Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 774 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Cosy Diamond
Z mikroplyše, bílá, 130x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský obrázek Numa
32x42 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sollux
Stolní lampa Elia
Béžová, z borovicového dřeva
(1)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Surdic
Obal na květináč Colgante
Závěsný, dřevěný, výška 65 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Šálky v sadě Caramella
2 ks, kameninové, 250 ml
(1)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
480 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bizzotto
Lucerna Darreh
Keramická, ø 16 cm, výška 30 cm
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Sada doplňků do koupelny Rivara
Keramická
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Truhlík
Keramický, 16x39,5 cm, výška 15 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Garnýž
Roztažitelná, kovová, bílá, 160 - 300 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Pojízdný regál Franco
Kovový, lesklý, ve stříbrné barvě, šířka 36 cm, výška 64 cm, hloubka 25 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Organizér Kanso
Na psací potřeby, polyresinový, 12x22 cm, výška 3 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
iDesign/The Home Edit
Organizér na kořenky
Otočný, plastový, ø 29 cm, výška 11 cm
(58)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Botany
Lněný, na zip, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář White Flowers
Lněný, na zip, s květinovým vzorem, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Wenko
Držák na ručníky Bosio
Bez vrtání, Power-loc, z nerezové oceli, matně černý, 5,5x43 cm, výška 9 cm
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
JUNA
Ručník Check
Froté, z bio bavlny, modrý/růžový, 50x100 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Alianor
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, bavlněné, s potiskem, modré, 240x220 cm
(5)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Macarena
Do dveří, závěsný systém tyč, bavlněný, modrý, 90x200 cm
(1)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Profil
Černé, látkové, 18x30x24 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Přehoz Cats Invasion
Prošívaný, z mikrovlákna, šedý, 220x240 cm
(79)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Styler
Obraz Cobalt Women
60x60 cm, tištěný, na plátně
(26)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě
4 ks, na zip, 43x43 cm
(20)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Polštář Quilted Comfort Embossed
2 ks, na spaní, 74x48 cm
(10)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
480 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Mistletoe
Lněný, na zip, s vánočním motivem, 40x60 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Nerel
Z žakáru, na zip, strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Simple Arch
4 ks, na zip, s geometrickými vzory, 43x43 cm
(76)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Vileda
Mop Turbo 3v1
Rotační, s kbelíkem
(383)
Skladem
959 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Côté Table
Závěsná dekorace Ecorce
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Yellow Tree
4 ks, na zip, 45x45 cm
(22)
Doručíme od 14. 12. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Tác Meggie
24x35 cm, servírovací
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Dózy v sadě
3 ks, 1 l/1,3 l/1,7 l, na potraviny/na těstoviny, skleněné
(2)
Skladem
Poslední kousek
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Stojan na boty Fondi
Z masivu akácie, v přírodní barvě, počet párů bot 6 , šířka 69 cm, výška 40,5 cm, hloubka 27 cm
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Župan Tendresse
Velikost M, bavlněný, světle hnědý
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Lorena Canals
Dětský koš na hračky Swan Rose
Látkový, s geometrickým vzorem, světle růžový, 30x20x20 cm
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mijolnir
Přehoz Alanur
Bavlněný, modrý/růžový, 200x235 cm
(24)
Doručíme od 10. 11. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Floral Set
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(1)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
480 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Yes Everyday
Tácy v sadě Knossos
2 ks, 15x46 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
ZicZac
Utěrky v sadě Duo Waffle
3 ks, bílé/hnědé, 50x76 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Trio
Venkovní svítidlo Volturno
V měděné barvě, hliníkové, 20x15x30 cm
Skladem
Poslední kousek
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Tara
Ve zlaté barvě, z juty, do zásuvky, 45x15x70 cm
(1)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wallity
Obraz
20x60 cm, tištěný
(9)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
ONA
Mísa Duna
Na salát, vínová, ø 28 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-15 % s kódem
Ladelle
Zapékací mísa Clyde
28x32 cm, keramická, maximální teplota 180 °C
(1)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Misky v sadě Yule
2 ks, na polévku, z kameniny, zelené/krémové, 500 ml, ø 14 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
480 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Reality
Závěsné svítidlo Vita
Ve stříbrné barvě, skleněné, ø14x150 cm
(1)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Fischer & Honsel
Nástěnné svítidlo Straw
Černé, ratanové, 15x15x10 cm
(1)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Ferruccio Laconi
Módní doplněk
(2)
Skladem
Poslední kousek
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
3 ks, pratelné, šedobéžové, 50x90 cm
(20)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
295
296
297
...
528
Načíst další