retro Boxed Flip
Digitální/nástěnné/stolní, 10x20 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
1 457 Kč
s kódem
1 821 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Koš na prádlo Fondi
Dřevěný, v tmavě přírodní barvě, 38 l
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 839 Kč
s kódem
2 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
180
181
182
...
536
Načíst další