Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 088 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Wenko
Dávkovač mýdla Woya
Bez vrtání, Turbo-loc, keramický, bílý, 250 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
483 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Držák na papírové utěrky
Bez vrtání, Static-Loc, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 8,5x30 cm
(795)
Skladem
483 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Lis na česnek Helix
Z nerezové oceli
(108)
Skladem
483 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Kelímek na zubní kartáčky EasyStore™
Plastový, bílý/šedý, 9x9 cm, výška 13 cm
(92)
Skladem
483 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Držák na toaletní papír Bivio
Bez vrtání, Turbo-loc, kovový, matně černý, 7,5x16 cm, výška 6,5 cm
(26)
Skladem
483 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Joseph Joseph
Odkapávač Duo Steel
Na příbory, z nerezové oceli, v leskle stříbrné barvě, 11x11,5 cm
(2)
Skladem
483 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Ubrus Tone
Omyvatelný, s květinovým vzorem, 140x250 cm
(1)
Skladem
483 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Maximex
Organizér na čisticí prostředky Universal
Objem 16 l
(56)
Skladem
483 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Oblíbené
Wenko
Sprchová hlavice s hadicí Basic Line
V leskle stříbrné barvě
(35)
Skladem
483 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
Zelený, 220x240 cm
(16)
Skladem
483 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Wenko
WC štětka Davos
Plastová, černá, ø 9,5 cm, výška 35 cm
(107)
Skladem
483 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
House Nordic
Obaly na květináče v sadě Fulda
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 19 cm
(4)
Skladem
481 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Vermont
Nástěnná, ve stříbrné barvě
(54)
Skladem
Poslední kousky
481 Kč
Do košíku
Do košíku
Rolser
Potah na žehlicí prkno K-Surf
Bavlněný, šedý, 141x48 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
481 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
House Nordic
Prostírání v sadě Bombay
4 ks, jutová, ø 38 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
481 Kč
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Dekorační tác Mireni
24,5x22,5 cm
Skladem
Poslední kousky
480 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Kelímek na zubní kartáčky Senda
Dřevěný, v přírodní barvě, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
480 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Cukřenka Sablo
Keramická, světle šedá/béžová, objem 100 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
480 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Svícen Acadia
Kovový
Skladem
Poslední kousky
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Svícen Acadia
Kovový
Skladem
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Dětské hrnky v sadě Lili
2 ks, silikonové, modré/oranžové
Skladem
Poslední kousek
480 Kč
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Podsedák Sora
Manšestrový, bez uchycení, ø 35 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Everbrand Sweden
Pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag 3-series
Zelený
(5)
Skladem
Poslední kousky
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
Poslední kousky
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
Poslední kousky
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Soft Linen
Vonná, sojová, s vůní čistého prádla, doba hoření 24 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Sandalwood and Myrh
Vonná, sojová, s vůní santálového dřeva/s vůní myrhy, doba hoření 24 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(18)
Skladem
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Dětské hrnky v sadě Lili
2 ks, silikonové, světle růžové/tyrkysové
Skladem
Poslední kousky
480 Kč
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Blomus
Svíčka Fraga: Fig
Vonná, sojová, s vůní fíků, doba hoření 24 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Kyoto Yume
Vonná, sojová, s vůní vanilky/s květinovou vůní, doba hoření 24 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(3)
Skladem
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Sea Salt and Sage
Vonná, sojová, s vůní moře/s vůní šalvěje, doba hoření 24 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Svíčka Cozy Cashmere
Vonná, s vůní ambry, doba hoření 20 h, počet knotů 1 ks, ø 7,5 cm, výška 8,5 cm
Skladem
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Gardinia
Roleta Plisé Verona
Antracitová, 72,5x150 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (5)
Karlsson
Budík Gradient
Ø 11,5 cm
(1)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, béžové, 90x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, béžové, 140x200 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (5)
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč, béžový, 140x175 cm
(368)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Rozměry (2)
Ayyildiz Carpets
Koberec Life
Syntetický, shaggy, kulatý, béžový, ø 80 cm
(10)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Průměr (4)
Sass & Belle
Termofor Coco Capybara
Béžový
(1)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Sehlbach
Závěs Etamine
Závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, béžový, 135x245 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
My House
Plážová osuška Big
Froté, bavlněná, bílá, 100x180 cm
(7)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Alnäs
Bílá, papírová, do zásuvky, ø55x13 cm
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
LED svíčka Sara Exclusive
Na baterky, bílá, ø 7,5 cm, výška 20 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Záclona Duchesse
Voálová, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, bílá, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
Vánoční světelná dekorace Celina
Bílá, skleněná, LED, na baterky, ø5x8 cm
(1)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Orbella
Pratelná, bílá/ve stříbrné barvě, 45x75 cm
(2)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
Bitz
Miska Gastro Grey/Cream
Na polévku, z kameniny, bílá/zelená, 850 ml, ø 18 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
483
484
485
...
669
Načíst další