20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
31 533 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Přídavná polička Tower
Bílá, 32,5x16 cm, výška 46 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 944 Kč
s kódem
2 430 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami
Bonami narozeninový box
Skladem
Poslední kousky
2 429 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Hanse Home
Dětský koberec Snuggle Pucki
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, béžový, 120x152 cm
Skladem
1 943 Kč
s kódem
2 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Roba
Dětská zahradní kuchyňka
Dřevěná, 37x114 cm, výška 89 cm
Skladem
Poslední kousek
1 943 Kč
s kódem
2 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Universal
Koberec Domus
Syntetický, s nízkým vlasem, béžový, 120x170 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 943 Kč
s kódem
2 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Universal
Koberec Kasbah Ethnic
Syntetický, shaggy, 160x230 cm
(108)
Skladem
1 943 Kč
s kódem
2 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Universal
Koberec Moar Hakuna
Syntetický, se střední délkou vlasu, 140x200 cm
(496)
Skladem
1 943 Kč
s kódem
2 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Na prodejně
-20 % s kódem
Germania
Nástěnný věšák
Lesklý, krémový, šířka 15 cm, výška 170 cm, hloubka 3 cm
(33)
Skladem
Poslední kousek
1 943 Kč
s kódem
2 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
simplehuman
Dávkovač mýdla
Nástěnný, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 1,32 l, 9x32 cm, výška 24,5 cm
(8)
Skladem
2 429 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz Paper Art 8
51x71 cm, s rámem
(1)
Skladem
1 943 Kč
s kódem
2 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz These Days 1
51x71 cm, tištěný, s rámem
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 943 Kč
s kódem
2 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz These Days 2
51x71 cm, tištěný, s rámem
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 943 Kč
s kódem
2 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Outdoorchef
Ochranný obal na gril Australia
117x60 cm, výška 97 cm
Skladem
Poslední kousek
1 943 Kč
s kódem
2 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Villeroy&Boch
Vnitřní a venkovní koberec Eugene
Syntetický, bez vlasu, okrově žlutý, 120x180 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
1 943 Kč
s kódem
2 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Flair Rugs
Běhoun Rhumba
Syntetický, se střední délkou vlasu, 66x230 cm
(24)
Skladem
1 942 Kč
s kódem
2 428 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Flair Rugs
Běhoun
Syntetický, se střední délkou vlasu, 60x230 cm
(24)
Skladem
Poslední kousek
1 942 Kč
s kódem
2 428 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Keter
Dílenská skříň Titan
Plastová, 44x80 cm, výška 100 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
2 428 Kč
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Gril Party Time
Přenosný, ø 35 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
2 424 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
UMAGE
Stínidlo Forget Me Not
V přírodní barvě, z dubového dřeva, ø28x7 cm
Skladem
1 939 Kč
s kódem
2 424 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Universal
Koberec Mabel
Syntetický, s nízkým vlasem, béžový, 140x200 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
1 935 Kč
s kódem
2 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Dekorativní mísa Shell
Z polyresinu, 33x27 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 935 Kč
s kódem
2 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Karlsson
Hodiny Cascara
Nástěnné, ø 50 cm
Skladem
Poslední kousek
1 935 Kč
s kódem
2 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wireworks
Držák na ručníky Yoku
Nástěnný, hnědý, ø 19 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 935 Kč
s kódem
2 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Vitaus
Dětský koberec Joyfull Garden
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 160x230 cm
Skladem
Poslední kousek
1 935 Kč
s kódem
2 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Güral Porselen
Kastrol Classic
Na pečení, s pokličkou, 3,25 l, ø 30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 935 Kč
s kódem
2 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
Vitaus
Dětský koberec Cute Animals
Pratelný, syntetický, bez vlasu, slonovinový, 160x230 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 935 Kč
s kódem
2 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Meowbaby
Pěnové hřiště Montessori
Sametové, se snímatelným potahem, počet kusů v balení 3 ks, světle šedé, 45x143 cm, výška 30 cm
Skladem
Poslední kousky
2 419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Selection
Koberec Optica
Syntetický, s nízkým vlasem, světle šedý, 140x200 cm
Skladem
1 935 Kč
s kódem
2 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Universal
Koberec Mosaica
Syntetický, s nízkým vlasem, šedý/krémový, 140x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 935 Kč
s kódem
2 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Vitaus
Koberec Abstract Colors
Pratelný, syntetický, bez vlasu, šedý/slonovinový, 160x230 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 935 Kč
s kódem
2 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Delta
Čalouněná, béžová
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 933 Kč
s kódem
2 416 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
LEIFHEIT
Žehlicí prkno Air Board Express M
S držákem na žehličku/s držákem na parní generátor/s nastavitelnou výškou, černé, 120x38 cm
Skladem
Poslední kousek
2 416 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Karlsson
Hodiny Cascara
Nástěnné, ø 50 cm
Skladem
Poslední kousek
1 932 Kč
s kódem
2 415 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
UMAGE
Závěsné svítidlo Chimes
V přírodní barvě, z dubového dřeva, LED, ø3x22 cm
Skladem
Poslední kousek
1 931 Kč
s kódem
2 414 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Crushed Velvet
2 ks, závěsný systém tyč, béžové, 168x229 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
1 205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Universal
Dětský koberec Clown
Syntetický, se střední délkou vlasu, béžový, 120x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tomasucci
Květináč Calla
Samozavlažovací, plastový, bez odtokového otvoru, ø 23 cm, výška 42 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Hyperion
Závěsy v sadě Selene Luxury Chenille
2 ks, termo, závěsný systém tyč, z žinylky, khaki, 117x183 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
1 205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Light & Living
Soška Gouya
Mramorová, 25x11 cm, výška 35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Hanse Home
Běhoun Juno
Oboustranný/ručně tkaný, jutový, bouclé, bez vlasu, v přírodní barvě/ve světle přírodní barvě/v tmavě přírodní barvě, 80x300 cm
(88)
Skladem
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Hanse Home
Běhoun Juno
Oboustranný/ručně tkaný, jutový, bouclé, bez vlasu, ve světle přírodní barvě/v tmavě přírodní barvě, 80x300 cm
(88)
Skladem
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Vitaus
Koberec Geo Gold
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 160x230 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Markslöjd
Světelná dekorace Junior
Do zásuvky, stolní , kovová/skleněná, ve stříbrné barvě, šířka 6,5 cm, délka 37 cm, výška 50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Universal
Dětský koberec Clown
Syntetický, se střední délkou vlasu, zelený/béžový, 120x170 cm
(3)
Skladem
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Markslöjd
Nástěnné svítidlo Multi
Černé, kovové, s USB portem/s poličkou, 50x13,5x17,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Bonami Essentials
Konferenční stolek Zanu
V dekoru dubu, černý/v přírodní barvě, ø 68 cm, výška 45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Crushed Velvet
2 ks, závěsný systém tyč, šedé, 168x229 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
1 205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Brabantia
Žehlicí prkno Titan Oval B
S držákem na žehličku/s nastavitelnou výškou, šedé, 124x38 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
146
147
148
...
657
Načíst další