20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
31 559 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Orion
Sada nádobí Grande
7 ks, na indukci
(10)
Skladem
Poslední kousek
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový regál Finja
Bílý/hnědý, šířka 43 cm, výška 112 cm, hloubka 36 cm
(122)
Skladem
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Yellow Tipi
Závěs Happiness
Závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, krémový, 130x260 cm
Skladem
Poslední kousek
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Hartman
Deka Jolie
Sametová, růžová, 170x130 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Hartman
Deka Jolie
Sametová, žlutá, 170x130 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Karlsson
Hodiny Small Flip
Digitální/stolní, výška 16,5 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Karlsson
Hodiny Small Flip
Stolní, výška 16,5 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Universal
Koberec Libet
Syntetický, s nízkým vlasem, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Universal
Koberec Matrix Dice
Syntetický, se střední délkou vlasu, 120x170 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Think Rugs
Koberec Apollo
Syntetický, s nízkým vlasem, světle šedý/ve zlaté barvě, 120x170 cm
(13)
Skladem
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Mauro Ferretti
Nástěnný věšák Long Leaf
Kovový, ve zlaté barvě, šířka 65 cm, výška 43 cm, hloubka 6 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Odkládací stolek Palena
Z teakového dřeva, v přírodní barvě, ø 40 cm, výška 45 cm
Skladem
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
Nástěnka A-bulletin
Magnetická, 30x60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Orion
Sada nádobí Anett
7 ks, nerezová, 3x hrnec/1x rendlík/3x poklička, na indukci
(7)
Skladem
Poslední kousek
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mauro Ferretti
Hodiny Carving
Nástěnné, ø 60 cm
Skladem
Poslední kousek
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Obraz Madeline Relief
60x90 cm, 3D, s rámem/na plátně
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Aventurine
50x70 cm, 2 ks, tištěné/s ručně malovanými prvky, na plátně
(13)
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
1 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Breeze
50x70 cm, 2 ks, tištěné/s ručně malovanými prvky, na plátně
(11)
Skladem
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
1 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Sail
50x70 cm, 2 ks, tištěné/s ručně malovanými prvky, na plátně
(13)
Skladem
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
1 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
WMF
Odstřeďovací mísa na salát
Z nerezové oceli, ø 24 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
Koš na prádlo Ume
Plastový, světle šedý, 60 l
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
WMF
Páková vývrtka Baric
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Flair Rugs
Běhoun Gigi
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, slonovinový, 60x230 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
SULION
Stropní svítidlo Musa
Hnědé, z opálového skla, ø18x17,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Misky v sadě Vivielle
4 ks, na polévku, z kameniny, tmavě hnědé, 720 ml, ø 13 cm
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
625 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jen na Bonami
P.L.A.Y.
Pelíšek Round Bed Denim Medieval Blue / Dark Chocolate S
Pro psa, kulatý, tmavě modrý, ø 70 cm
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Bonami Essentials
Kancelářská židle Arco
Čalouněná, pojízdná/s nastavitelnou výškou/s područkami/otočná, černá, nosnost 120 kg
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Reality
Stropní svítidlo Beta
Černé, kovové, LED, přisazené, s možností volby barvy, 44,5x44,5x5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Universal
Koberec Leo Square
Syntetický, se střední délkou vlasu, oranžový/šedý, 140x200 cm
(115)
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Think Rugs
Koberec Apollo
Syntetický, s nízkým vlasem, světle šedý, 120x170 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Universal
Koberec Kasbah Gris
Syntetický, shaggy, šedý, 160x230 cm
(44)
Skladem
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Think Rugs
Koberec Apollo
Syntetický, s nízkým vlasem, světle šedý/krémový, 120x170 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
LEIFHEIT
Žehlicí prkno AirBoard Express L Solid MAXX
S držákem na parní generátor/s nastavitelnou výškou, modré, 130X45 cm
Skladem
Poslední kousky
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Roba
Jídelní židlička Nature UP
S nastavitelnou výškou sedáku, bílá, nosnost 70 kg
Skladem
Poslední kousky
1 998 Kč
s kódem
2 498 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Keter
Zahradní úložný box Kentwood
Plastový, objem 350 l, šířka 128 cm, výška 59 cm, hloubka 54 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 498 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Stolní lampa Croft
Krémová, keramická, ø30x47 cm
Skladem
Poslední kousek
1 998 Kč
s kódem
2 498 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Elletipi
Odpadkový koš Metropolis
Na tříděný odpad/vestavný, plastový, tmavě šedý, 15+10+10+6 l
(6)
Skladem
Poslední kousek
1 996 Kč
s kódem
2 495 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Hanse Home
Vnitřní a venkovní koberec Borbon
Oboustranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, kulatý, zelený/béžový, ø 140 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
1 993 Kč
s kódem
2 491 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Stropní svítidlo Messy Family
Bílé, skleněné, přisazené, 43x43x15 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
2 490 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Karlsson
Hodiny Retro LCD
Digitální/nástěnné/stolní, 3x35 cm, výška 15 cm
Skladem
Poslední kousky
1 992 Kč
s kódem
2 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Karlsson
Hodiny Nirvana Globe
Nástěnné, ø 40 cm
Skladem
Poslední kousky
1 992 Kč
s kódem
2 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Opviq lights
Stojací lampa Sehbali Tripod
Černá/hnědá, látková, s poličkou, ø46x154 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 992 Kč
s kódem
2 490 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Hanse Home
Koberec Juno
Oboustranný/ručně tkaný, jutový, bouclé, bez vlasu, krémový, 120x180 cm
(88)
Skladem
Poslední kousek
1 991 Kč
s kódem
2 489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Oblíbené
Ego Dekor
Nádoba na nápoje Authentic
12,5 l
(42)
Skladem
Poslední kousek
1 991 Kč
s kódem
2 489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Güral Porselen
Hrnec Classic
Na pečení, s pokličkou, 2,75 l, ø 22 cm
Skladem
Poslední kousek
1 991 Kč
s kódem
2 489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Talíře v sadě Karine
4 ks, ø 25 cm, z kameniny, zelené/fialové/šedé
(16)
Skladem
Poslední kousky
1 991 Kč
s kódem
2 489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Villeroy&Boch
Koberec Toy's Delight Green Christmas
Syntetický, bez vlasu, s vánočním motivem, zelený, 160x230 cm
(18)
Skladem
1 991 Kč
s kódem
2 489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Bonami Essentials
Předsíňová sestava Aris
Ocelová, povrchová úprava: práškový lak, černá, šířka 90 cm, výška 170 cm, hloubka 40 cm
Skladem
Poslední kousky
1 991 Kč
s kódem
2 489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
143
144
145
...
658
Načíst další