Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 037 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Esschert Design
Košík na dřevo
(3)
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Indigo
2 ks, tmavě modré, 14x18 cm
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
415 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Karup
Zahradní křeslo Out Sit & Sleep
Polstrované, černé/šedé, nosnost 100 kg, šířka 65 cm, výška 30 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
8 749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Konvice na čaj Beth
900 ml, keramická, krémová
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 239 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Zarážka do dveří
Látková, šedá, ø 13 cm, výška 16 cm
(19)
Skladem
Poslední kousek
289 Kč
Do košíku
Do košíku
SULION
Závěsné svítidlo Musa
Hnědé, z opálového skla, ø38x120 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
7 049 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
LEGO®
Sběratelská skříňka Iconic
Plastová, tmavě modrá, 40x15x19 cm
(42)
Skladem
Poslední kousky
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Záchodové prkénko Menin
S automatickým zavíráním, 38 x 44,5 cm, plastové, bílé
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 758 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 38x38 cm
(10)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 2 ks
Brandani
Šálky v sadě Queen
2 ks, z kostního porcelánu, s podšálkem, bílé, 170 ml
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Orion
Hrnec Grande
Na pečení, s pokličkou/s nepřilnavým povrchem, 4 l, ø 24 cm, na indukci
(23)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
sada 120 ks
Brabantia
Pytle na odpadky v sadě PerfectFit G
120 ks, stahovací, 30 l
(5)
Skladem
759 Kč
6 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Lahev
500 ml, cestovní, z nerezové oceli, světle růžová
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
YAMAZAKI
Úložný box Rin
S víkem, kovový, černý, ø 22x11 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 654 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Markslöjd
Nástěnné svítidlo Barcelona
Černé/ve stříbrné barvě, kovové, stmívatelné, 8x15x15,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 24 ks
Addis
Kolíčky na prádlo v sadě
24 ks, modré, 2x5 mm, výška 7 mm
(18)
Skladem
Poslední kousek
199 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Stolní lampa Palm
Ve zlaté barvě, z peří, ø40x55 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premier Housewares
Dózy v sadě Urban
3 ks, na sušenky, kovové, černobílé
(6)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
The Poster Club
Plakát Something to Keep – Emma Lawrenson
50x50 cm
Skladem
Poslední kousek
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Vitaus
Koberec Melted
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, modrý/oranžový, ø 120 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Wallity
Obraz
120x60 cm, s rámem
(4)
Skladem
Poslední kousky
2 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Idro
Keramický, ve zlaté barvě, ø 6,5 cm, výška 10,5 cm
(8)
Skladem
322 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Koberec Balinesia
Pratelný, syntetický, s příměsí bavlny, bouclé, bez vlasu, kulatý, ø 120 cm
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Peony Bloom
30x40 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Kindsgut
Hračka Train
Dřevěná, vhodný věk 1+
(3)
Skladem
Poslední kousky
709 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Vánoční ozdoba Ingi
Papírová, ø 9 cm
(1)
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Ibiza 1903
Pratelný, syntetický, bez vlasu, béžový, 120x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 789 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Povlečení Melissa
Na jednolůžko, 3dílné, na zip, nežehlivé, z mikrosaténu, s potiskem, 140x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Flair Rugs
Koberec Rhett
Syntetický, se střední délkou vlasu, šedý, 160x230 cm
Skladem
Poslední kousky
3 969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Sprchový závěs Amber
S potiskem, světle šedý, 180x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Vitaus
Koberec Blue Waves
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, modrý/šedý, ø 120 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Artsy Doormats
Rohožka Butterfly
Z recyklovaného plastu, 40x70 cm
(5)
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Wenko
Držák na ručníky Maribor
Bez vrtání, UV-Loc, z nerezové oceli, v leskle stříbrné barvě, 43,5x7,5 cm, výška 5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 424 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Minnie "Sweet"
Do postýlky, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 100x135 cm
(8)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Woodman
Pracovní stůl Brenta
Nástěnný, 8x74 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
5 972 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, zakládací, 50x75 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
Bitz
Hrnek Gastro Green/Black
190 ml, keramický, zelený/černý
(16)
Skladem
230 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Materasso
Dětská matrace Driemko Eco
70x140 cm, antialergenní, středně tvrdá, pěnová/do postýlky, tloušťka 8 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (5)
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Marble
Na zip, s abstraktním vzorem, 45x45 cm
(51)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Bébé Douceur
Plyšová hračka Fox
Vhodný věk 0+, výška 40 cm, délka 10 cm
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Novinka
Bloomingville
Umělý vánoční stromeček Cedar
Ø 50 cm, výška 90 cm
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlečení States
Na jednolůžko, na patentku, bavlněné, s potiskem, tmavě modré, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Hodiny Roundy
Nástěnné, výška 60 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 969 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Dětský koberec Green Neighbourhood
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, zelený, ø 120 cm
(1)
Skladem
1 749 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Konvička na zalévání Tucan
Plastová, 1,2 l
(7)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Dávkovač mýdla Savel
Keramický, krémový, 650 ml, ø 8 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Tudor
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
(2)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Dakls
Prostírání
Látkové, pratelné, 33x48 cm
(3)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
191
192
193
...
543
Načíst další