Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 240 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Universal
Koberec Amara
Syntetický, s nízkým vlasem, v terakotové barvě, 200x290 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
6 149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Bonami
Vzorek čalounění
Gusto 14
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
Windsor & Co Sofas
Křeslo Madame
Žinylkové, šedozelené, výška zadní opěrky 33 cm, výška sedáku 39 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
23 699 Kč
Do košíku
Do košíku
Spinder Design
Nástěnný věšák Rex
S poličkou, kovový, černý, šířka 60 cm, výška 10 cm, hloubka 11,5 cm
(2)
Doručíme od 20. 10. 2026
2 204 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Malerifabrikken
Obraz Masterpiece
90x120 cm, ručně malovaný, s rámem/na plátně
Doručíme od 4. 11. 2026
13 399 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
MOME
Konzolový stolek Willa
Krémový, 40x120 cm, výška 79 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
12 099 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Maison de Rêve
Boxspring postel Dove
180x200 cm, čalouněná, s matrací/s topperem, žinylková, světle hnědá
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
53 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (4)
WOOOD
Taburet Sarli
Žinylkový, béžový, ø 60 cm, výška 36 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
4 969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Sollux
Bodové svítidlo Etna
Bílé, ocelové, 8x8x16 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Sollux
Bodové svítidlo Etna
Černé, ocelové, 8x8x16 cm
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Plaček Pet Products
Přepravní taška Trixie
Pro domácího mazlíčka, látková, černá, 29x42 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Germania
Koupelnová skříňka Arcena
Vysoká/úzká, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, antracitová, šířka 30 cm, výška 120 cm, hloubka 34 cm
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
5 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Teulat
Jídelní křesla v sadě Add
2 ks, otočná, čalouněná, světle šedá
Doručíme od 23. 10. 2026
28 299 Kč
14 150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Maison de Rêve
Dvoulůžková postel Etero
180x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, žinylková, v cihlové barvě
(3)
Doručíme od 16. 11. 2026
35 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (3)
Premium
Malerifabrikken
Obraz Green Mountain
118x90 cm, tištěný/s ručně malovanými prvky, na plátně
Doručíme od 4. 11. 2026
5 999 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Koberec Mango
Ručně tkaný, syntetický, vlněný, krémový, 160x230 cm
(4)
Doručíme od 23. 10. 2026
4 830 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
Joseph Joseph
Sada nádobí Space
9 ks, na indukci
Skladem
Poslední kousky
8 799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet kusů (2)
Novinka
Umbra
Garnýž Trinity
Roztažitelná, ocelová, matně černá, 107 - 305 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
1 599 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Umbra
Garnýž Aria
Roztažitelná, ocelová, matně černá, 107 - 305 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
1 875 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Umbra
Garnýž Evie
Roztažitelná, ocelová, matně černá, 107 - 305 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Piknikový koš
Skladem
Poslední kousek
2 749 Kč
Do košíku
Do košíku
WOOOD
Modulární skříň Rens
V dekoru ořechu, z dřevotřísky, šedá, šířka 165 cm, výška 210 cm, hloubka 58 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
22 047 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Zuiver
Stojací lampa Buckle Head
Černá, kovová, ø28x150 cm
(66)
Doručíme od 15. 10. 2026
3 874 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Mauro Ferretti
Odkládací stolek Fush
S keramickou deskou, bílý, ø 45 cm, výška 39 cm
Skladem
Poslední kousek
3 166 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Běhoun Empuries
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 80x200 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
2 591 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
Kave Home
Zahradní jídelní stůl Alcaufar
S betonovou deskou, kulatý, světle šedý/v přírodní barvě, ø 90 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
20 443 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Flexa
Dětský hrací set Play Fruits
Vhodný věk 3+
(1)
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Zrcadlo Miro
Nástěnné, s dřevěným rámem, ø 110 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
9 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Zahradní pohovka Salguer
Dvoumístná, světle zelená/béžová, nosnost 200 kg, šířka 135 cm, výška 64 cm, hloubka 70 cm
(2)
Doručíme od 14. 12. 2026
12 929 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Joseph Joseph
Držák na papírové utěrky RollGrip
Nástěnný, plastový, ve stříbrné barvě, 17,5x30,5 cm, výška 5 cm
Doručíme od 14. 10. 2026
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Sollux
Závěsné svítidlo Fideus
Černé, ocelové, ø15x118 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet světelných zdrojů (2)
Vipack
Dětská postel RENO
90x200 cm, domečková/vyvýšená, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: barva, bílá
Doručíme od 19. 10. 2026
16 488 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Printworks
Fotoalbum Life
30 str.
Doručíme od 30. 10. 2026
1 389 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Venkovní polštář Grow
Z materiálu bouclé, šedý, se snímatelným potahem, 25x60 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
1 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Sweet poppy
S květinovým vzorem, červený/béžový, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
264 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
sada 2 ks
Gazzda
Rošty v sadě Fawn
180x200 cm, 2 ks, lamelové, nepolohovatelné/s nastavením tuhosti, nosnost 130 kg
(2)
Doručíme od 23. 12. 2026
8 599 Kč
4 300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (2)
Micadoni
Dvoulůžková postel Ovalo
200x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, žinylková, zelená
Doručíme od 2. 12. 2026
26 945 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměr (3)
Støraa
TV stolek Alana
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: folie, matný, bílý, šířka 140 cm, výška 52 cm, hloubka 39 cm
(8)
Doručíme od 15. 10. 2026
7 649 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Beige II
50x70 cm, tištěný, s rámem
(16)
Doručíme od 18. 11. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Meri Meri
Papírové čepice v sadě Halloween
6 ks
Skladem
Poslední kousek
639 Kč
107 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Dutchbone
Pracovní stůl Finn
Z jasanového dřeva, 56,5x110 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
17 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Vzorek čalounění
Linea 12
(2)
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Box na kapesníky Wilo
Dřevěný, 8,5x25 cm, výška 13 cm
(5)
Doručíme od 26. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Gazzda
Odkládací stolek Mushroom
Z dubového dřeva, v přírodní barvě, ø 55 cm, výška 40 cm
(2)
Doručíme od 22. 12. 2026
13 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, šedé/ve zlaté barvě, 60x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
919 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Apple Flowers
60x60 cm, tištěný, s rámem
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Stolní lampa Taite
Bílá/ve stříbrné barvě, látková, LED, stmívatelná, ø36x36 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
5 749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Germania
Polohovací pracovní stůl Agenda
Polohovací, s deskou v dubovém dekoru, 200x240 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
35 599 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
401
402
403
...
546
Načíst další