Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 148 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Trio
Bodové svítidlo Angelo
Matně černé, kovové, IP44, 52x19x9 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 689 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Vnitřní a venkovní koberec Clyde Loto
Syntetický, bez vlasu, šedý, 76x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Filumi
Přehoz Talo
Z žinylky, světle šedý, 220x240 cm
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Styler
Rámeček Venezia
21x27 cm, stojací/na zeď, v bronzové barvě/ve zlaté barvě, na fotku 15x21
(4)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 100 ks
Homéa
Svíčky v sadě
100 ks, čajové, doba hoření 3 h, počet knotů 1 ks, ø 4 cm, výška 1 cm
(6)
Skladem
229 Kč
2 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, taupe, 30x30 cm
(542)
Skladem
Poslední kousky
145 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Catherine Lansfield
Přehoz Darcy Floral
Prošívaný, růžový, 220x230 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 779 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostírání Oursons
Plastové, s vánočním motivem, 28,5x44 cm
(7)
Skladem
86 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Odpadkový koš Brasil
Plastový, bílý, 6,5 l
(294)
Skladem
Poslední kousky
403 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (2)
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Traditional
3 ks, bavlněné, modré, 50x70 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
93 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Candellux Lighting
Závěsné svítidlo Legno
Světle hnědé, z ořechového dřeva, ø30x100 cm
Skladem
Poslední kousek
1 949 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
185 ml
(23)
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Premium
Jen na Bonami
Rosti
Mísy v sadě Margrethe
2 ks, plastové, bílé, ø 23 cm, objem 3 l
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Diagonal
Z bio bavlny, v mentolové barvě, 50x80 cm
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Karlsson
Radiobudík Classic BT
Digitální, s bezdrátovou nabíječkou, 10x25 cm, výška 8 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 434 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Plaček Pet Products
Pelíšek Dog Fantasy Lux Platinum
Pro psa, ve stříbrné barvě, 100x70 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
2 479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Kave Home
Ochranný obal na zahradní nábytek Iria
150x80 cm, výška 30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 216 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (11)
sada 2 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Betty
2 ks, vaflové, žluté, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, zelené, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, růžová, 90x150 cm
(102)
Skladem
Poslední kousek
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Orion
Pánev Litina
Grilovací, litinová, ø 24 cm
(10)
Skladem
599 Kč
Do košíku
Do košíku
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě šedé, 160x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
S|P Collection
Šálek Arto
Kameninový, hnědý/béžový, 200 ml
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Sklenička Vinea
Na víno
Skladem
Poslední kousky
243 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home
Běhoun na stůl Beige Mandala
S ornamentem, 40x130 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Holm
Pekáč
Z litiny, 8,5x25 cm, maximální teplota 240 °C
(13)
Skladem
Poslední kousky
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Deka Cosy Diamond
Z mikroplyše, bílá, 130x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
douceur d'intérieur
Koupelnová polička Vesper
Závěsná, plastová, matně černá
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Propiska Prehistoric Land
(4)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
knor
Obraz Gold Avenue
50x70 cm, s rámem
(6)
Skladem
Poslední kousek
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Meowbaby
Mantinel do postýlky
Manšestrový, růžový
Skladem
Poslední kousky
1 549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Rex London
Kreativní sada Cross-stitch Kit Butterfly
Vhodný věk 5+
(2)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Addis
Víko na odpadkový koš
Plastové, červené
(10)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Elletipi
Odpadkový koš Ecofil
Na tříděný odpad/vestavný, plastový, tmavě šedý, 3x8 l
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 913 Kč
Do košíku
Do košíku
Ayyildiz Carpets
Běhoun Life
Syntetický, shaggy, šedý/tyrkysový, 80x250 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 417 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Catherine Lansfield
Dětské prostěradlo Bright Football
Napínací, na jednolůžko, modré, 90x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr prostěradla (2)
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, žlutý, 50x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (3)
Premium
Hübsch
Dekorační tác Grand
25x50 cm
Skladem
Poslední kousek
4 589 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Podstavec stolní lampy Tub
Černý, 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Gardinia
Roleta Zebra
Den a noc, tmavě šedá, 57x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Cloud
Čalouněná, z textilie bouclé, zelená
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 037 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Deka Curly Wooly
Fleecová, v cihlové barvě, 180x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
854 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Vitaus
Koberec Yellowstone
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 160x230 cm
(4)
Skladem
2 289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Compactor
Háček Bestlock Magic Bath
Bez vrtání, kovový, černý
(13)
Skladem
168 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Podsedák Sherpa Bouclé
S beránkem, na zavazování, 40x40 cm
(5)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Dóza Greenish
3,3 l, na potraviny, kovová, světle zelená
(2)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Na prodejně
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Love You
20 ks, papírové, 33x33 cm
(6)
Skladem
159 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Dakls
Vánoční koule v sadě
6 ks, plastové, ø 8 cm
(1)
Skladem
209 Kč
35 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
468
469
470
...
670
Načíst další