Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 079 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Orion
Mlýnek na pepř a sůl BLACK
Černý, dřevěný
(11)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Trio
Venkovní svítidlo Mirande
Tmavě hnědé, hliníkové, 14,5x11,5x22,5 cm
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Addis
Smetáček a lopatka
Plastový
(4)
Skladem
Poslední kousek
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Polaris
Keramický, matně černý, 376 ml, 9,5x9 cm, výška 16 cm
(74)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Dětský koberec Forest Friends
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 150 cm
Skladem
Poslední kousky
1 989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Rex London
Zrcadlo Sausage Dog
Kosmetické, zvětšovací, 7x7 cm
(3)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Sprchová hadice
Ve stříbrné barvě, 175 cm
(10)
Skladem
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Boles d'olor
Difuzér Padma
Elektrický, objem 230 ml, ø 13,5 cm, výška 18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 569 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Garden Pleasure
Zahradní zápich Leaf
Kovový, výška 83 cm
(4)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Stolička na žehlení prádla
Kovová, modrá, 47x45 cm, výška 91,5 cm
(38)
Skladem
1 804 Kč
Do košíku
Do košíku
Umbra
Zrcadlo Hub
Stojací, 37x157 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
4 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Běhoun Mascarell
Ručně tkaný, syntetický, s příměsí bavlny, bez vlasu, krémový, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousky
1 216 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Decore
Vnitřní a venkovní koberec Civil
Oboustranný/pratelný/ručně tkaný, syntetický, z recyklovaných vláken, bez vlasu, modrý, 80x180 cm
(8)
Skladem
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
OYOY Mini
Chrastítko Banana
Vhodný věk 0+
(1)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Gingko
Budík Brick Click
Digitální, 4,5x15 cm, výška 10 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
1 609 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Joseph Joseph
Kuchyňské nůžky PowerGrip
Na drůbež, rukojeť: plast
(10)
Skladem
Poslední kousky
565 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Spinder Design
Nástěnný věšák Mani
Kovový, černý, šířka 15 cm, výška 13 cm, hloubka 8 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 109 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Modern
2 ks, pratelné, bílé/šedé, 60x100 cm
(19)
Skladem
Poslední kousek
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Vánoční ozdoba Pink Prosecco
Skleněná, ručně vyrobená, ø 5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Södahl
Utěrky v sadě Bistro
2 ks, bavlněné, hnědé, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Bloomingville Mini
Zarážky na knihy v sadě Santos
2 ks
Skladem
Poslední kousky
681 Kč
341 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Sollux
Závěsné svítidlo Sativa
Bílé, keramické, ø25x126 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 879 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Vybavení do dětské kuchyňky Toaster
Vhodný věk 1+, BPA free
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Stojan na květiny Nomad
Dřevěný, ø 30 cm, výška 20 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
2 126 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Obal na květináč Minerva
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 21 cm, výška 19,5 cm
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Umbra
Předsíňová sestava Bellwood
Z eukalyptového dřeva, bílá/v přírodní barvě, šířka 106 cm, výška 167 cm, hloubka 39 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
8 691 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Obracečka Nover
Dřevěná
Skladem
Poslední kousky
363 Kč
Do košíku
Do košíku
WOOOD
Modulární TV stolek Finca
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: lak, černý, šířka 100 cm, výška 40 cm, hloubka 40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
8 265 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Spinder Design
Nástěnný věšák Rizzoli
S poličkou, kovový, černý/v přírodní barvě, šířka 76 cm, výška 76 cm, hloubka 34 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
7 037 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Sehlbach
Záclona Lavender
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, s květinovým vzorem, bílá, 135x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Asiatic Carpets
Koberec Zennith Column
Ručně tkaný, syntetický, vlněný, bez vlasu, slonovinový, 120x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
YAMAZAKI
Stojan na přezůvky Line
Kovový, povrchová úprava: barva, černý, počet párů bot 4 , šířka 42 cm, výška 14 cm, hloubka 10,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Plyšová hračka Bertie the Bunny
Vhodný věk 1+, BPA free, výška 40 cm, délka 9 cm
(1)
Skladem
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Esschert Design
Drobná dekorace
Kovová, 17x2 cm, výška 5,5 cm
(181)
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Compactor
Obal na šaty Nancy
Béžový, výška 137 cm
(13)
Skladem
170 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Costa Nova
Miska Alentejo
Na polévku, z kameniny, tyrkysová, 770 ml, ø 16 cm
(60)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Dávkovač mýdla Time
Betonový, černý, 8x9 cm, výška 13 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
996 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
Wenko
Kuchyňské organizéry v sadě
3 ks, bílé, 30x15 cm, výška 18 cm
(48)
Skladem
409 Kč
136 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Orion
Odpadkový koš Whitney
Kancelářský, plastový, bílý, 1,6 l
(4)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Váza Ceola
Ručně vyrobená, keramická, bílá, ø 13,5 cm, výška 18,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
891 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Casa Selección
Věšák na dveře
Kovový, v matně stříbrné barvě, šířka 35 cm, výška 11 cm, hloubka 3 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Wallity
Nástěnné dekorace v sadě Birds
4 ks, kovové, výška 20 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
398 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Vitaus
Koberec Gellert
Pratelný, syntetický, bez vlasu, růžový/šedý, 80x150 cm
(318)
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Cam Cam Copenhagen
Dětský polštářek Bows
Se snímatelným potahem, z bio bavlny, světle žlutý/růžový, 35x35 cm
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Croissant Bonjour
Z recyklovaného plastu, růžová, 40x70 cm
Skladem
Poslední kousky
779 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Povlečení Egyptian Cotton
Na dvoulůžko, na knoflíky, z egyptské bavlny, bílé, 200x200 cm
(2)
Skladem
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Vitaus
Koberec Consuela
Pratelný, syntetický, bez vlasu, hnědý, 80x150 cm
(178)
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Rojaplast
Přístřešek nad vchod
Plastový, 100x200 cm, výška 22 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
2 139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
187
188
189
...
543
Načíst další