Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 177 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Jen na Bonami
The Beds
Toaletní stolek Twig
Z dubového dřeva, se šuplíky, 57x110 cm
Doručíme od 27. 11. 2026
31 299 Kč
Do košíku
Do košíku
Vipack
Dětský psací stůl Kiddy
Se sekretářem, 60x110 cm
(3)
Doručíme od 16. 10. 2026
7 463 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v sadě Voiline
2 ks, z mikrosaténu, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, bílé, 70x200 cm
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Křeslo Amsen
Žinylkové, béžové, výška zadní opěrky 65 cm, výška sedáku 42 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
20 702 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Jen na Bonami
Lyon Béton
Knihovna Dice
Betonová, z dřevotřísky, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: bez ošetření, šedá, šířka 230 cm, výška 98 cm, hloubka 42 cm
Skladem
Poslední kousek
79 599 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Boto
S područkami, z umělé (eko) kůže, béžová
Doručíme od 23. 10. 2026
5 449 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Buckle
Z textilie bouclé, v tmavě přírodní barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
11 899 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Duct
Z textilie bouclé, béžová
Doručíme od 23. 10. 2026
6 990 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Crib
S područkami, z umělé (eko) kůže, černá
Doručíme od 23. 10. 2026
6 599 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Reboot
S područkami, z textilie bouclé, khaki
Doručíme od 23. 10. 2026
7 390 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Bae
S područkami/otočné, z textilie bouclé, béžové
Doručíme od 22. 10. 2026
9 062 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Buckle
Z textilie bouclé, v tmavě přírodní barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
11 899 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Boto
S područkami, z umělé (eko) kůže, krémová
Doručíme od 23. 10. 2026
5 449 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Buckle
Z textilie bouclé, ve světle přírodní barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
7 449 Kč
Do košíku
Do košíku
Cosmopolitan Design
Pohovka Linz
Sametová, vhodné pro mazlíčky, světle hnědá, dvoumístná, šířka 200 cm, hloubka 100 cm, hloubka sedáku 83 cm
(1)
Doručíme od 2. 12. 2026
30 799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Materiál čalounění (2)
+ Rozměry (2)
Marckeric
Skříň Diora
Kovová, povrchová úprava: práškový lak, krémová, šířka 80 cm, výška 170 cm, hloubka 40 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 066 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dutchbone
Vitrína Gertlush
Kovová, ve zlaté barvě, šířka 100 cm, výška 80 cm, hloubka 38,5 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
16 799 Kč
Do košíku
Do košíku
Spirella
Sprchový závěs Illusion
S potiskem, 180x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Navalon
Keramický, ø 9 cm, výška 10 cm
(3)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Kate Louise
Dekorační polštář Neo Palm
Se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Salt&Pepper
Jídelní sada Meridian
Pro 4 osoby, 16 ks, kameninová, slonovinová
Doručíme od 22. 10. 2026
4 169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Makamii
Boxspring postel Pakalana
180x200 cm, s úložným prostorem, čalouněná, s matrací, z textilie bouclé, hnědá
Doručíme od 13. 11. 2026
38 299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměr (3)
Premium
Gense
Steakové nože v sadě Norm
Pro 4 osoby, 4 ks, nerezové, ve stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
1 780 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Přídavná polička
Kovová, bílá, 92x22,5 cm, výška 25 cm
(12)
Doručíme od 14. 10. 2026
2 204 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dutchbone
Noční stolek Veda
S poličkami, v dekoru mramoru, krémový, 40x30 cm, výška 60 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
5 449 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Dětská matrace Comfort Air Roll
60x120 cm, s odnímatelným potahem/antialergenní/termoregulační, středně tvrdá, pěnová/do postýlky, tloušťka 9 cm, nosnost 35 kg
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
2 269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (2)
Premium
Kave Home
Botník Beyla
V dekoru jasanu, z MDF, povrchová úprava: dýha/povrchová úprava: lak, tmavě hnědý, počet párů bot 8 , šířka 98 cm, výška 50 cm, hloubka 43 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
11 892 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Stojací lampa Juhe
Černá, látková, 50x150x210 cm
(2)
Doručíme od 14. 12. 2026
7 747 Kč
Do košíku
Do košíku
Actona
Knihovna Seaford
Z MDF, povrchová úprava: melamin/povrchová úprava: práškový lak, šedá, šířka 77 cm, výška 185 cm, hloubka 35 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
4 739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Salt&Pepper
Prostírání Tabletop
Z umělé kůže, 30x45 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koupelnový regál Ellera
Šedý, šířka 71 cm, výška 285 cm
(115)
Doručíme od 16. 10. 2026
3 030 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
WOOOD
Jídelní židle v sadě Vogue
2 ks, čalouněné, kožené, černé
Doručíme od 16. 10. 2026
14 899 Kč
7 450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Matrace Yoko
180x200 cm, středně tvrdá, pěnová, antialergenní/termoregulační, z paměťové pěny/z gelové pěny/z antibakteriální pěny, tloušťka 22 cm, nosnost 250 kg
(6)
Doručíme od 14. 12. 2026
14 639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (6)
Novinka
Tvilum
Pracovní stůl Function
48,5x109 cm
Doručíme od 14. 10. 2026
4 339 Kč
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Soška Leopard
Z polyresinu, 15,5x23 cm, výška 29 cm
(19)
Doručíme od 23. 10. 2026
1 406 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Gazzda
Barová stolička Nora
Z dubového dřeva, v přírodní barvě, výška sedáku 65 cm
Skladem
Poslední kousky
10 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Konferenční stolek Sali
Z mangového dřeva, v přírodní barvě, ø 60 cm, výška 50 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
11 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Agnella
Koberec Lilia
Vlněný, s nízkým vlasem, krémový, 200x300 cm
(4)
Doručíme od 4. 11. 2026
20 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Germania
Předsíňová skříňka Libbiano
Z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matná, krémová, šířka 138 cm, výška 103 cm, hloubka 38 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
12 190 Kč
Do košíku
Do košíku
Makamii
Podnožka Kapua
Béžová, šířka 100 cm, hloubka 70 cm, výška 40 cm
(1)
Doručíme od 13. 11. 2026
8 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Posey
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 14 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
756 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Unique Furniture
Skříň Veep
S posuvnými dveřmi, kovová, šedá, šířka 90 cm, výška 180 cm, hloubka 40 cm
(3)
Doručíme od 19. 10. 2026
13 661 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Stínidlo Tove
V přírodní barvě, z mořské trávy, ø30x33 cm
Skladem
Poslední kousky
1 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Makamii
Rohová pohovka Nanea
Rozkládací/s úložným prostorem, do "U", voděodolná, krémová, čtyřmístná, šířka 290 cm, hloubka 148 cm, hloubka sedáku 62 cm
(2)
Doručíme od 13. 11. 2026
49 099 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
Teulat
Odkládací stolek Totem
Šedobéžový, 50x50 cm, výška 45 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
5 932 Kč
Do košíku
Do košíku
Actona
Noční stolek Paron
V dekoru dubu, v tmavě přírodní barvě, 40x31,5 cm, výška 60 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
4 299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Støraa
Noční stolek Melanie
Tiché dovírání, v dekoru dubu, v přírodní barvě, 40x44 cm, výška 55 cm
Skladem
Poslední kousek
3 509 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
MSV
Dětské protiskluzové podložky v sadě Nuages
Do vany, 4 ks, 9x14,5 cm
Skladem
Poslední kousky
173 Kč
43 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
395
396
397
...
545
Načíst další