Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 097 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Oblíbené
Orion
Varná konvice Anett
Ve stříbrné barvě, z nerezové oceli, objem 1,2 l
(30)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Hanse Home
Koberec Gratia
Syntetický, bez vlasu, růžový/šedý, 160x230 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
4 542 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Artsy Doormats
Rohožka Welcome
Šedobéžová, 40x60 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
sada 5 ks
YAMAZAKI
Organizéry v sadě Smart
5 ks, na kabely, kovové, 1x2 cm, výška 2 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
80 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Keter
Zahradní lounge set Salvador
Pro 2 osoby, z umělého ratanu, tmavě šedý, 3 ks
(11)
Skladem
4 429 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Slánka a pepřenka Livo
Skleněná
(3)
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Unique Furniture
Jídelní židle Gain
Čalouněná, sametová, šedá
Skladem
Poslední kousek
4 539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Zone
Minutka Singles
Černá
(8)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Karlsson
Budík Audaz
Digitální, 3x14 cm, výška 6,5 cm
Skladem
Poslední kousek
800 Kč
Do košíku
Do košíku
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, krémový, ø 20 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Light & Living
Dekorační polštář Vajen
Z mikroplyše, hnědý, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Støraa
Skříňka Bradford
Kovová, povrchová úprava: práškový lak, matná, modrá, šířka 79 cm, výška 100 cm, hloubka 39 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
6 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Morris
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(7)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
415 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Rohožka Paco
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 40x60 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Deka Curly Wooly
Fleecová, béžová, 180x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Karlsson
Budík Gummy
Digitální, 6x15,5 cm, výška 9 cm
(24)
Skladem
Poslední kousky
845 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Vitaus
Dětský koberec Cute Animals
Pratelný, syntetický, bez vlasu, slonovinový, 160x230 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Tiseco Home Studio
Deka Pippa
Z mikroplyše, taupe, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Gamer
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, modré/šedé, z mikrovlákna, 135x200 cm
(1)
Skladem
599 Kč
Do košíku
Do košíku
Spinder Design
Háček Tuba S
Nástěnný, ocelový, v terakotové barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Wenko
Odkapávač
Kovový, černý/ve stříbrné barvě, 31,5x46,5 cm
(126)
Skladem
Poslední kousky
1 614 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Sass & Belle
Vánoční ozdoba Gingerbread
Textilní, ručně vyrobená, 8 cm
(2)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Paw Patrol
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
WC štětka Cleany
Náhradní , plastová, černá, 4x9 cm, výška 13 cm
(9)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Rotho
Úložný box Deco
S víkem, plastový, černý, objem 16 l, 37x27x20 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
268 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
sada 4 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Stripes
4 ks, bavlněné, bílé/černé, 50x70 cm
(16)
Skladem
339 Kč
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Mýdlenka Tower
Ocelová, černá, 7,5x11 cm, výška 1 cm
(29)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Wenko
Tyč na sprchový závěs
Nástěnná, kovová, ve stříbrné barvě, 90 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
854 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box Head Boy L
Plastový, žlutý, ø 24 cm, výška 27 cm
(232)
Skladem
Poslední kousky
621 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Mila Home
Povlečení
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem, zakládací, z bavlny Renforcé, kostkované, bílé/šedé, 200x220 cm
(1)
Skladem
1 589 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Šálek Tea Time
Keramický, na cappuccino/s podšálkem, černý, 250 ml
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
WC štětka Idro
Keramická, ve zlaté barvě, ø 10 cm, výška 39 cm
(7)
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Pascoli
Keramický, bílý/ve zlaté barvě, ø 9 cm, výška 10,5 cm
(6)
Skladem
371 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
YAMAZAKI
Stojan na kuchyňské náčiní Film Hook
Bez vrtání, kovový, bílý, 5,5x13,5 cm, výška 14 cm
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Sprchový závěs Alara
S abstraktním vzorem, modrý, 180x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
683 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Metaltex
Držák na žehlicí prkno a žehličku
Kovový, ve stříbrné barvě, 14x28 cm, výška 34 cm
(48)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Bambi
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, růžový/šedý, ø 160 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Vitaus
Koberec Yesil
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, šedý, ø 100 cm
(82)
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
douceur d'intérieur
Chňapka Gourmet
Zelená, 14,5x24,5 cm
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Područka k modulární pohovce Neom
Béžová, šířka 89 cm, hloubka 19 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
4 520 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Styler
Obraz Dancer
60x80 cm, tištěný, na plátně
(210)
Skladem
Poslední kousky
979 Kč
Do košíku
Do košíku
SP TREND
Garnýž Theta
Roztažitelná, kovová, matně černá, 200 - 350 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Marckeric
TV stolek Ecrin
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 140 cm, výška 51 cm, hloubka 35 cm
Skladem
Poslední kousek
5 899 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Dakls
Váza
Skleněná, krémová, ø 10 cm, výška 21 cm
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Sass & Belle
Váza Cherry
Ručně malovaná, z dolomitu
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Cotton Percale
2 ks, z bavlněného perkálu, zakládací, 50x75 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
249 Kč
125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, černé, 27x27 cm
(48)
Skladem
409 Kč
136 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Orion
Sklenice Verde
400 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
109 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
184
185
186
...
544
Načíst další