Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 866 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Sass & Belle
Obal na květináč Tiger Mini
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 7,5 cm, výška 8,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Brandani
Pánev Pandora
S poklicí/s nepřilnavým povrchem/s odnímatelnou rukojetí/s keramickým povrchem, ø 28 cm, na indukci
Skladem
Poslední kousek
2 515 Kč
s kódem
2 959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Nástěnné svítidlo Jili
Černé, kovové, 53x37x15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 823 Kč
s kódem
2 145 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč, šedý, 140x270 cm
(368)
Skladem
Poslední kousky
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Hanse Home
Koberec Orient Saraceni
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 80x120 cm
(4)
Skladem
524 Kč
s kódem
616 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (7)
-15 % s kódem
Star Trading
Stínidlo Honeycomb
Krémové, papírové, ø38x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Váza
Zelená/šedá, 23x39 cm, výška 22 cm
(149)
Skladem
Poslední kousek
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Garden Pleasure
Zahradní soška Temple
Keramická
(8)
Skladem
Poslední kousek
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Aruba
Syntetický, bez vlasu, šedý, 80x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
823 Kč
s kódem
968 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, béžové, 90x190 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
184 Kč
s kódem
217 Kč bez kódu
72 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Larsson Geo
Bavlněný, s geometrickým vzorem, 33x220 cm
(9)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rex London
Zápisník Sausage Dog
60 str., formát A5, linkovaný
(2)
Skladem
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Pantone
Šálek Light Pink 182
Porcelánový, na espresso, světle růžový, 120 ml
(5)
Skladem
Poslední kousky
320 Kč
s kódem
376 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
-15 % s kódem
Oblíbené
Vitaus
Koberec Mirage
Pratelný, syntetický, bez vlasu, černý/šedý, 160x230 cm
(30)
Skladem
Poslední kousky
2 082 Kč
s kódem
2 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
Rowico
Konferenční stolek Sullivan
Černý, 80x80 cm, výška 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
10 636 Kč
s kódem
12 513 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Ochranná síť na potraviny
Z nerezové oceli, ø 30 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle zelené, 220x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (7)
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Věšák na dveře Tower
Kovový, černý, šířka 30 cm, výška 6 cm, hloubka 7 cm
(10)
Skladem
480 Kč
s kódem
565 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
UMAGE
Stolní lampa Asteria Move
Ve stříbrné barvě, ocelová, LED, stmívatelná, ø20x31 cm
Skladem
Poslední kousek
5 482 Kč
s kódem
6 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Vitaus
Koberec Yellowstone
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 80x150 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
722 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
Vitaus
Koberec Varakli
Pratelný, syntetický, bez vlasu, šedý, 80x120 cm
(10)
Skladem
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Talíř Shama
Ø 27 cm, z kameniny, zelený/hnědý
(2)
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Koberec Plus
Syntetický, s nízkým vlasem, šedý, 120x170 cm
(51)
Skladem
Poslední kousky
1 300 Kč
s kódem
1 529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Casafina
Miska Pacifica
Ramen, z kameniny, vínová, 970 ml, ø 19 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Folis
Plastové, 30x45 cm
(1)
Skladem
118 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
JAHU collections
Deka Dice
Fleecová, hnědá/béžová, 150x200 cm
(56)
Skladem
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Sass & Belle
Šálky v sadě Marlow
2 ks, keramické, na espresso, tmavě modré, 80 ml
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Opviq lights
Stropní svítidlo Faze
Bílé/v mosazné barvě, z opálového skla, ø32x53 cm
Skladem
Poslední kousek
2 882 Kč
s kódem
3 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Miska Alenia
Na dip, keramická, šedá, ø 12 cm
(2)
Skladem
177 Kč
s kódem
208 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Elle Decoration
Vnitřní a venkovní koberec Gemini
Oboustranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, šedý/krémový, 80x150 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
1 130 Kč
s kódem
1 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Plaček Pet Products
Pelíšek Dog Fantasy Stripe
Pro psa, kulatý, tmavě šedý, ø 70 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 113 Kč
s kódem
1 309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
-15 % s kódem
Orion
Pánev Grande
S nepřilnavým povrchem, ø 24 cm, na indukci
(1)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Brandani
Váza
Skleněná, červená, ø 12,5 cm, výška 26 cm
Skladem
Poslední kousek
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Blomsterbergs
Forma na chleba Latte
35 x 13,5 cm, kov
(3)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Podsedák Beige Mandala
Na zavazování, s potiskem, 40x40 cm
(2)
Skladem
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Charline
3 ks, textilní, 40x40 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Horses
Na jednolůžko/prodloužené, oboustranné, otevřené, růžové/tyrkysové, bavlněné, 140x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Háčky v sadě Fixeo
2 ks, závěsné, kovové, v leskle stříbrné barvě
Skladem
84 Kč
s kódem
99 Kč bez kódu
50 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet kusů (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, v cihlové barvě, 70x130 cm
(1)
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Flair Rugs
Běhoun Gillingham
Syntetický, se střední délkou vlasu, tmavě modrý, 60x230 cm
(5)
Skladem
2 237 Kč
s kódem
2 632 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
Vitaus
Koberec Puzzle
Pratelný, syntetický, bez vlasu, světle šedý, 80x150 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sollux
Bodové svítidlo Vige
V přírodní barvě, z březového dřeva, 36x12x12 cm
Skladem
Poslední kousek
3 052 Kč
s kódem
3 590 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet světelných zdrojů (2)
-15 % s kódem
Markslöjd
Nástěnné svítidlo Carrie
Černé, kovové, 9,5x27x20 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
1 172 Kč
s kódem
1 379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Lyngby Glas
Misky v sadě Torino
2 ks, kompotové, skleněné, modré, 500 ml, ø 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
330 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Orion
Kuchyňský vál
49,5x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
722 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Wenko
Tyč na sprchový závěs
Nástěnná, kovová, bílá
(19)
Skladem
Poslední kousek
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Orion
Hmoždíř
Porcelánový, ø 9 cm
(106)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
412
413
414
...
685
Načíst další