Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 041 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Maison de Rêve
Boxspring postel Tasca
160x200 cm, s úložným prostorem, čalouněná, s matrací/s topperem, manšestrová, béžová
Doručíme od 27. 10. 2026
44 899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměr (3)
Premium
Malerifabrikken
Obraz Everlast
90x118 cm, tištěný/s ručně malovanými prvky, na plátně
Doručíme od 4. 11. 2026
4 994 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Nutcracker
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s ornamentem, tmavě zelené, 135x200 cm
(78)
Doručíme od 3. 11. 2026
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Maison de Rêve
Rohová pohovka Leon
Žinylková, rozkládací/s úložným prostorem, levý roh/s lenoškou, tmavě zelená, trojmístná, šířka 239 cm, hloubka 148 cm, hloubka sedáku 65 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
40 099 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (2)
Marckeric
Noční stolek Sali
S poličkami, v dekoru dubu, v přírodní barvě, 45x35 cm, výška 56 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
4 069 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Micadoni
Jednolůžková postel Jodie
90x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, sametová, ve stříbrné barvě
Doručíme od 2. 12. 2026
27 199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
EGLO
Stropní podhledové svítidlo 4000 K FUEVA 5
Černé, ocelové, LED, podhledové, ø12x3 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
400 Kč
Do košíku
Do košíku
Universal
Vnitřní a venkovní koberec Lua
Syntetický, bez vlasu, 200x290 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
6 249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Solina
Oranžová, papírová, do zásuvky, 35x14x63 cm
(3)
Skladem
1 329 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Ropez
Pohovka Justin
Manšestrová, vhodné pro mazlíčky, světle šedá, dvoumístná, šířka 178 cm, hloubka 108 cm, hloubka sedáku 73 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
14 847 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premier Housewares
Kuchyňský ostrůvek Frankfurt
Na kolečkách, z kaučukového dřeva, 48x105 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
6 949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Casa Selección
Ručník Simple
Froté, bavlněný, béžový, 50x100 cm
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Zone
Osuška Sauna
Bavlněná, s pruhy, hnědá/béžová, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Scandic
Rohová pohovka Paris
Žinylková, pravý roh/do L, béžová/krémová, čtyřmístná, šířka 278 cm, hloubka 202 cm, hloubka sedáku 56 cm
(7)
Doručíme od 13. 11. 2026
39 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Roh a tvar (2)
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Veselé Vánoce
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Wigiwama
Dětská pohovka Settee
Z textilie bouclé, se snímatelným potahem, světle hnědá, 132 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
15 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Materiál čalounění (2)
Novinka
Micadoni
Pohovka Lido
Rozkládací, světle šedá, dvoumístná, šířka 158 cm, hloubka 69 cm, hloubka sedáku 56 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
16 290 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
simplehuman
Koupelnová polička
Teleskopická, kovová, šedá
(14)
Doručíme od 13. 10. 2026
3 636 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Taxi
2 ks, čalouněné, šedé/v přírodní barvě
(7)
Doručíme od 20. 10. 2026
8 349 Kč
4 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní židle v sadě Nebai
2 ks, z dubového dřeva, žinylkové, matné, hnědé/krémové
Doručíme od 11. 12. 2026
10 999 Kč
5 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Zone
Stolní lampa Oblong
Šedobéžová, plastová, LED, ø14x18 cm
Skladem
Poslední kousek
3 466 Kč
Do košíku
Do košíku
Cosmopolitan Design
Rohová pohovka Kyoto
Sametová, rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/do L, béžová, čtyřmístná, šířka 243 cm, hloubka 194 cm, hloubka sedáku 60 cm
(4)
Doručíme od 2. 12. 2026
48 199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Barva nohou (2)
+ Roh a tvar (6)
Premium
Malerifabrikken
Obraz Monochrome Sky
30x40 cm, tištěný, s rámem
Skladem
Poslední kousek
1 069 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Penál Minifigures
Látkový
(4)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Actona
Jídelní stůl Colima
S deskou v dubovém dekoru, 100x210 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
11 049 Kč
Do košíku
Do košíku
WiZ
Smart žárovka
iOS/Android, GU10, s možností volby barvy/stmívatelná/s hlasovým ovládáním/s ovládáním pomocí mobilní aplikace, 5 W
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Mioli Decor
Úložný box
S víkem, z juty, světle hnědý, 30x30x30 cm
(16)
Doručíme od 3. 11. 2026
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Deka Nulina
Hnědá, 130x170 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
1 424 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Ropez
Křeslo Ariella
Žinylkové, šedé, výška zadní opěrky 41 cm, výška sedáku 40 cm
Skladem
Poslední kousek
6 576 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Jen na Bonami
Hammel Furniture
Knihovna Edge by Hammel
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: lak, černá, šířka 94 cm, výška 210 cm, hloubka 33 cm
Skladem
Poslední kousky
44 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
douceur d'intérieur
Garnýž Globa
Roztažitelná, kovová, ve zlaté barvě, 120 - 210 cm
(27)
Doručíme od 29. 10. 2026
639 Kč
Do košíku
Do košíku
White Label
Odkládací stolek Yuri S
S deskou v dubovém dekoru, černý, ø 40 cm, výška 45 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
1 984 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Vipack
Noční stolek Ilyas
Tiché dovírání, v dekoru ořechu, v tmavě přírodní barvě, 45x50 cm, výška 53 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
4 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Flair Rugs
Koberec Mara Jute Border
S příměsí juty, bez vlasu, zelený, 200x290 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
7 740 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Agnella
Koberec Calvi rose
Vlněný, s nízkým vlasem, růžový/šedý, 240x340 cm
(3)
Doručíme od 4. 11. 2026
27 299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Micadoni
Dvoulůžková postel Simon
180x200 cm, s úložným prostorem/bez čela, s roštem, čalouněná, zelená
Doručíme od 2. 12. 2026
24 899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměr (4)
+ Příslušenství (3)
Rex London
Hračka do vody Shark
Dřevěná, BPA free, vhodný věk 3+
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Micadoni
Závěsné svítidlo Ori
Béžové, kovové, ø40x145 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
3 489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Premium
Kave Home
Povlak na zahradní polštář Adys
Na zip, s pruhy, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousek
861 Kč
Do košíku
Do košíku
Karup
Dvoulůžková postel Peek
180x200 cm, s roštem, z borovicového dřeva, s osvětlením, povrchová úprava: lazura, v přírodní barvě
(3)
Doručíme od 23. 10. 2026
22 346 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (3)
Bonami
Vzorek čalounění
Riviera 87
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Dvoulůžková postel Alguema
180x200 cm, s roštem, z dubového dřeva, v přírodní barvě
Doručíme od 14. 12. 2026
28 216 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (3)
House Nordic
Konzolový stolek Girona
Z teakového dřeva, v přírodní barvě, 30x90 cm, výška 80 cm
(8)
Doručíme od 23. 10. 2026
4 035 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Outdoorchef
Kámen na pizzu Dualchef
Z umělého kamene, 37x37 cm, výška 6 cm
Skladem
Poslední kousek
2 529 Kč
Do košíku
Do košíku
Makamii
Pohovka Lani
Žinylková, zelená, dvoumístná, šířka 174 cm, hloubka 94 cm, hloubka sedáku 64 cm
Doručíme od 13. 11. 2026
27 299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Materiál čalounění (2)
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Premier Housewares
Obrazy v sadě Astratto
63x93 cm, 2 ks, s rámem/na plátně
Doručíme od 27. 10. 2026
4 569 Kč
2 285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Obraz Lazy Sunday
70x100 cm, tištěný, s rámem/na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
1 769 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Kaligrafická sada Venezia
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
382
383
384
...
543
Načíst další