Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 219 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Hanse Home
Dětský koberec Tiny Zoo
Syntetický, s nízkým vlasem, 120x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 809 Kč
Do košíku
Do košíku
Karup
Jídelní stůl Tuck
Z borovicového dřeva, 75x134 cm
Skladem
Poslední kousky
13 399 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
sada 6 ks
Compactor
Vakuové pytle v sadě Roll-Up
6 ks
Skladem
419 Kč
70 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Dózy v sadě Maya
2 ks, 1,7 l/1,8 l, na mouku/na kávu/na sypaný čaj/na sypké potraviny/na těstoviny/na cukr/na sušenky/na kakao, skleněné
Skladem
Poslední kousek
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Hanse Home
Koberec Rex
Oboustranný/ručně tkaný, s příměsí juty, bez vlasu, černý/krémový, 160x230 cm
Skladem
Poslední kousek
5 549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Haden
Mikrovlnná trouba Putty
Béžová, z nerezové oceli, objem 20 l, příkon 800 W
Skladem
3 659 Kč
Do košíku
Do košíku
Unique Furniture
Jídelní židle Zama
S područkami, čalouněná, krémová
Skladem
Poslední kousek
4 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Actona
Jídelní židle Peru
Matná, v přírodní barvě
Skladem
1 043 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Rosendahl
Nádoba na marinádu s mašlovačkou Grand Cru
Skleněná
Skladem
Poslední kousky
661 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 4 ks
Bloomingville
Misky v sadě Katrina
4 ks, na polévku, keramické, šedé, 625 ml, ø 15,5 cm
Skladem
Poslední kousky
2 059 Kč
515 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Lorena Canals
Koberec Tartan Blue Sage
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, s nízkým vlasem, s třásněmi, krémový/šalvějově zelený, 140x190 cm
Skladem
Poslední kousek
5 984 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
noo.ma
Deka Swirl
Červená, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
2 188 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Deka Velva
S příměsí bavlny, zelená, 130x155 cm
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Costa Nova
Miska Brisa
Na salát, z kameniny, krémová, 950 ml, ø 18 cm
Skladem
450 Kč
Do košíku
Do košíku
Actona
Odkládací stolek Infinity
S deskou v dekoru mramoru, matně černý, 43x35 cm, výška 63 cm
Skladem
Poslední kousky
1 258 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
ESTE
Koberec Canyon
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 160x230 cm
Skladem
2 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
ESTE
Koberec Aurora
Syntetický, s nízkým vlasem, modrý/růžový, 160x230 cm
Skladem
2 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
ESTE
Koberec Riviera
Syntetický, s nízkým vlasem, červený/modrý, 160x230 cm
Skladem
2 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
White Label
Konferenční stolek Fabio
V dekoru dubu, černý, ø 80 cm, výška 40 cm
Skladem
Poslední kousky
4 997 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
Hübsch
Dekorační polštář Morph
Bavlněný, růžový, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousky
1 519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Stelton
Lahev pro výrobník sody Brus
Plastová, objem 1,15 l
Skladem
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami Essentials
Botník Noris
Bambusový, povrchová úprava: lak, v přírodní barvě, šířka 69 cm, výška 35 cm, hloubka 25 cm
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
La Rochére
Sklenice Silex
300 ml
Skladem
260 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
sada 3 ks
Bloomingville
Svícny v sadě Leiano
3 ks, kameninové
Skladem
579 Kč
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Věnec Cedar
Vánoční
Skladem
609 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
MOME
Konzolový stolek Inaya
Z mangového dřeva, černý, 40x130 cm, výška 76 cm
Skladem
Poslední kousky
11 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Artsy Doormats
Rohožka Red & White Stripe Bow
Z recyklovaného plastu, s vánočním motivem, zelená, 40x70 cm
Skladem
Poslední kousek
779 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Svícny v sadě Efsa
3 ks, kovové
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
House Nordic
Stojan na oblečení Manaus
Bambusový, v přírodní barvě, 104x46 cm, výška 164 cm
Skladem
Poslední kousky
1 864 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Bloomingville
Sada mlýnků na pepř a sůl Riley
2 ks, modrá, dřevěná
Skladem
Poslední kousek
1 320 Kč
660 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Cooper
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Gense
Příbor Twist
Pro 4 osoby, 16 ks, nerezový, ve stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
3 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 4 ks
Kähler Design
Sklenice v sadě Hammershøi
4 ks, 370 ml
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
222 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Rosendahl
Dóza Grand Cru
Na potraviny, skleněná
Skladem
Poslední kousky
573 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Na prodejně
Zuiver
Stojací lampa Reader
Ve stříbrné barvě, kovová, s ohybatelnou konstrukcí, 25x66x137 cm
Skladem
Poslední kousky
3 614 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Umělá květina Poetry
Ø 30 cm, výška 80 cm
Skladem
Poslední kousky
1 879 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Držák na ručníky Porto
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, v matně stříbrné barvě, 19x6 cm, výška 14,5 cm
Skladem
639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
noo.ma
Taburet Umbo
Z textilie bouclé, tmavě hnědý, šířka 88 cm, hloubka 50 cm, výška 36,5 cm
Skladem
Poslední kousek
8 225 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Hübsch
Podnos Structure
35x45 cm, servírovací, dřevěný
Skladem
Poslední kousek
2 311 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Dětský koberec Snowy Hills
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 150 cm
Skladem
Poslední kousek
1 899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Novinka
Sass & Belle
Vánoční ozdoba Christmas Lollipop
Skleněná, 2,5 cm
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Závěsné svítidlo Tip
Ve stříbrné barvě, kovové, ø19x16 cm
Skladem
Poslední kousky
1 517 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
sada 3 ks
Bloomingville
Misky v sadě Eviaya
3 ks, na polévku, z kameniny, 550 ml, ø 11,5 cm
Skladem
Poslední kousky
1 419 Kč
473 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
S|P Collection
Miska Cyril
Na polévku/na salát, porcelánová, zelená/slonovinová, ø 15 cm
Skladem
Poslední kousek
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mauro Ferretti
Stojací lampa Closy
Černá/ve zlaté barvě, kovová, ø46x172 cm
Skladem
Poslední kousky
4 299 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Stolní lampa Orey
Černá, kovová, LED, s ohybatelnou konstrukcí/stmívatelná, 19x40,5x61,5 cm
Skladem
Poslední kousky
3 025 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Cotton House
Povlečení Tramin
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, s abstraktním vzorem, 140x200 cm
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Leitmotiv
Stolní lampa Aro
Světle žlutá, skleněná, LED, ø12x16,5 cm
Skladem
Poslední kousek
1 413 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
1
...
336
337
338
...
536
Načíst další