Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 013 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Casafina
Talíř Poterie
Hluboký , z kameniny, hnědý
(2)
Skladem
454 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Fat
Digitální, 11x8 cm, výška 3 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 157 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Chránič stromů Berry
(2)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Spona na závěsy Epica
Kovová, bílá
(2)
Skladem
Poslední kousek
129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Curver
Odpadkový koš Swing
Plastový, šedý, 50 l
(2)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Casa Selección
Běhoun na stůl Figures
S vánočním motivem, 33x180 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Meri Meri
Přání Marble Birthday
(2)
Skladem
Poslední kousek
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
LED svíčka Flamme Granny
Na baterky, bílá, ø 10 cm, výška 18 cm
(2)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Jen na Bonami
Rosti
Mísa Margrethe
Plastová, černá, ø 18 cm, objem 2 l
(2)
Skladem
Poslední kousky
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
douceur d'intérieur
Ubrus Citronnade
Omyvatelný, z PVC, patchwork, žlutý/tyrkysový, 140x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Kate Louise
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Joseph Joseph
Distanční vložky na šatní tyč v sadě Orderly
2 ks, plastové, béžové, 20x3,5 cm, výška 3,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Vitaus
Koberec Stormy
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, šedý, ø 80 cm
(2)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Asterix
Černá, kovová, do zásuvky, 49x49x49 cm
(2)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Meri Meri
Svíčky v sadě Bunny
3 ks, s velikonočním motivem, doba hoření 2 h, výška 10,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Design Letters
Hrnek Favourite
250 ml, porcelánový, béžový
(2)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
LEGO®
Dětská lahev City
Plastová, modrá/ve stříbrné barvě, 390 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
BonBistro
Miska Retro
Na salát, porcelánová, bílá/modrá, 410 ml, ø 13 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Valek
Embosovaný váleček Foxes
Dřevěný
(2)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Love Story
Trimovací hřeben
Šedý
(2)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Fedkolor
Obraz Wroclaw
30x30 cm, na plátně
(2)
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Frozen "Blue"
Do postýlky, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 100x135 cm
(2)
Skladem
367 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Utěrky v sadě Undyed
2 ks, lněné, bílé, 26x26 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami
Vzorek čalounění
Gemma 4
(2)
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
Elletipi
Odpadkový koš
Plastový, tmavě šedý, 6 l
(2)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Brandani
Sklenice Bacco
400 ml, na whiskey
(2)
Skladem
Poslední kousky
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
sada 40 ks
Brabantia
Pytle na odpadky v sadě PerfectFit B
40 ks, stahovací, 5 l
(2)
Skladem
159 Kč
4 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Gaia
S područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, pololesklé, šedé
(2)
Skladem
Poslední kousek
10 107 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Makamii
Podnožka Nalu
Sametová, zelená, šířka 78 cm, hloubka 60 cm, výška 41 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
9 195 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Remember
Ponožky
Velikost 36-40, pánské/dámské/unisex
(2)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-10 %
Tefal
Hrnec Cook Eat B9214474
S pokličkou, nerezový, na indukci
(2)
Skladem
Poslední kousek
673 Kč
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Vánoční ozdoby v sadě Otta
2 ks, ø 9 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Zahradní pohovka Zivia
Čalouněná, dvoumístná, zelená/béžová, šířka 178 cm, výška 82 cm, hloubka 79 cm
(2)
Doručíme od 14. 12. 2026
19 573 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami
Vzorek čalounění
Diosa 84
(2)
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
Mendola Fabrics
Závěs Arcade
Závěsný systém tyč, s abstraktním vzorem, žlutý/modrý, 140x245 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
Do košíku
Do košíku
EGLO
Stropní podhledové svítidlo 4000 K FUEVA 5
Bílé, ocelové, LED, podhledové
(2)
Skladem
Poslední kousek
400 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Malerifabrikken
Obraz Trace Of Nature
100x100 cm, ručně malovaný, s rámem/na plátně
(2)
Doručíme od 4. 11. 2026
12 399 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Outdoorchef
Grilovací teploměr
Z nerezové oceli
(2)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Bonami Selection
Rohová pohovka Cube
Sametová, levý roh/s lenoškou, vhodné pro mazlíčky, krémová, trojmístná, šířka 256 cm, hloubka 158 cm, hloubka sedáku 62 cm
(2)
Doručíme od 16. 11. 2026
34 099 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (3)
House Nordic
Konferenční stolek Jena
Z dubového dřeva, v přírodní barvě, ø 70 cm, výška 40 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
3 715 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Valek
Embosovaný váleček Merry Christmas
Dřevěný
(2)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
The Beds
Komoda Greg
Z dubového dřeva, povrchová úprava: olej, v přírodní barvě, šířka 90 cm, výška 63 cm, hloubka 40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
32 299 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Vánoční koule Madison
Skleněná, ø 8 cm
(2)
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Hilight
Venkovní svítidlo
V měděné barvě, hliníkové, IP44, 9x6,5x14,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Joseph Joseph
Koš na prádlo Tota Trio Luxe
Bambusový, béžový, 3x30 l
(2)
Doručíme od 14. 10. 2026
4 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem jednotlivých košů (2)
Star Trading
Žárovka Soft Glow
E27, 1800 K, 4 W, stmívatelná, ø 13 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Makamii
Rohová pohovka Nanea
Rozkládací/s úložným prostorem, levý roh/s lenoškou, voděodolná, zelená, čtyřmístná, šířka 240 cm, hloubka 148 cm, hloubka sedáku 62 cm
(2)
Doručíme od 13. 11. 2026
39 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (2)
+ Rozměry (2)
Maison de Rêve
Dvoulůžková postel Mija
180x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, sametová, béžová
(2)
Doručíme od 16. 11. 2026
30 966 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (3)
1
...
214
215
216
...
543
Načíst další