Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 039 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Trio
Venkovní svítidlo Mirande
Antracitové, hliníkové, 14,5x11,5x22,5 cm
(1)
Doručíme od 2. 11. 2026
469 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
UMAGE
Stropní svítidlo Asteria Up
Krémové, kovové, LED, ø43x17 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
8 862 Kč
s kódem
10 426 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Nástěnný věšák Ross
Z kaučukového dřeva, v přírodní barvě, šířka 12,5 cm, výška 4,5 cm, hloubka 70 cm
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
1 339 Kč
s kódem
1 575 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Vitrína Melbourne
Kovová, černá, šířka 80 cm, výška 120 cm, hloubka 40 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
6 282 Kč
s kódem
7 391 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Pracovní stůl Sherman
38x116 cm
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
3 918 Kč
s kódem
4 609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Komodo Beach
Na zip, s abstraktním vzorem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
MOME
TV stolek Willa
Z MDF, povrchová úprava: barva, pololesklý, šedomodrý, šířka 180 cm, výška 55 cm, hloubka 40 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
15 809 Kč
s kódem
18 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Ginny
2 ks, čalouněná, žinylková, broskvová
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Asiatic Carpets
Koberec Nova Retro Blue
Syntetický, s nízkým vlasem, šedomodrý, 80x150 cm
(1)
Doručíme od 9. 11. 2026
1 436 Kč
s kódem
1 689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Amorim
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, z textilie bouclé, bílá
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
3 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tvilum
Knihovna Sign
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: folie, antracitová/v přírodní barvě, šířka 41 cm, výška 205 cm, hloubka 34 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
3 476 Kč
s kódem
4 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Micadoni
Polštář k modulární pohovce Martina
Sametový, zelený, šířka 40 cm
(1)
Doručíme od 1. 12. 2026
871 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost polštáře (2)
-15 % s kódem
Geese
Zrcadlo
Nástěnné, s dřevěným rámem, 22x62 cm
Skladem
Poslední kousky
1 113 Kč
s kódem
1 309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Casa De Engel
Organizér do lednice
Plastový, výška 15 cm
(2)
Skladem
278 Kč
s kódem
327 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Wallity
Obraz Birch Wood
70x70 cm, ručně malovaný, na plátně
(2)
Skladem
3 501 Kč
s kódem
4 119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Flair Rugs
Běhoun Briony Traditional
Pratelný, syntetický, bez vlasu, růžový, 60x230 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 162 Kč
s kódem
1 367 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
knor
Rámeček
20x25 cm, stojací/na zeď, plastový, bílý, na fotku 13x18
(2)
Skladem
Poslední kousky
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Traxory
Podnos
40x30 cm, servírovací, dřevěný
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 232 Kč
s kódem
1 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Skříňka pod umyvadlo Salaya
Závěsná, v dekoru jasanu, z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: lak, v přírodní barvě, šířka 90 cm, výška 35 cm, hloubka 45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
9 090 Kč
s kódem
10 694 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Yes Everyday
Koš na prádlo Sintia
Bambusový, v přírodní barvě
(1)
Skladem
520 Kč
s kódem
612 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Floriane Garden
Stojan na květiny
Kovový, 56x85 cm, výška 130 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 144 Kč
s kódem
3 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kalune Design
Konzolový stolek Solace
V dekoru ořechu, v tmavě přírodní barvě, 29,5x120 cm, výška 77 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 205 Kč
s kódem
6 123 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
WOOOD
Křeslo Kube
Relaxační/otočné, s podnožkou, žinylkové, v přírodní barvě, výška zadní opěrky 60 cm, výška sedáku 48 cm
(1)
Skladem
13 451 Kč
s kódem
15 825 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Teulat
Jídelní křesla v sadě Add
2 ks, čalouněná, černá
(1)
Skladem
Poslední kousky
19 719 Kč
s kódem
23 199 Kč bez kódu
11 600 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Pamuk
Pratelný/ručně tkaný, z recyklované bavlny, bez vlasu, krémový, 120x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 583 Kč
s kódem
1 979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnová polička Purio
Teleskopická, hliníková, v matně stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 229 Kč
s kódem
3 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Povlečení Red Heart
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem/4dílné, na knoflíky, růžové, 200x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
s kódem
1 069 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Mila Home
Povlečení
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem, zakládací, z bavlny Renforcé, kostkované, bílé/šedé, 200x220 cm
(1)
Skladem
1 351 Kč
s kódem
1 589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Hudební hračka Harmonica Wild Wonders
(1)
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mila Home
Dětský koberec Green Neighbourhood
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, zelený, ø 120 cm
(1)
Skladem
1 487 Kč
s kódem
1 749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Povlečení Marcus
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, zelené, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Agnella
Koberec Fam
Vlněný, se střední délkou vlasu, šedý, 160x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
18 019 Kč
s kódem
21 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
UMAGE
Stojací lampa Asteria Floor
Antracitová, ocelová, LED, stmívatelná, ø43x151 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
13 354 Kč
s kódem
15 710 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Sass & Belle
Vánoční ozdoba Rainbow Trout
Skleněná, ručně vyrobená, 7 cm
(1)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Printworks
Společenská hra Play Pick up sticks
Vhodný věk 3+
(1)
Skladem
Poslední kousky
341 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Waffle Faux Fur
Syntetický, shaggy, hnědý, 180x290 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
7 093 Kč
s kódem
8 345 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Wallity
Obraz
100x70 cm, ručně malovaný, na plátně
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 399 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sollux
Bodové svítidlo Gleam
V cihlové barvě, hliníkové, ø6,5x10 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
451 Kč
s kódem
530 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mila Home
Závěsy v sadě Black Stripes
2 ks, závěsný systém kolejnice, s pruhy, černobílé, 140x260 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 767 Kč
s kódem
2 079 Kč bez kódu
1 040 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Geometry Shapes
2 ks, pratelné, sametové, béžové, 60x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 10 ks
Gardinia
Kroužky na záclony s háčkem v sadě Elba
10 ks, kovové, šedé
(1)
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
26 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské prostěradlo Football
Napínací, na jednolůžko, fleecové, s potiskem, bílé, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Lois
Pratelná, krémová, 50x80 cm
(1)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Homemania Decor
Deka Cozy
Pletená, bavlněná, černobílá, 130x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 175 Kč
s kódem
2 559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Kreativní sada Cosmic Love – Nail stickers
Vhodný věk 3+
(1)
Skladem
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Villa Collection
Váza Rost
Z kameniny, tmavě modrá, ø 14 cm, výška 30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 138 Kč
s kódem
1 339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Candellux Lighting
Závěsné svítidlo Stones
Černobílé, z akrylátového skla , 17x20x120 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Allstar
Sprchová hlavice Uno
Plastová, v leskle stříbrné barvě, ø 9,5 cm
(1)
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
322
323
324
...
532
Načíst další