Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 966 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Bro
Bílá, plastová, LED, na baterky, s časovačem, ø12x35 cm
(1)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
VDE Tivoli 1996
Vánoční figurka Fungo
Keramická, výška 18,5 cm
(1)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Roost
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, koňakově hnědá
(1)
Skladem
Poslední kousek
7 862 Kč
s kódem
9 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Kalune Design
Matrace Supreme
90x200 cm, středně tvrdá, pěnová, skládací, tloušťka 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
6 417 Kč
s kódem
7 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Christmas Joy
Černobílá, z březového dřeva, do zásuvky, 16x10x21 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 079 Kč
s kódem
1 269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská nástěnná dekorace Teddy
(1)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
knor
Rámeček
44x54 cm, na zeď, plastový, šedý, na fotku 40x50
(1)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Bonami
Vzorek čalounění
Karup Linen 914
(1)
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské prostěradlo Forever Together
Napínací, na dvoulůžko, s květinovým vzorem, růžové, 135x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
YAMAZAKI
Konzolový stolek Tower
Kovový, černý, 18x60 cm, výška 80 cm
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
2 379 Kč
s kódem
2 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Meri Meri
Piňata Unicorn Favor
(1)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Artsy Doormats
Rohožka Floral
Z recyklovaného plastu, 40x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Dakls
Drobná dekorace
Betonová, 11x20 cm, výška 22,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Vitaus
Dětský koberec Fall Flowers
Pratelný, syntetický, bez vlasu, oranžový/slonovinový, 80x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
722 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Watercolour
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
370 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Bonami
Vzorek čalounění
OVER THE HORIZON 38
(1)
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Metaltex
Organizér na kořenky Swing
Z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 40x28 cm, výška 33 cm
(1)
Skladem
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Alison
2 ks, otočné, čalouněné, béžové
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
10 369 Kč
s kódem
12 199 Kč bez kódu
6 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hanse Home
Dětský koberec Snuggle Sunna
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, s třásněmi, kulatý, krémový, ø 160 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
2 813 Kč
s kódem
3 309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětská tapiserie Milu
Výška 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
680 Kč
s kódem
800 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Micadoni
Modulární pohovka Martina
Sametová, vhodné pro mazlíčky, béžová, trojmístná, šířka 240 cm, hloubka 106 cm, hloubka sedáku 75 cm
(1)
Doručíme od 2. 12. 2026
35 646 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Bonami
Vzorek čalounění
Salvador 11
(1)
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
LED svíčka Sille
Na baterky, červená, ø 10 cm, výška 9 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Bonami
Vzorek čalounění
Diosa 77
(1)
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Vzorek čalounění
MO232
(1)
Skladem
Poslední kousky
150 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Umbra
Šperkovnice Tesora
Dřevěná, ø 13 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
LEIFHEIT
Mop Profi Micro Duo
(1)
Skladem
995 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tom Tailor
Knihovna Color Living
Z MDF, povrchová úprava: lak, zelená, šířka 118 cm, výška 138 cm, hloubka 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
31 449 Kč
s kódem
36 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Windsor & Co Sofas
Pohovka Madame
Kožená, voděodolná, koňakově hnědá, trojmístná, šířka 227 cm, hloubka 100 cm, hloubka sedáku 60 cm
(1)
Doručíme od 2. 12. 2026
47 943 Kč
s kódem
56 404 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Fedkolor
Obraz Dalmatien
50x50 cm, na plátně
(1)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 8 ks
Meri Meri
Jednorázové kelímky v sadě Holly Pattern
8 ks, papírové
(1)
Skladem
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
30 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
JAHU collections
Prostírání v sadě Stripe
2 ks, plastová, s pruhy, 30x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Marckeric
Křeslo Bonnie
Manšestrové, zelené, výška zadní opěrky 53 cm, výška sedáku 44 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
5 559 Kč
s kódem
6 540 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Žaluzie Venitien
Kovová, bílá, 90x180 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Moonia
Matrace Biocrystal Selenium
90x200 cm, středně tvrdá, pěnová, oboustranná/zónová/termoregulační, z paměťové pěny/z HD pěny, tloušťka 27 cm, nosnost 120 kg
(1)
Doručíme od 4. 11. 2026
13 854 Kč
s kódem
16 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (8)
-15 % s kódem
Garden Pleasure
Spojka na hadice
4 ks, výška 13 cm
(1)
Skladem
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Pohovka Carlota
Žinylková, na každodenní spaní/rozkládací, béžová, dvoumístná, šířka 185 cm, hloubka 93 cm, hloubka sedáku 57 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
31 810 Kč
s kódem
37 423 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Timber 1403
Pratelný, syntetický, bez vlasu, hnědý, 240x340 cm
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
6 343 Kč
s kódem
7 462 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (7)
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Scandic
Rohová pohovka Amsterdam
Žinylková, pravý roh/do L, voděodolná/odolné vůči skvrnám, zelená, čtyřmístná, šířka 260 cm, hloubka 208 cm, hloubka sedáku 57 cm
(1)
Doručíme od 27. 11. 2026
33 999 Kč
s kódem
39 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Roh a tvar (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Vitrína Panorama
Závěsná, v dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha, v přírodní barvě, šířka 50 cm, výška 80 cm, hloubka 22 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
6 034 Kč
s kódem
7 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Eva
Na baterky, bílá, ø 9 cm, výška 13 cm
(1)
Skladem
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mazzini Beds
Dvoulůžková postel Casey
180x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, sametová, béžová
(1)
Doručíme od 14. 10. 2026
24 394 Kč
s kódem
28 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměr (3)
-15 % s kódem
House Nordic
Taburet Walsdorf
Žinylkový, s úložným prostorem, khaki, ø 42 cm, výška 44 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
1 691 Kč
s kódem
1 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní stůl Nealy
Ø 150 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
26 912 Kč
s kódem
31 661 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Dakls
Miska Bloom
Na polévku, keramická, modrá, 570 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
120 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Gense
Příbor Thebe
Pro 4 osoby, 16 ks, nerezový, ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 587 Kč
s kódem
3 043 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Cosmopolitan Design
Pohovka Bali
Sametová, rozkládací/s úložným prostorem, vhodné pro mazlíčky, tmavě modrá, trojmístná, šířka 222 cm, hloubka 84 cm, hloubka sedáku 65 cm
(1)
Doručíme od 2. 12. 2026
31 959 Kč
s kódem
37 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Materiál čalounění (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
WOOOD
TV stolek Zuma
Z dubového dřeva, povrchová úprava: lak, v přírodní barvě, šířka 200 cm, výška 52 cm, hloubka 45 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
19 015 Kč
s kódem
22 371 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
281
282
283
...
537
Načíst další