Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 088 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Mette Ditmer Denmark
Sprchový závěs Gallery
S geometrickým vzorem, světle šedý, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Flair Rugs
Vnitřní a venkovní koberec Flora
Syntetický, bez vlasu, šedý, 160x230 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
4 359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Zone
Odpadkový koš Circular
Na tříděný odpad, plastový, černý, 35 l
(2)
Skladem
Poslední kousek
4 036 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Koupelnová polička Luxy
Bez vrtání, ocelová, v leskle stříbrné barvě
(2)
Skladem
Poslední kousek
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Stolní lampa Dome
Černá, kovová, ø30x54,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
4 899 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Leopold Vienna
Skleničky v sadě Corvina
2 ks, 365 ml, na sekt
(2)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Vitaus
Dětský koberec Animal Atlas
Pratelný, syntetický, bez vlasu, modrý, 160x230 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
2 399 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Emile Henry
Hmoždíř
Keramický, ø 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 156 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jen na Bonami
FD
Dětský koberec Dazzy Cream
Syntetický, se střední délkou vlasu, slonovinový, 80x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Hanse Home
Koberec Fancy
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, světle šedý, ø 133 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 235 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
sada 2 ks
Rosendahl
Sklenice v sadě Premium
2 ks, 520 ml
(2)
Skladem
573 Kč
287 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Coconut
Omyvatelný, šedý, ø 160 cm
(2)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Závěs Dilaris
Závěsný systém tyč, s potiskem, 140x260 cm
(2)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Brandani
Příbor Posate Imperial
Pro 4 osoby, 16 ks, nerezový, ve zlaté barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 129 Kč
Do košíku
Do košíku
Elletipi
Příborník do zásuvky Wood Line
V přírodní barvě, 48 x 47 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 838 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Tác
Ø 28 cm , z nerezové oceli
(2)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Star Wars "Mandalorian 02"
Z mikroplyše, ø 40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
218 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Aratorp
Červená, papírová, do zásuvky, ø45x21 cm
(2)
Skladem
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
MSV
Zrcadlo Oslo
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 2x, 10,5x16 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
494 Kč
Do košíku
Do košíku
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě Casting
2 ks, pratelné, béžové, 60x100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení How to Train Your Dragon "Babies"
Do postýlky, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 100x135 cm
(2)
Skladem
346 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Plyšová hračka Gaspard
Vhodný věk 0+, BPA free, výška 5 cm, délka 20,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Zone
Kelímek na zubní kartáčky Rim
Nástěnný, kovový, bílý, ø 7 cm, výška 14 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
983 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Omalovánky On Our Street
Vhodný věk 3+
(2)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Rámečky v sadě
19x24 cm, 3 ks, stojací/na zeď, plastové, hnědé/v přírodní barvě, na fotku 13x18
(2)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Hodiny Shiny Dots
Nástěnné, ø 35,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 419 Kč
Do košíku
Do košíku
Ayyildiz Carpets
Běhoun Space 1900
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, s třásněmi, tmavě šedý, 80x250 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 227 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Harry Potter
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(2)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Star Trading
Světelný řetěz Fiesta
Černý, plastový, LED, na baterky, s časovačem, IP44, délka 360 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Venkovní svítidlo Soham
Zelené, plastové, LED, přenosné, na USB, IP44, ø15x22 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
878 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Yinte
2 ks, červené, 18x14 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Rolser
Schůdky M2 ALU Taburete
Kovové, černé, s protiskluzem, 47 cm, nosnost 150 kg
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 649 Kč
Do košíku
Do košíku
Leitmotiv
Dětská lampička Joey
Ve zlaté barvě, keramická, LED, do zásuvky, stmívatelná, 16,5x12x22,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
SQUISHMALLOWS
Klíčenka Harry Potter Slytherin
Látková
(2)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Koupelnová předložka Blue Flowers
Pratelná, bílá/modrá, 50x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
669 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
House Nordic
Misky v sadě Selma
4 ks, na polévku, z kameniny, šedé, 1,5 l, ø 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
571 Kč
143 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Závěs Melodie
Zatemňovací, závěsný systém tyč, sametový, světle šedý, 135x280 cm
(2)
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mepal
Dóza Black
2 l, černá
(2)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Karlsson
Budík Neat
26x5 cm, výška 13 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
901 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Universal
Běhoun Ricci Herbs
Syntetický, bez vlasu, 52x200 cm
(2)
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
sada 12 ks
Printworks
Tužky v sadě Graphite
12 ks
(2)
Skladem
Poslední kousky
521 Kč
43 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Plaček Pet Products
Matrace Dog Fantasy Stripe
Pro psa, tmavě šedá, 120x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 693 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Závěs Assana
Závěsný systém tyč, s potiskem, zelený/růžový, 140x260 cm
(2)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Dětský koberec Baby Giraffe
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, bílý, ø 120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 589 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Chaplin
Ø 9 cm, výška 13 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Sass & Belle
Závěsné dekorace v sadě Swallow
3 ks, výška 14,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Nástěnná knihovna Apollo
Z jasanového dřeva, povrchová úprava: lak, oranžová, šířka 60 cm, výška 109 cm, hloubka 25 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
7 224 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Malerifabrikken
Obraz History 4
50x70 cm, tištěný, s rámem
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 159 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
205
206
207
...
543
Načíst další