Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 190 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
SMEG
Mixér 50's Retro Style
Černý, tyčový, z nerezové oceli, objem 1,4 l, příkon 700 W
Skladem
Poslední kousky
4 070 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
Stanley
Termoska Legendary Classic Bottle Black 2.0
1,4 l, z nerezové oceli, černá
(6)
Skladem
1 819 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
SMEG
Mixér 50's Retro Style
Krémový, stolní, z nerezové oceli, objem 600 ml, příkon 300 W
Skladem
3 093 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Jídelní křeslo Yvette
S područkami, čalouněné, žinylkové, béžové
Skladem
Poslední kousek
5 530 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Košík Peach Skin Round S
Látkový, krémový, ø 21 cm, výška 17 cm
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Adventní kalendář Calvin
6x44x61,5 cm
Skladem
Poslední kousky
2 089 Kč
Do košíku
Do košíku
Bizzotto
Zahradní stolek Taylor
Hliníkový, krémový, 40x40 cm, výška 41 cm
Skladem
Poslední kousky
2 509 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Bizzotto
Umělá rostlina Austorderia
Ø 55 cm, výška 145 cm
Skladem
Poslední kousek
1 799 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
noo.ma
Zarážka na knihy Fala
Kovová
Skladem
Poslední kousky
1 475 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premier Housewares
Dózy v sadě Freska
5 ks, na potraviny, v přírodní barvě
Skladem
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Talíře v sadě Linora
3 ks, dezertní , ø 22 cm, z kameniny, bílé/modré
Skladem
Poslední kousky
1 349 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-39 %
Cosmopolitan Design
Rohová pohovka Matera - II. jakost
Žinylková, rozkládací/s úložným prostorem, levý roh/s lenoškou, oranžová, trojmístná, šířka 253 cm
Skladem
Poslední kousek
25 990 Kč
42 765 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Emile Henry
Forma na koláč Madeleine
26,5 x 24,5 cm, keramika
Skladem
Poslední kousek
943 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Bonami Essentials
Kancelářská židle Evon
Čalouněná, pojízdná/s nastavitelnou výškou/s područkami/otočná, černá, nosnost 120 kg
Skladem
Poslední kousky
2 319 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
noo.ma
Váza Tuga
Keramická, béžová, ø 12 cm, výška 36 cm
Skladem
Poslední kousek
2 475 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Garden Pleasure
Zahradní stolek Mitan
Z teakového dřeva, skládací, v přírodní barvě, ø 50 cm, výška 51 cm
Skladem
Poslední kousek
2 329 Kč
Do košíku
Do košíku
Bizzotto
Zahradní konferenční stolek Merrigan
Hliníkový, 62x105 cm, výška 38 cm
Skladem
Poslední kousky
8 918 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Bloomingville
Misky v sadě Phoenix
2 ks, keramické, žluté/modré, 300 ml, ø 13 cm
Skladem
989 Kč
495 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Wenko
Sprchový závěs Pula
200x180 cm
Skladem
807 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Zahradní lounge set Frares
Pro 4 osoby, z masivu akácie, béžový/v tmavě přírodní barvě, 4 ks
Skladem
Poslední kousek
24 176 Kč
Do košíku
Do košíku
Brandani
Příbor
Pro 6 osob, 24 ks, nerezový, ve stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
1 659 Kč
Do košíku
Do košíku
Vipack
Přebalovací pult Forrest
Z dubového dřeva, povrchová úprava: lak, v přírodní barvě, šířka 52,5 cm, výška 103 cm, hloubka 73 cm, s přebalovacím pultem
Skladem
Poslední kousky
15 307 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Příbor Stella
Pro 4 osoby, 16 ks, nerezový, ve zlaté barvě
Skladem
Poslední kousky
3 549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Bizzotto
Venkovní svítidlo Esprit
Hnědé, kovové, LED, přenosné, na USB/do nabíječky, stmívatelné/s bezdrátovou nabíječkou, IP54, ø11x33 cm
Skladem
Poslední kousky
1 449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-44 %
Teulat
Jídelní stůl Nube - II. jakost
35x110 cm
Skladem
Poslední kousek
6 120 Kč
11 127 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Yes Everyday
Kancelářská židle Perth
Z imitace kůže, pojízdná/s nastavitelnou výškou/s područkami/otočná, černá, nosnost 110 kg, výška sedáku 51-51 cm
Skladem
Poslední kousky
3 929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Markslöjd
Stojací lampa Funil
Šedá, kovová, LED, s ohybatelnou konstrukcí/stmívatelná, 23x47,5x144 cm
Skladem
Poslední kousky
2 990 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
S|P Collection
Váza Cone
Vysoká, keramická, bílá, ø 11,5 cm, výška 50 cm
Skladem
Poslední kousky
1 679 Kč
Do košíku
Do košíku
White Label
Zrcadlo Nyko
Nástěnné, s dřevěným rámem, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
1 856 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
Novinka
Bloomingville
Umělá květina Coral
Ø 25,5 cm, výška 61 cm
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ramínka v sadě Hang-It
2 ks, kovová, vínová, délka 40 cm, výška 21 cm
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Bloomingville
Váza Limone
Skleněná, žlutá, ø 15 cm, výška 27 cm
Skladem
1 149 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Styler
Obraz Petal Glow
70x100 cm, tištěný/s ručně malovanými prvky, na plátně
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Støraa
Skříňka Prem
Z mangového dřeva, povrchová úprava: lak, matná, zelená, šířka 87 cm, výška 152 cm, hloubka 38 cm
Skladem
Poslední kousek
24 699 Kč
Do košíku
Do košíku
Bobochic Paris
Dvoulůžková postel Orlane
180x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, z textilie bouclé, béžová
Skladem
Poslední kousky
56 056 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměr (2)
Premium
Kave Home
Stojací lampa Dione
Černá, ocelová, s ohybatelnou konstrukcí, 32x100x220 cm
Skladem
Poslední kousky
4 798 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
ONA
Konvice na čaj Liv
950 ml, skleněná, zelená
Skladem
Poslední kousky
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Malerifabrikken
Obraz Blue Vibes
90x120 cm, tištěný/s ručně malovanými prvky, na plátně
Skladem
Poslední kousek
4 986 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Slánka a pepřenka Bea
Se stojánkem, kameninová
Skladem
Poslední kousky
574 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Flair Rugs
Koberec Gatsby
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, vínový, 200x290 cm
Skladem
Poslední kousek
10 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Swan
Se snímatelným potahem, 50x50 cm
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Dětský svačinový box Agnes
Nerezový, ve stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
732 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Kähler Design
Skleničky v sadě Hammershøi
2 ks, 350 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
933 Kč
467 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
ONA
Váza Milo
Skleněná, krémová, ø 15 cm, výška 26 cm
Skladem
Poslední kousek
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
noo.ma
Stolička Doon
Ocelová, černá, výška 45 cm, nosnost 120 kg
Skladem
Poslední kousky
4 880 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
ELTAP
Rohová pohovka Falconn
Z textilie bouclé, polohovací/rozkládací/s úložným prostorem/s elektrickým výsuvem sedu, levý roh/do L, šedozelená, čtyřmístná, šířka 258 cm, hloubka 208 cm, hloubka sedáku 58 cm
Skladem
Poslední kousek
48 099 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Roh a tvar (2)
Premium
Blomus
Tác Makoto
13x27 cm, kameninový
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Yes Everyday
Jídelní židle Inka
Čalouněná, světle hnědá
Skladem
Poslední kousek
1 574 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
1
...
332
333
334
...
536
Načíst další