Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
31 996 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
B.E.S.
Povlečení Caraway
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé, krepové, s potiskem, bílé/v terakotové barvě, 140x200 cm
(1)
Skladem
520 Kč
Do košíku
Do košíku
Brabantia
Nádoba na kompostovatelný odpad SinkSide
Plastová, tmavě šedá, 13x22 cm, výška 11 cm, 1,8 l
(9)
Skladem
Poslední kousky
520 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 3 ks
Cooksmart ®
Utěrky v sadě English Meadow
3 ks, z bio bavlny, žluté/modré, 45x65 cm
(11)
Skladem
520 Kč
173 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Gardinia
Roleta Plisé Verona
Antracitová, 80x150 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (5)
Premium
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Bistro
2 ks, bavlněná, pratelná, s nápisem, 33x48 cm
Skladem
519 Kč
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Zástěra Gingham
Bavlněná, modrá
(1)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Casa Selección
Box na šicí potřeby Costurero
15x20 cm, výška 8 cm
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Koupelnová předložka Bobble
Pratelná, béžová, 50x120 cm
(1)
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Novinka
Dakls
Dětská stolní lampa Butterfly
Béžová, kovová, LED, přenosná, na USB, ø15x25 cm
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, béžové, 60x100 cm
(1)
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Catherine Lansfield
Koupelnové předložky v sadě Armoni
2 ks, pratelné, WC, béžové, 50x80 cm
(44)
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Restilo
Závěs Carli
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, béžový, 140x270 cm
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Novinka
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Desert 1301
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, béžový, ø 80 cm
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Bigso
Koš na prádlo Soft Storage
Látkový, béžový, 69 l
(2)
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Šálek Latina
Keramický, na cappuccino/s podšálkem, béžový, 220 ml
(1)
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Reality
Stolní lampa Martin
Bílá/šedobéžová, keramická, ø20x29 cm
(82)
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Závěs Maddy
Závěsný systém tyč, bílý/zelený, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Dakls
Dětská stolní lampa Butterfly
Bílá, kovová, LED, přenosná, na USB, ø15x25 cm
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Fauna
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 28x11x14 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Tyč na sprchový závěs
Teleskopická, kovová, bílá, 110 - 185 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Maximální délka (2)
Sehlbach
Záclona Circles
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, s geometrickými vzory, bílá, 135x245 cm
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Záclona Floressia
Voálová, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, bílá/ve zlaté barvě, 140x280 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Sollux
Bodové svítidlo Etna
Bílé, ocelové, 8x8x16 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, bílé, 160x200 cm
(6)
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, perkálové, bílé, 150x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Jerry Fabrics
Prostěradlo Basic
Napínací, z mikroflanelu, bílé, 180x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Brandani
Šálky v sadě Queen
2 ks, z kostního porcelánu, s podšálkem, bílé, 170 ml
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/růžové, 135x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Wenko
WC štětka Badi
Keramická, bílá, ø 13,5 cm, výška 38 cm
(37)
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Odpadkový koš Amber
Nášlapný, kovový, bílý, 3 l
(14)
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Maxwell & Williams
Talíř
Hluboký , ø 28 cm, porcelánový, bílý
(6)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Casafina
Talíř Taormina
Ø 27 cm, z kameniny, bílý
(6)
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bigso
Organizér Ingrid Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Sehlbach
Závěs
Závěsný systém tyč, kostkovaný, bílý, 140x245 cm
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, zelený, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, žlutý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, růžový, ø 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, krémový, ø 20 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Rex London
Dekorační tác
13x28 cm
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Brandani
Difuzér
Ø 10 cm, výška 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Závěs Carli
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, v mentolové barvě, 140x250 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
Restilo
Závěs Carli
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, v mentolové barvě, 140x270 cm
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Premium
Blomsterbergs
Dortová stěrka
Kovová
(1)
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Držák na toaletní papír Porto
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, v matně stříbrné barvě, 10x14 cm, výška 6,5 cm
(1)
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětská police Sleek
Šedá, šířka 48 cm, výška 11,5 cm, hloubka 8 cm
(9)
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Esschert Design
Dětská pláštěnka
(4)
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Koupelnová předložka Bati
Pratelná, fialová, 60x90 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Šálek Latina
Keramický, na cappuccino/s podšálkem, fialový, 220 ml
(3)
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
...
463
464
465
...
667
Načíst další