Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 121 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Blomus
Interiérová vůně Tuoksu Cashmere
S vůní pižma/s vůní jasmínu/s vůní gardénie/s vůní kašmíru, 100 ml
(1)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
Premium
Blomus
Interiérová vůně Tuoksu Ocean
S vůní cedrového dřeva/s vůní citrusových plodů/s vůní moře, 100 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
Premium
Blomus
Interiérová vůně Tuoksu Wood
S vůní santálového dřeva/s vůní jehličí/s vůní dřeva, 100 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
Perfumed Prague
Interiérová vůně #47 Tangerine, Neroli and Saffron
S vůní santálového dřeva/s vůní mandarinky/s vůní šafránu/s vůní cedru, 200 ml
(7)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (11)
Na prodejně
Busy B
Jídelní plánovač
52 str.
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Elisa Canvas Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(6)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Artevasi
Květináč Luna
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 19 cm, výška 17 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
douceur d'intérieur
Záclona Ajourela
Voálová, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, s pruhy, khaki, 140x280 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Foutastic
Koupelnová předložka Snake Trinket
70x120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě Waiten
2 ks, pratelné, 60x100 cm
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Konvička na zalévání Ladybird
Kovová, 1,5 l
(4)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 3x35 cm, výška 25 cm
(11)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Rex London
Kreativní sada Build a Volcano
Vhodný věk 8+
(20)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Hilight
LED lucerna
V bronzové barvě, plastová, přenosná, na baterky, 9,5x12x19 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
LED svíčka Sille Rechargeable
Do nabíječky, bílá, ø 7,5 cm, výška 10 cm
(6)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Oblíbené
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky
Ø 18 cm, výška 18 cm
(190)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Utěrky v sadě Natural
2 ks, lněné, v přírodní barvě, 26x26 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Lemon Curry
Lněný, zakládací, 40x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (4)
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Khaki
Lněný, zakládací, 40x40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Digger Dreams
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, modré, 120x150 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, modré, 60x100 cm
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Catherine Lansfield
Koupelnové předložky v sadě Armoni
2 ks, pratelné, WC, tmavě modré, 50x80 cm
(49)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, v lososové barvě, 160x200 cm
(76)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
RHS
Dětské prostěradlo Garden Animals
Napínací, na jednolůžko, s květinovým vzorem, růžové, 90x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Koupelnová polička Luxy
Bez vrtání/rohová, ocelová, v leskle stříbrné barvě
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Rotho
Odpadkový koš Albula
Na tříděný odpad, z recyklovaného plastu, bílý, 25 l
(26)
Skladem
Poslední kousek
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
sada 6 ks
VDE Tivoli 1996
Podtácky v sadě Chocolate
6 ks, papírové, ø 11 cm
Skladem
489 Kč
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Vánoční koule v sadě Magi Memory
5 ks, papírové, ø 7,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
98 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Homéa
Aromalampa LED Colours
Plastová, ø 8 cm, výška 13,5 cm
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Joseph Joseph
Ramínka v sadě Orderly
2 ks, plastová, béžová, délka 42,5 cm, výška 31 cm
(6)
Skladem
489 Kč
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Pudding
Plyšový, s vánočním motivem, hnědý, 35x35 cm
(1)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Santa
Plyšový, s vánočním motivem, červený/bílý, 38x32 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dětský polštářek Halloween Ghosts
Plyšový, s haloweenským motivem, bílý, 35x35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Brandani
Potravinová krabička
Šedá, 1,3 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
sada 4 ks
Hermia
Potravinové krabičky v sadě
4 ks, zelené, 3,5 l
(2)
Skladem
Poslední kousek
489 Kč
122 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Cotton Sateen Dove
2 ks, z bavlněného saténu, zakládací, 50x75 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Egyptian Cotton
2 ks, z egyptské bavlny, zakládací, 50x75 cm
(4)
Skladem
489 Kč
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
LIND DNA
Prostírání Monstera Leaf Nupo
Z eko kůže, 22x26 cm
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Rohožka Carpetuni
Světle šedá, 45x120 cm
(1)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Esschert Design
Rohožka Ornament
Z kokosového vlákna, černá/v přírodní barvě, 40x120 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Rohožka Weawing
Z kokosového vlákna, černá/v přírodní barvě, 40x120 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Rohožka Salute
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Casa Selección
Rámečky v sadě
22x27 cm, 2 ks, na zeď, bílé/v přírodní barvě, na fotku 20x25
(5)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Koberec Athena
Pratelný, syntetický, s příměsí bavlny, bouclé, bez vlasu, růžový/krémový, 60x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Koupelnová předložka Cuddly
Pratelná, světle růžová, 50x80 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, růžové, 240x300 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě Pictura
2 ks, pratelné, 60x100 cm
(92)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Cotton Sateen Blush
2 ks, z bavlněného saténu, zakládací, 50x75 cm
(12)
Skladem
Poslední kousek
489 Kč
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
1
...
481
482
483
...
670
Načíst další