Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 110 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
douceur d'intérieur
Ubrus Constellation
S vánočním motivem, bílý, 150x240 cm
(3)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Stella
Z žakáru, krémový, ø 180 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 3 ks
Outdoorchef
Udicí prkénko
3 ks, 30x15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
509 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Umělá květina Orchid
Ø 15 cm, výška 39 cm
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Chránič matrace Terry Shelly
Voděodolný, 160x200 cm
(3)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Svíčka Tuoksu Cashmere
Vonná, sojová, s vůní pižma/s vůní jasmínu/s vůní gardénie/s vůní kašmíru, doba hoření 35 h, počet knotů 1 ks, ø 7 cm, výška 8 cm
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
Blomus
Svíčka Tuoksu Ocean
Vonná, sojová, s vůní cedrového dřeva/s vůní citrusových plodů/s vůní moře, doba hoření 35 h, počet knotů 1 ks, ø 7 cm, výška 8 cm
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
Ego Dekor
Věnec
Vánoční, ø 26 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Esschert Design
Zahradní zástěra
Zelená/hnědá
(121)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Sweety
Zelená, 50x120 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, zelené, 140x190 cm
(1)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
My House
Povlečení Fiona
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, zelené, 140x200 cm
(6)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Hrnek Neo
335 ml, keramický, na latte, zelený
(1)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Joseph Joseph
Lis na česnek CleanForce
(13)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 3 ks
Cam Cam Copenhagen
Dětský příbor Ocean Mix
3 ks, ze silikonu, zelený/modrý, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bigso
Úložný box Logan Paper Laminate
S víkem, kartonový, bílý/ve zlaté barvě, 31,5x31,5x31 cm
(18)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Podstavec stolní lampy Tub
Černý, 10 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Podložka pod hrnec Stretch
Silikonová, 5x50 cm
(90)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Reality
Stolní lampa Luxor
Modrá/ve zlaté barvě, keramická, ø18x26 cm
(28)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Asterix
Černá, kovová, do zásuvky, 49x49x49 cm
(2)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Salt&Pepper
Talíř Lunar
Hluboký , ø 22,5 cm, z kameniny, černý/béžový
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Typ talíře (3)
Novinka
Pantone
Šálek Red 2035
Porcelánový, na cappuccino, červený, 175 ml
(19)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
sada 3 ks
Cam Cam Copenhagen
Dětský příbor Rose Mix
3 ks, ze silikonu, červený/v lososové barvě, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Cotton House
Povlečení Dorota
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, s abstraktním vzorem, šedé/béžové, 140x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dětská deka se svítícím efektem Game Over
Z mikroplyše, šedá, 130x170 cm
(6)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Cotton House
Povlečení Korin
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, s květinovým vzorem, šedé, 140x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Povlečení Gloria
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, šedé, 140x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Odpadkový koš Sofia Canvas Paper Laminate
Kancelářský, šedý
(3)
Skladem
Poslední kousek
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Esschert Design
Obal na květináč
Závěsný, kovový, bez odtokového otvoru, ø 30 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Oblíbené
Wenko
Odkapávač Filia
Na lahve, plastový, šedý, 29x12,5 cm
(54)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
knor
Rámeček
44x54 cm, na zeď, plastový, šedý, na fotku 40x50
(1)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Běhoun Persane
Syntetický, bez vlasu, šedý, 50x120 cm
(3)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Sweety
Žlutá, 50x120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
B.E.S.
Prostěradlo Mako
Napínací, na jednolůžko, jersey, žluté, 90x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
House Nordic
Šperkovnice Marrakech
Látková, 11x11 cm, výška 6,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
508 Kč
Do košíku
Do košíku
Curver
Odpadkový koš Click-It
Plastový, béžový, 25 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
507 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
Blomus
Kelímek na zubní kartáčky Sono
Keramický, krémový, ø 9 cm, výška 11 cm
(17)
Skladem
507 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Kelímek na zubní kartáčky Sono
Keramický, modrý, ø 8 cm, výška 11 cm
(41)
Skladem
Poslední kousky
507 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Rowico
Háček Milford
Nástěnný, z dubového dřeva, v přírodní barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
507 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 4 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
4 ks, froté, bavlněné, světle šedé, 30x30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
507 Kč
127 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Compactor
Úložný box na oblečení Black Edition
Vakuový/vyztužený, látkový, černý, 40x25x25 cm
(8)
Skladem
507 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 4 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
4 ks, froté, bavlněné, šedé, 30x30 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
507 Kč
127 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Wenko
Utěrka Tito
Bavlněná, šedá, 45x65 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
506 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Utěrka Tito
Bavlněná, zelená, 45x65 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
506 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Koupelnová předložka Ecru
Rychleschnoucí, textilní, béžová, 40x60 cm
Skladem
506 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
YAMAZAKI
Držák na zubní kartáčky Film Hook
Bez vrtání, kovový, bílý, 3,5x12,5 cm, výška 4 cm
(16)
Skladem
506 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
B.E.S.
Přikrývka Summer
Letní, 140x200 cm
(1)
Skladem
506 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Lékué
Lahev To Go
500 ml, cestovní, skleněná, tyrkysová
(1)
Skladem
506 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
472
473
474
...
669
Načíst další