Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 019 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Esschert Design
Klíčicí miska
Na bylinky, skleněná, ø 12 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Dětský koberec Dainty Animals
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 120 cm
Skladem
Poslední kousky
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
House Nordic
Deka Carmel
S příměsí vlny, světle hnědá, 130x170 cm
Skladem
Poslední kousek
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Dětská police Bibiola
Patrová, z MDF, povrchová úprava: barva, žlutá, šířka 60 cm, výška 21,5 cm, hloubka 17 cm
Skladem
Poslední kousky
1 471 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Ted Baker
Vnitřní a venkovní koberec Haringey Allington
Oboustranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, černý/krémový, 120x170 cm
Skladem
Poslední kousek
1 941 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Roba
Dětský úložný box Paw Patrol
S potiskem, bílý, 60x32 cm, výška 30 cm
Skladem
Poslední kousky
2 729 Kč
Do košíku
Do košíku
-45 %
Actona
Jídelní stůl Marte - II. jakost
Rozkládací, v dekoru dubu, 102x180 cm, délka po rozložení 270 cm
Skladem
Poslední kousek
11 439 Kč
20 799 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Pink & Green Half Stripes
Z kokosového vlákna, zelená/růžová, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousek
589 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Podsedák Lily
Bavlněný, s ornamentem, 37x37 cm
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
-40 %
Maison de Rêve
Dvoulůžková postel Dove - II. jakost
160x200 cm, s matrací/s topperem, čalouněná, žinylková, snadná montáž, světle hnědá
Skladem
Poslední kousek
30 599 Kč
50 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Markslöjd
Závěsné svítidlo Solia
Bílé, látkové, ø50x40 cm
Skladem
Poslední kousek
1 900 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Stojan na květiny
Kovový, 38x19 cm, výška 65 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 959 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
WC štětka Allegra
Z nerezové oceli, ve zlaté barvě, ø 11 cm, výška 40 cm
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Dávkovač mýdla Singles
Silikonový, černý, 300 ml, ø 7 cm, výška 15 cm
Skladem
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Casafina
Šálek Poterie
Kameninový, tmavě hnědý, 190 ml
Skladem
330 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Deka Rena
Z mikroplyše, v cihlové barvě, 150x200 cm
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Vialli Design
Termoska Fuori
680 ml, na jídlo, z nerezové oceli, černá
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Salt&Pepper
Talíř Lunar
Hluboký , ø 22,5 cm, z kameniny, černý/béžový
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Typ talíře (3)
Premium
sada 4 ks
Bloomingville
Misky v sadě Jade
4 ks, z kameniny, 400 ml, ø 12 cm
Skladem
Poslední kousek
1 509 Kč
377 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Hübsch
Stolní lampa Flash
Oranžová, kovová, stmívatelná, IP44, ø14x30 cm
Skladem
Poslední kousky
2 649 Kč
Do košíku
Do košíku
Fischer & Honsel
Stolní lampa Malik
Hnědá/béžová, betonová, ø20x35 cm
Skladem
857 Kč
Do košíku
Do košíku
-40 %
Rowico
Jídelní stůl Colonsay - II. jakost
Rozkládací, 96x215 cm, délka po rozložení 315 cm
Skladem
Poslední kousek
14 514 Kč
24 190 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Dárkový poukaz
3 000 Kč, elektronický
Skladem
3 000 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
ESTE
Koberec Riviera
Syntetický, s nízkým vlasem, červený/modrý, 120x170 cm
Skladem
1 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
ESTE
Koberec Canyon
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 200x290 cm
Skladem
4 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
ESTE
Koberec Labyrinth
Syntetický, se střední délkou vlasu, krémový, 200x290 cm
Skladem
4 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
sada 6 ks
Compactor
Vakuové pytle v sadě Roll-Up
6 ks
Skladem
419 Kč
70 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
sada 10 ks
Compactor
Vakuové pytle v sadě Aspispace
10 ks
Skladem
749 Kč
75 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Compactor
Košík
Plastový, výška 8 cm
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
sada 6 ks
Compactor
Vakuové pytle v sadě Vac And Roll
6 ks
Skladem
859 Kč
143 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Závěsná vánoční dekorace Bellac
Papírová, 183 cm
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Deka Jangal
Z recyklované bavlny, 130x160 cm
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícen Bow
Kameninový
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícen Elmir
Kovový
Skladem
919 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Závěsná vánoční dekorace Ruby
Látková, 30 cm
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
LEIFHEIT
Potah na žehlicí prkno Cotton Classic L/Universal
Bavlněný, světle modrý, s květinovým vzorem, 140x45 cm
Skladem
Poslední kousky
397 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
LEIFHEIT
Žehlicí prkno Classic S Basic
S držákem na žehličku/s nastavitelnou výškou, světle modré, 110x30 cm
Skladem
Poslední kousky
1 085 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
LEIFHEIT
Potah na žehlicí prkno Cotton Comfort L/Universal
Bavlněný, zelený, s květinovým vzorem, 140x45 cm
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Rex London
Adventní kalendář Festive Friends
37,5 cm
Skladem
Poslední kousek
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Rex London
Košíky v sadě
4 ks, z juty, ø 23 cm, výška 11 cm
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Dakls
Váza
Skleněná, hnědá, ø 9,5 cm, výška 25 cm
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Dakls
Otvírák Pike
Na lahve, z litiny
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Dakls
Obal na květináč
Keramický, ø 13 cm, výška 13 cm
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Dakls
Váza
Porcelánová, krémová, ø 7 cm, výška 12 cm
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Mira 1450
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, béžový, ø 80 cm
Skladem
Poslední kousek
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
Novinka
Kave Home
Deka Lideba
Pletená, bavlněná, žlutá/béžová, 100x170 cm
Skladem
Poslední kousky
1 554 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Kave Home
Koupelnová předložka Merade
Pratelná, textilní, zelená/béžová, 50x80 cm
Skladem
Poslední kousky
1 186 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Hübsch
Pracovní stůl Poke
V dekoru dubu, 45x100 cm
Skladem
Poslední kousek
7 549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
359
360
361
...
543
Načíst další