Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 265 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 3 ks
Casa Selección
Umělá levandule
3 ks, ø 10 cm, výška 31 cm
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Wallity
Dětský obrázek Alphabet
45x70 cm
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Svícen Chique Ribbed
Na čajovou svíčku, skleněný
(1)
Skladem
Poslední kousky
344 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Metaltex
Kuchyňský organizér
Textilní, šedý, 18x18 cm
(64)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Soška Hands
Z polyresinu, 9,5x24,5 cm, výška 15 cm
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Bobochic Paris
Křeslo Giorgia
Z textilie bouclé, hnědé, výška zadní opěrky 30 cm, výška sedáku 43 cm
Skladem
Poslední kousek
23 899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
Premium
Casafina
Odměrky v sadě Fattoria
3 ks, kameninové
Skladem
Poslední kousky
1 219 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Křeslo Yalia
S výpletem/dřevěné/bez čalounění, ve světle přírodní barvě, výška zadní opěrky 40 cm, výška sedáku 41 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
9 770 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Green Gate
Cukřenka
Bílá, objem 200 ml
(4)
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Dark Grey
Lněný, 40x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Trio
Venkovní svítidlo Hoosic
Hnědé, hliníkové, sloupové, IP44, ø12x30 cm
Skladem
Poslední kousek
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
WMF
Hrnec
Na mléko, nerezový, 1,7 l, ø 14 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 448 Kč
Do košíku
Do košíku
BonBistro
Talíř Ovio
Dezertní , ø 21 cm, porcelánový, hnědý
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
Kave Home
Háčky v sadě Arely
2 ks, nástěnné, z bukového dřeva, krémové
Skladem
Poslední kousky
1 201 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Cosmopolitan Design
Dvoulůžková postel Campi
180x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, sametová, světle hnědá
Skladem
Poslední kousek
33 456 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
Věnec Liva
Svítící/vánoční, ø 25 cm
Skladem
Poslední kousek
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo Satin Stripe
Napínací, na jednolůžko, damaškové, bílé, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Bobochic Paris
Pohovka Cezanne
Žinylková, na každodenní spaní/rozkládací, žlutá, trojmístná, šířka 235 cm, hloubka 120 cm, hloubka sedáku 60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
86 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Postřikovač
1 l, plastový
(2)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Dětská police Mingus
Z masivu pavlovnie, v přírodní barvě, šířka 60 cm, výška 14 cm, hloubka 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 049 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
sada 2 ks
Kave Home
Prostírání v sadě Briven
2 ks, bavlněná, s pruhy, 35x50 cm
Skladem
417 Kč
209 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Venkovní hra
(2)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Dětský věšák Felicia
V dekoru jilmu, bílý, šířka 94 cm, výška 38 cm, hloubka 16,5 cm
Skladem
Poslední kousky
2 849 Kč
Do košíku
Do košíku
knor
Rámeček
19x25 cm, stojací/na zeď, plastový, šedý, na fotku 15x21
(12)
Skladem
Poslední kousek
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 5 ks
Spirella
Dětské protiskluzové podložky v sadě Globefish
Do vany, 5 ks, 16x10,5 cm
Skladem
Poslední kousky
290 Kč
58 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Morocco
2 ks, bavlněné, černobílé, 35x60 cm
Skladem
619 Kč
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Novinka
Kave Home
Osuška Sedora
Froté, bavlněná, bílá/zelená, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousky
1 216 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Karlsson
Budík Fat
Digitální, 11x8 cm, výška 3 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 390 Kč
Do košíku
Do košíku
Westmark
Termohrnek Viva
400 ml, z nerezové oceli, světle šedý
(3)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Vánoční ozdoba
16 cm
(1)
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Villa Collection
Svícen Elv
Na čajovou svíčku, kameninový
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Karlsson
Hodiny Arkis
Nástěnné, ø 40 cm
Skladem
Poslední kousek
1 790 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami
Vzorek čalounění
Karup Petrol blue 757
(1)
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
Vitaus
Koberec Sleeping Beauty
Pratelný, syntetický, bez vlasu, šedý, 50x80 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Hodiny Esencia Dome
Nástěnné, ø 30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Dětský povlak na polštář Botany
Zakládací, s květinovým vzorem, lněný, 40x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Květináč Capri
Z recyklovaného plastu, s odtokovým otvorem, ø 20 cm, výška 18 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Garden Pleasure
Kryt na ohniště
Látková, 32x48 cm, výška 90 cm
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 10 ks
Casa Selección
Vánoční koule v sadě Navidad
10 ks, ø 5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
15 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Fedkolor
Obraz London
60x90 cm, na plátně
Skladem
Poslední kousky
1 809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Radaja
2 ks, kovová, modrá
Skladem
Poslední kousek
10 699 Kč
5 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Mepal
Cedník Chef It
Plastový, ø 21 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
366 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Galaxy
Modrá, papírová, do zásuvky, ø60x16 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 8 ks
Roger la Borde
Přání v sadě Cat and Dog Palais
8 ks, s vánočním motivem
(3)
Skladem
249 Kč
31 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Casafina
Talíř Poterie
Hluboký , z kameniny, hnědý
(2)
Skladem
454 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 5 ks
Roger la Borde
Přání v sadě Snow Leopard
5 ks, s vánočním motivem
(3)
Skladem
409 Kč
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Plaček Pet Products
Kočičí záchod Savic Iriz
Plastový, šedý, 37x50 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
245 Kč
Do košíku
Do košíku
Rotho
Dětské WC sedátko Bella Bambina
Světle šedé, délka 36 cm, šířka 32 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
360
361
362
...
536
Načíst další