Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 143 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Ladelle
Tác Artisan
25x41 cm, porcelánový
(3)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
vtwonen
Modulární skříň Daily
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: barva, matná, krémová, šířka 50 cm, výška 50 cm, hloubka 58 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
4 947 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Utěrka Eucalyptus
Lněná, bílá/zelená, 45x65 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Stojan na toaletní papír Albella
Se štětkou, plastový, bílý, 12x21 cm, výška 69 cm
(1)
Skladem
754 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tescoma
Forma na bábovku Delícia
24 x 24 cm, kov
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Marble
2 ks, z tvrzeného skla, šedé, se vzorem kamene, 30x52 cm
(101)
Skladem
940 Kč
Do košíku
Do košíku
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Reading
Ve zlaté barvě, kovové, LED, s ohybatelnou konstrukcí, 38x15x8 cm
Skladem
1 149 Kč
Do košíku
Do košíku
Balvi
Stojánek na mobil Puppy
Plastový, 10x4 cm, výška 9 cm
(4)
Skladem
214 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomsterbergs
Odměrky v sadě
4 ks, kovové
(2)
Skladem
398 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Orion
Hrnek Verde
310 ml, skleněný, zelený
Skladem
119 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Star Trading
Věnec Edmonton
Svítící/vánoční, ø 50 cm
(33)
Skladem
Poslední kousky
1 359 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Potravinová krabička Cirqula
Krémová, 500 ml
(6)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Kroužky na ubrousky v sadě Nirela
2 ks, z nerezové oceli, 2x6 cm
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
191 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Avebury Floral
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s potiskem/s květinovým vzorem, 200x200 cm
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Marckeric
Noční stolek Ecrin
V dekoru dubu, v přírodní barvě, 45,5x34 cm, výška 50,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 979 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Podsedák Lemons
Na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(9)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Universe of Sleeping
Přikrývka Neptune Warm
S péřovou výplní, zimní, 200x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
4 589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Zig Zag
Na zip, s pruhy/s potiskem, 45x45 cm
(184)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Lékué
Forma na led To Go
Silikonová
(4)
Skladem
257 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Rámeček
19x27 cm, na zeď, plastový, modrý, na fotku 10x15/na fotku 12x18
(13)
Skladem
511 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Oblíbené
Umbra
Odkapávací podložka na nádobí UDry
Plastová, šedá, 51x33 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Stojan na mycí prostředky Tower
Kovový, bílý, 10x25 cm, výška 9,5 cm
(16)
Skladem
Poslední kousek
708 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Karlsson
Budík Blob Bell
8x12 cm, výška 14 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Mette Ditmer Denmark
Sprchový závěs Nova Arte
S abstraktním vzorem, modrý, 150x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 379 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Melien
Z žakáru, na zip, s abstraktním vzorem/strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Pottery
Keramický, světle hnědý, 296 ml, ø 8 cm, výška 17,5 cm
(105)
Skladem
Poslední kousky
303 Kč
Do košíku
Do košíku
Descanso
Povlečení Fiori
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, tmavě modré, 140x220 cm
Skladem
1 639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Halden
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, béžové
Skladem
Poslední kousek
3 049 Kč
1 525 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Voltis
Pratelná, bílá, 50x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Gingko
Stolní lampa Pentagon
V přírodní barvě, z jasanového dřeva, LED, s možností volby barvy/stmívatelná, ø7,5x13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 709 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Casa Selección
Stojan na papírové utěrky
Kovový, černý/v přírodní barvě, 16x16 cm, výška 31 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Lijjian
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 13 cm, délka 13 cm
(5)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
FD
Dětský koberec Avocado Mint
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, v mentolové barvě/slonovinový, ø 120 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, oranžová, 150x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
sada 6 ks
Oblíbené
Hendi
Dlouhé lžičky v sadě Profi Line
6 ks, nerezové, ve stříbrné barvě
(21)
Skladem
183 Kč
31 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Orion
Prkénko Mango
Dřevěné, 46,5 x 20 cm
(2)
Skladem
529 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Love Story
Miska s podstavcem
Pro psa, bambusová, ø 16 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Ladelle
Sklenice v sadě Stripe
4 ks, 450 ml
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Talíř Latina
Ø 27 cm, z kameniny, tmavě fialový
Skladem
Poslední kousek
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Dekorační tác Fabius
Kovový, 35,5x17 cm
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Radiobudík Classic BT
Digitální, s bezdrátovou nabíječkou, 10x25 cm, výška 8 cm
Skladem
Poslední kousek
2 750 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Agnella
Koberec Linea
Vlněný, s nízkým vlasem, tmavě modrý, 200x300 cm
Skladem
Poslední kousek
20 099 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Vileda
Sušák na prádlo Magnum
Bílý, kovový, délka sušicí plochy 24 m
(13)
Skladem
1 203 Kč
Do košíku
Do košíku
BonBistro
Šálek Basic White
Porcelánový, na cappuccino, bílý, 200 ml
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Ladelle
Zapékací mísa Artisan
26,5x39 cm, porcelánová
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 319 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Orion
Etažér
Břidlicový, černý/v přírodní barvě, 24x41 cm
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Dakls
Vánoční koule Angel
Skleněná, ø 6 cm
(14)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Žebřík na ručníky Viva
Ocelový, bílý, délka 43 cm, výška 156,5 cm
(81)
Skladem
789 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
225
226
227
...
536
Načíst další