Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 293 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Teulat
Komoda Otto
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: lak, v cihlové barvě, šířka 130 cm, výška 78 cm, hloubka 45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
23 168 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Rowico
Botník Confetti
Z dubového dřeva, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: barva, matný, černý, počet párů bot 6 , šířka 80 cm, výška 40 cm, hloubka 30 cm
(24)
Skladem
Poslední kousek
3 669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Ladelle
Sklenice v sadě Prism
4 ks, 400 ml, na koktejly
Skladem
Poslední kousky
1 319 Kč
330 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Star Trading
Světelný řetěz Serie LED
Tmavě zelený, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
1 069 Kč
Do košíku
Do košíku
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě White Cats
2 ks, pratelné, černé/šedé, 60x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
JUNA
Prostírání Christmas Fable
S příměsí bavlny, s vánočním motivem, 30x43 cm
(2)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Flair Rugs
Běhoun Anu
Ručně tkaný, vlněný, bouclé, bez vlasu, s třásněmi, oranžový, 60x200 cm
(30)
Skladem
Poslední kousek
2 645 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, taupe, 13x19 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
255 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Roba
Dětské organizéry na hračky v sadě Paw Patrol
2 ks, látkové, s potiskem, 27x27x27 cm
Skladem
Poslední kousky
592 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Odšťavňovač Catcher
Plastový
(87)
Skladem
361 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Addis
Rohožka
Z kokosového vlákna, 40x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
Do košíku
Do košíku
ONA
Talíř Billie
Servírovací, z kameniny, žlutý
(1)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 6 ks
Oblíbené
Hendi
Jídelní vidličky v sadě Profi Line
6 ks, nerezové, ve stříbrné barvě
(21)
Skladem
229 Kč
38 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Závěs Roseris
Závěsný systém tyč, šedý, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Esschert Design
Dózy v sadě
3 ks, 1,3 l, na kávu/na sypaný čaj/na cukr, kovové, bílé
(6)
Skladem
739 Kč
246 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
My House
Povlečení Nord Flake
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s hvězdičkami, 140x200 cm
Skladem
602 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Povlečení Seersucker Woven Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlněného perkálu, s potiskem/s květinovým vzorem, světle šedé, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousek
1 219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
YAMAZAKI
Koupelnový organizér Amenity
Černý, výška 5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
795 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Lorena Canals
Dětský polštářek Lazy Snail
Bavlněný, bílý/hnědý, 10x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Samaya
Bavlněný, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Trenton
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
White Label
Jídelní stůl Fabio
V dekoru dubu, 90x180 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
12 971 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home
Set povlaků na polštář a běhounu Illustrated Leaves
5 ks, bílý/modrý
(11)
Skladem
Poslední kousek
1 319 Kč
Do košíku
Do košíku
Germania
Zrcadlo
Nástěnné, s osvětlením/s poličkou , 76x75 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
4 990 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Dětská jídelní sada Little Farm by Little Dutch
6 ks, plastová, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Skladem
Poslední kousky
950 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Oblíbené
Zone
Mýdlenka Nova
Porcelánová, černá, ø 11 cm, výška 2,5 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Na prodejně
Mila Home
Dětský koberec Teddy Bear
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, hnědý/krémový, ø 100 cm
Skladem
Poslední kousky
1 119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Brandani
Struhadlo na sýr 3in1
Univerzální
Skladem
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Stolní lampa Spot
V petrolejové barvě, kovová, 22x37x44 cm
Skladem
Poslední kousek
4 189 Kč
Do košíku
Do košíku
Brandani
Svíčka
Vonná, sojová, s vůní heřmánku, doba hoření 35 h, počet knotů 1 ks, ø 8 cm, výška 9 cm
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Selina
2 ks, čalouněné, krémové
Skladem
Poslední kousky
6 999 Kč
3 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Roba
Set dětského nábytku Paw Patrol
3 ks, modrá
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Allstar
Sprchový závěs Zen
Bílý, 120x200 cm
(9)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Dětská postel Maralis Teepee
70x140 cm, domečková, bez čela, s roštem, z bukového dřeva, povrchová úprava: lak, v přírodní barvě
(5)
Skladem
Poslední kousek
6 015 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní křesla v sadě Tissiana
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, žinylková, tmavě šedá
(1)
Skladem
Poslední kousek
12 691 Kč
6 346 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
ONA
Miska Gravel
Na polévku, z kameniny, zelená/krémová, 740 ml, ø 14,5 cm
(1)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Metaltex
Koupelnová polička Luxy
Bez vrtání, ocelová, v leskle stříbrné barvě
(2)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Metaltex
Set na upevnění bez vrtání Lonardo
2 ks, SafeFix
(2)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Salt&Pepper
Hrnek Paint
390 ml, kameninový, růžový/šedý
(2)
Skladem
Poslední kousek
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
YAMAZAKI
Skříňka na klíče Rin
Bez vrtání, kovová
(10)
Skladem
Poslední kousky
1 049 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 12 ks
Spirella
Kroužky ke sprchovému závěsu v sadě Ringo Small
12 ks, kovové, v matně stříbrné barvě
(4)
Skladem
199 Kč
17 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Kave Home
Nástěnné svítidlo Brisia
Bílé/ve zlaté barvě, kovové, 24x54,5x15 cm
Skladem
Poslední kousek
2 202 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Artsy Doormats
Rohožka Wipe Your Paws
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 40x60 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Opviq lights
Stropní svítidlo Aspendos
Černé, kovové, ø56x16 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
1 260 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Mijolnir
Povlečení Blatt
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, šedobéžové, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
+ Velikost polštáře (2)
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Shana
Z mikrosaténu, na zip, 40x40 cm
(5)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Casa Selección
Košík
Závěsný, kovový, černý, 29x24,5 cm, výška 18,5 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Compactor
Koupelnová polička Spa
Bez vrtání, bambusová, ve stříbrné barvě/v přírodní barvě
(170)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
202
203
204
...
536
Načíst další