Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 131 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Gardinia
Roleta Mini Relax
Béžová, 72,5x150 cm
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Rowico
Botník Confetti
Z dubového dřeva, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: lak, matný, v přírodní barvě, počet párů bot 8 , šířka 100 cm, výška 40 cm, hloubka 30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
6 299 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v sadě Sandra
2 ks, voálové, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, šedé, 60x90 cm
(6)
Skladem
229 Kč
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Ferruccio Laconi
Módní doplněk
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Zahradní barová židle Glenville
Kovová, šedá, nosnost 130 kg, šířka 53 cm, hloubka 53 cm, výška sedáku 74 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Curver
Box na granule
Ve stříbrné barvě, 28x49 cm, výška 43 cm, 35 l
(25)
Skladem
1 195 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
sada 6 ks
Meri Meri
Papírové čepice v sadě Reindeer
6 ks
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
107 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský batoh Ninjago Cole
Objem 25 l
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský batoh City Space Explorer
Objem 10 l
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Keter
Dětská zahradní židle
Plastová, výška 53 cm
(15)
Skladem
402 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Gardinia
Roleta Mini Faro
Tmavě šedá, 80x150 cm
Skladem
Poslední kousek
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (5)
Gardinia
Roleta Plisé Verona
Béžová, 97x150 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (5)
Gardinia
Roleta Mini Termo
Hnědá, 42,5x150 cm
(17)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (5)
Gardinia
Roleta Zebra
Den a noc, bílá, 42,5x150 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Gardinia
Roleta Zebra Natur
Den a noc, hnědá, 72,5x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Gardinia
Roleta Zebra Silvalin
Den a noc, v přírodní barvě, 97x150 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
Gardinia
Roleta Zebra Silvalin
Den a noc, antracitová, 72,5x150 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (5)
Kindsgut
Bryndák London
Mušelínový, žlutý
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
Sehlbach
Roleta
Římská, s abstraktním vzorem, bílá, 80x120 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
539 Kč
Do košíku
Do košíku
Trio
Venkovní svítidlo Pearl
Tmavě šedé, hliníkové, LED, IP54, 10x10x16 cm
Skladem
Poslední kousek
2 202 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
UMAGE
Závěsné svítidlo Hazel medium
Černé, ocelové, LED, ø40x16 cm
Skladem
Poslední kousek
9 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Gardinia
Roleta Mini Sonata
Béžová, 57x150 cm
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (5)
Gardinia
Roleta Mini Sonata
Hnědá, 72,5x150 cm
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (5)
sada 6 ks
Meri Meri
Velikonoční dekorace v sadě Surprise Eggs
6 ks
Skladem
749 Kč
125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 8 ks
Meri Meri
Papírové čepice v sadě Reindeer
8 ks
Skladem
639 Kč
80 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Penál City Go Big
Látkový
(3)
Skladem
Poslední kousky
575 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Ego Dekor
Závěsná dekorace
21,5x3 cm, výška 39 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
Do košíku
Do košíku
Gardinia
Roleta Mini Sonata
Šedá, 57x150 cm
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (5)
Gardinia
Roleta Zebra
Den a noc, tmavě šedá, 80x150 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Gardinia
Roleta Mini Termo
Šedá, 42,5x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (7)
Premium
Ferruccio Laconi
Módní doplněk
(1)
Skladem
Poslední kousek
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Ferruccio Laconi
Módní doplněk
(1)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Sollux
Bodové svítidlo Roda
Tmavě šedé, hliníkové, ø10x10 cm
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Ideal Standard
Skříňka pod umyvadlo Eurovit+
Závěsná, v dekoru ořechu, z MDF, povrchová úprava: lamino, hnědá, šířka 120 cm, výška 55 cm, hloubka 44 cm
Skladem
Poslední kousek
11 399 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Penál Ninjago Dragon Energy
Látkový
(1)
Skladem
Poslední kousek
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Gardinia
Roleta Mini Termo
Světle zelená, 42,5x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (5)
Curver
Květináč Cozy Harvest Brown
Závěsný, plastový, ø 28 cm, výška 18 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
352 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Kindsgut
Bryndák London
Mušelínový, šedý
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
B.E.S.
Topper Visco Exklusive
180x200 cm, pěnový, s odnímatelným potahem/antialergenní/termoregulační, z paměťové pěny, tloušťka 4 cm
Skladem
Poslední kousky
2 833 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (4)
Curver
Košík Softex
Úložný, plastový, modrý, výška 22 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
212 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
douceur d'intérieur
Povlečení Poetine
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, bavlněné, s ornamentem, bílé/zelené, 240x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
Kindsgut
Bryndák Paris
Mušelínový, šedý
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Vánoční světelná dekorace Mishell
Světle šedá, ocelová, LED, na baterky, 35x5,5x35 cm
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Ambiance
Samolepka Small Colorful Horses
Na okno/na zeď
(32)
Skladem
Poslední kousek
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Hodiny Duo Cuckoo
Nástěnné, výška 13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Yellow Tipi
Dětský puf Magic
Modrý, šířka 40 cm, hloubka 40 cm, výška 40 cm, váha 1 kg
Skladem
Poslední kousek
2 919 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Povlečení Uni
Na dvoulůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlny Renforcé, bílé, 220x240 cm
Skladem
Poslední kousky
1 739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Kindsgut
Bryndák Paris
Mušelínový, růžový
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
666
667
668
669
670
Načíst další