Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 086 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Novinka
simplehuman
Dávkovač mýdla
Bezdotykový, ocelový, v matně zlaté barvě, 266 ml, 11x7 cm, výška 16 cm
(11)
Doručíme od 13. 10. 2026
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Yellow Tipi
Závěs Happiness
Závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, krémový, 130x260 cm
Skladem
Poslední kousek
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Haden
Rychlovarná konvice Dorchester
Bílá, z nerezové oceli, objem 1,7 l, příkon 3000 W
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Hartman
Deka Jolie
Sametová, růžová, 170x130 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Karlsson
Hodiny Small Flip
Digitální/stolní, výška 16,5 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mauro Ferretti
Nástěnný věšák Long Leaf
Kovový, ve zlaté barvě, šířka 65 cm, výška 43 cm, hloubka 6 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Odkládací stolek Palena
Z teakového dřeva, v přírodní barvě, ø 40 cm, výška 45 cm
Skladem
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Umbra
Rámeček Flute
57x99 cm, na zeď, kovový/skleněný, leskle černý, na fotku 13x18/na fotku 20x25
Doručíme od 23. 10. 2026
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Hübsch
Vázy v sadě Cloud
2 ks, ručně vyrobené, skleněné, modré, ø 15 cm, výška 25 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Sada nádobí Anett
7 ks, nerezová, 3x hrnec/1x rendlík/3x poklička, na indukci
(7)
Skladem
Poslední kousek
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Nákupní taška
Na kolečkách, 38 l
(5)
Skladem
Poslední kousek
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Hodiny Carving
Nástěnné, ø 60 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Obraz Madeline Relief
60x90 cm, 3D, s rámem/na plátně
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Aventurine
50x70 cm, 2 ks, tištěné/s ručně malovanými prvky, na plátně
(13)
Skladem
Poslední kousky
2 499 Kč
1 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Breeze
50x70 cm, 2 ks, tištěné/s ručně malovanými prvky, na plátně
(11)
Skladem
2 499 Kč
1 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Sail
50x70 cm, 2 ks, tištěné/s ručně malovanými prvky, na plátně
(13)
Skladem
2 499 Kč
1 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
simplehuman
Odpadkový koš Slim
Na tříděný odpad, ocelový, šedý, 2x10 l
(2)
Skladem
Poslední kousek
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
WMF
Odstřeďovací mísa na salát
Z nerezové oceli, ø 24 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Koš na prádlo Ume
Plastový, světle šedý, 60 l
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
WMF
Páková vývrtka Baric
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Gril Party Time
Přenosný, ø 35 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Light & Living
Váza Luserna
Keramická, růžová, ø 16 cm, výška 31 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Set dětského nábytku Jordan
Modrá, nosnost 70 kg
Doručíme od 27. 10. 2026
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
SULION
Stropní svítidlo Musa
Hnědé, z opálového skla, ø18x17,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Nástěnný věšák A-Hallway
S poličkou, ocelový, světle šedý, šířka 11,5 cm, výška 15 cm, hloubka 40 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 4 ks
Bloomingville
Misky v sadě Vivielle
4 ks, na polévku, z kameniny, tmavě hnědé, 720 ml, ø 13 cm
Skladem
Poslední kousky
2 499 Kč
625 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Bonami Essentials
Kancelářská židle Arco
Čalouněná, pojízdná/s nastavitelnou výškou/s područkami/otočná, černá, nosnost 120 kg
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Reality
Stropní svítidlo Beta
Černé, kovové, LED, přisazené, s možností volby barvy, 44,5x44,5x5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Joseph Joseph
Odkapávač Excel
Dvoupatrový, z nerezové oceli, šedý, 31,5x46,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Universal
Koberec Kasbah Gris
Syntetický, shaggy, šedý, 160x230 cm
(44)
Skladem
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Elletipi
Odpadkový koš Metropolis Flip-up
Na tříděný odpad/vestavný, plastový, šedý, 2x12 l
Doručíme od 13. 10. 2026
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Jídelní židlička Nature UP
S nastavitelnou výškou sedáku, bílá, nosnost 70 kg
Skladem
Poslední kousky
2 498 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Šuplík pod dětskou postel
Z dřevotřísky, bílý, 70x140 cm
Doručíme od 4. 11. 2026
2 498 Kč
Do košíku
Do košíku
Keter
Zahradní úložný box Kentwood
Plastový, objem 350 l, šířka 128 cm, výška 59 cm, hloubka 54 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 498 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Nova Luce
Nástěnné svítidlo Orbique
Světle hnědé, keramické, IP44, ø22x18 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
2 498 Kč
Do košíku
Do košíku
Elletipi
Odpadkový koš Metropolis
Na tříděný odpad/vestavný, plastový, tmavě šedý, 15+10+10+6 l
(6)
Skladem
Poslední kousek
2 495 Kč
Do košíku
Do košíku
Bizzotto
Taburet Dado
Béžový, šířka 40 cm, hloubka 40 cm, výška 41 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
2 490 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Stropní svítidlo Messy Family
Bílé, skleněné, přisazené, 43x43x15 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
2 490 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Hodiny Retro LCD
Digitální/nástěnné/stolní, 3x35 cm, výška 15 cm
Skladem
Poslední kousky
2 490 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Opviq lights
Stojací lampa Sehbali Tripod
Černá/hnědá, látková, s poličkou, ø46x154 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
2 490 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Jen na Bonami
Linen Tales
Prostěradlo Linen Tales for Bonami
Napínací, na dvoulůžko, s příměsí lnu, bílé, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
2 489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Oblíbené
Ego Dekor
Nádoba na nápoje Authentic
12,5 l
(42)
Skladem
Poslední kousek
2 489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
Universe of Sleeping
Polštář Neptune High
S péřovou výplní, na spaní, 80x80 cm
(2)
Doručíme od 27. 10. 2026
2 489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (3)
Güral Porselen
Hrnec Classic
Na pečení, s pokličkou, 2,75 l, ø 22 cm
Skladem
Poslední kousek
2 489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Premium
Bloomingville
Talíře v sadě Karine
4 ks, ø 25 cm, z kameniny, zelené/fialové/šedé
(16)
Skladem
Poslední kousky
2 489 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Bonami Essentials
Předsíňová sestava Aris
Ocelová, povrchová úprava: práškový lak, černá, šířka 90 cm, výška 170 cm, hloubka 40 cm
Skladem
Poslední kousky
2 489 Kč
Do košíku
Do košíku
LEIFHEIT
Žehlicí prkno AirBoard Express L Solid MAXX
S držákem na parní generátor/s nastavitelnou výškou, modré, 130X45 cm
Skladem
2 487 Kč
Do košíku
Do košíku
Rolser
Nákupní taška I-Max Termo Zen 4 Logic
Na kolečkách, 43 l
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 485 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
183
184
185
...
543
Načíst další