20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
30 773 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Oblíbené
Universal
Koberec Moar Hakuna
Syntetický, se střední délkou vlasu, 140x200 cm
(496)
Skladem
1 943 Kč
s kódem
2 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Na prodejně
-20 % s kódem
Germania
Nástěnný věšák
Lesklý, krémový, šířka 15 cm, výška 170 cm, hloubka 3 cm
(33)
Skladem
Poslední kousek
1 943 Kč
s kódem
2 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
simplehuman
Dávkovač mýdla
Nástěnný, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 1,32 l, 9x32 cm, výška 24,5 cm
(8)
Skladem
2 429 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz Paper Art 8
51x71 cm, s rámem
(1)
Skladem
1 943 Kč
s kódem
2 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz These Days 1
51x71 cm, tištěný, s rámem
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 943 Kč
s kódem
2 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz These Days 2
51x71 cm, tištěný, s rámem
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 943 Kč
s kódem
2 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Outdoorchef
Ochranný obal na gril Australia
117x60 cm, výška 97 cm
Skladem
Poslední kousek
1 943 Kč
s kódem
2 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Villeroy&Boch
Vnitřní a venkovní koberec Eugene
Syntetický, bez vlasu, okrově žlutý, 120x180 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
1 943 Kč
s kódem
2 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Flair Rugs
Běhoun Rhumba
Syntetický, se střední délkou vlasu, 66x230 cm
(24)
Skladem
1 942 Kč
s kódem
2 428 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Flair Rugs
Běhoun
Syntetický, se střední délkou vlasu, 60x230 cm
(24)
Skladem
Poslední kousek
1 942 Kč
s kódem
2 428 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Keter
Dílenská skříň Titan
Plastová, 44x80 cm, výška 100 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
2 428 Kč
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Gril Party Time
Přenosný, ø 35 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
2 424 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
UMAGE
Stínidlo Forget Me Not
V přírodní barvě, z dubového dřeva, ø28x7 cm
Skladem
Poslední kousky
1 939 Kč
s kódem
2 424 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Dekorativní mísa Shell
Z polyresinu, 33x27 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 935 Kč
s kódem
2 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wireworks
Držák na ručníky Yoku
Nástěnný, hnědý, ø 19 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 935 Kč
s kódem
2 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Güral Porselen
Kastrol Classic
Na pečení, s pokličkou, 3,25 l, ø 30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 935 Kč
s kódem
2 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
Vitaus
Dětský koberec Cute Animals
Pratelný, syntetický, bez vlasu, slonovinový, 160x230 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 935 Kč
s kódem
2 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Meowbaby
Pěnové hřiště Montessori
Sametové, se snímatelným potahem, počet kusů v balení 3 ks, světle šedé, 45x143 cm, výška 30 cm
Skladem
Poslední kousky
2 419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Selection
Koberec Optica
Syntetický, s nízkým vlasem, světle šedý, 140x200 cm
Skladem
1 935 Kč
s kódem
2 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Universal
Koberec Mosaica
Syntetický, s nízkým vlasem, šedý/krémový, 140x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 935 Kč
s kódem
2 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Vitaus
Koberec Abstract Colors
Pratelný, syntetický, bez vlasu, šedý/slonovinový, 160x230 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 935 Kč
s kódem
2 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Delta
Čalouněná, béžová
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 933 Kč
s kódem
2 416 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
LEIFHEIT
Žehlicí prkno Air Board Express M
S držákem na žehličku/s držákem na parní generátor/s nastavitelnou výškou, černé, 120x38 cm
Skladem
Poslední kousek
2 416 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Karlsson
Hodiny Cascara
Nástěnné, ø 50 cm
Skladem
Poslední kousek
1 932 Kč
s kódem
2 415 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
UMAGE
Závěsné svítidlo Chimes
V přírodní barvě, z dubového dřeva, LED, ø3x22 cm
Skladem
Poslední kousek
1 931 Kč
s kódem
2 414 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Crushed Velvet
2 ks, závěsný systém tyč, béžové, 168x229 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
1 205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Universal
Dětský koberec Clown
Syntetický, se střední délkou vlasu, béžový, 120x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tomasucci
Květináč Calla
Samozavlažovací, plastový, bez odtokového otvoru, ø 23 cm, výška 42 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Hyperion
Závěsy v sadě Selene Luxury Chenille
2 ks, termo, závěsný systém tyč, z žinylky, khaki, 117x183 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
1 205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Light & Living
Soška Gouya
Mramorová, 25x11 cm, výška 35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Hanse Home
Běhoun Juno
Oboustranný/ručně tkaný, jutový, bouclé, bez vlasu, v přírodní barvě/ve světle přírodní barvě/v tmavě přírodní barvě, 80x300 cm
(88)
Skladem
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Hanse Home
Běhoun Juno
Oboustranný/ručně tkaný, jutový, bouclé, bez vlasu, ve světle přírodní barvě/v tmavě přírodní barvě, 80x300 cm
(88)
Skladem
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Vitaus
Koberec Geo Gold
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 160x230 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Markslöjd
Světelná dekorace Junior
Do zásuvky, stolní , kovová/skleněná, ve stříbrné barvě, šířka 6,5 cm, délka 37 cm, výška 50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Universal
Dětský koberec Clown
Syntetický, se střední délkou vlasu, zelený/béžový, 120x170 cm
(3)
Skladem
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Markslöjd
Nástěnné svítidlo Multi
Černé, kovové, s USB portem/s poličkou, 50x13,5x17,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Bonami Essentials
Konferenční stolek Zanu
V dekoru dubu, černý/v přírodní barvě, ø 68 cm, výška 45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Crushed Velvet
2 ks, závěsný systém tyč, šedé, 168x229 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
1 205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Brabantia
Žehlicí prkno Titan Oval B
S držákem na žehličku/s nastavitelnou výškou, šedé, 124x38 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Actona
Jídelní židle Eris
Čalouněná, sametová, zelená
(5)
Skladem
2 408 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Elle Decoration
Běhoun Majoli
Ručně tkaný, s příměsí vlny, bouclé, bez vlasu, krémový/slonovinový, 80x200 cm
Skladem
Poslední kousky
1 926 Kč
s kódem
2 407 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Oblíbené
Vileda
Mop Steam Plus
Parní
(53)
Skladem
2 405 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Konvice na čaj Hammershøi
1,2 l, porcelánová, bílá
(23)
Skladem
Poslední kousky
1 922 Kč
s kódem
2 402 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Rosendahl
Venkovní svítidlo Soft Spot
Červené, z recyklovaného plastu, LED, přenosné, solární/na USB, IPX4, ø15x25 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
1 922 Kč
s kódem
2 402 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Kähler Design
Konvice na čaj Hammershøi
1,2 l, porcelánová, tmavě modrá
(8)
Skladem
Poslední kousek
1 922 Kč
s kódem
2 402 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Homede
Závěs Vila
Závěsný systém tyč, sametový, antracitový, 200x270 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 919 Kč
s kódem
2 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 6 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Bea
6 ks, 400 ml, keramické, béžové
Skladem
Poslední kousky
1 919 Kč
s kódem
2 399 Kč bez kódu
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Zena Home
TV sestava Matera
Z MDF, povrchová úprava: melamin, matná, bílá, šířka 150 cm, výška 42 cm, hloubka 31,5 cm
(24)
Skladem
Poslední kousek
1 919 Kč
s kódem
2 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
140
141
142
...
642
Načíst další