Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 875 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Bon Appetit
2 ks, z tvrzeného skla, černé, s potiskem, 30x52 cm
(247)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Peperoni
2 ks, z tvrzeného skla, černé, s potiskem, 30x52 cm
(222)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na papírové utěrky Jet
Bez vrtání, Static-Loc, kovový, černý, 12x30 cm, výška 15 cm
(22)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Quadro
Bez vrtání/rohová, Vacuum-loc, plastová, ve stříbrné barvě
(116)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
WMF
Dóza Barista
250 ml, na med, skleněná, ve stříbrné barvě
(64)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
WMF
Karafa Basic
750 ml, skleněná, šedá
(5)
Skladem
Poslední kousek
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Hübsch
Hrnky v sadě Kiosk
4 ks, 350 ml, skleněné
(1)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
237 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Koule na plot v sadě
2 ks, skleněné, ø 12 cm, výška 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Ego Dekor
Vánoční ozdoby v sadě Heart
3 ks, skleněné, ručně foukané, 9 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
316 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (4)
-15 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Sada mlýnků na pepř a sůl Betty
2 ks, zelená, keramická
(1)
Doručíme od 2. 11. 2026
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
475 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Soška Coral
Z polyresinu, 13x12 cm, výška 8 cm
(2)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Allstar
Sprchový set Uno
S ruční sprchou/s posuvným držákem, z nerezové oceli, v leskle stříbrné barvě, 70 cm
(2)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
MSV
Sprchový závěs French
S ornamentem, modrý, 180x200 cm
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Opviq lights
Stolní lampa Oala
V měděné barvě, kovová, 15x28x45 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Markslöjd
Světelný řetěz Skine
Bílý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 30 m
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Songbird
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, světle zelené, 200x200 cm
(24)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Závěsná dekorace Pomp
Textilní, ø 20 cm, výška 39 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Golden Gate
50x70 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Styler
Obraz Hidden
50x70 cm, tištěný, s rámem
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Love Flow
50x70 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Styler
Obraz Soft Magnolia
50x70 cm, tištěný, s rámem
Skladem
Poslední kousek
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Stella
50x70 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Strelizia Leaf
50x70 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Vivid Meadow
50x70 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Tropical Floral Birds
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, tmavě zelené, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Protiskluzová podložka Arinos
Do sprchy, 54x54 cm
(47)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Pojízdný regál Slim
Kovový, bílý/ve stříbrné barvě, šířka 58 cm, výška 80 cm, hloubka 20 cm
(432)
Skladem
Poslední kousek
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
LED svíčky v sadě Sille
3 ks, na baterky, venkovní, bílé, ø 7,5 cm, výška 20 cm
(2)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
My House
Deka Island
S beránkem, zelená, 150x200 cm
(5)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Přehoz Cosy
Z mikroplyše, světle zelený, 220x240 cm
(23)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Běhoun Sprinty Tropical
Syntetický, s nízkým vlasem, zelený, 52x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Záchodové prkénko Sereno
S automatickým zavíráním, 36,5 x 45 cm, plastové, modré, s potiskem
(18)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Venkovní svítidlo Globus
Černé, plastové, LED, solární, 20x20x20 cm
(4)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Váza Face
Porcelánová, bílá/černá, 12x13 cm, výška 26 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Černobílý, z masivního dřeva, 36x10x110 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Compactor
Koupelnová polička Bestlock
Bez vrtání, kovová, černá
(23)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Crazy Love
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na patentku, oboustranné, bavlněné, s potiskem, černé, 240x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Záchodové prkénko Ikaria
S automatickým zavíráním, 37,5 x 41,5 cm, plastové, černé
(8)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Záchodové prkénko Elephant
36,5 x 45 cm, plastové, černé, s potiskem
(2)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Garden Pleasure
Nástěnný věšák Almeria
S poličkou, kovový, černý, šířka 42 cm, výška 31 cm, hloubka 15 cm
(1)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Classic Plus
Nástěnná, ocelová, černá
(112)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
KIS
Odpadkový koš Chic Bin L
Nášlapný, plastový, černý, 45 l
(6)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na toaletní papír Agira
Bez vrtání, Turbo-loc, ocelový, černý, 11x12 cm, výška 54 cm
(53)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Bonami Essentials
Květináč Rose
Z umělého ratanu, výška 70 cm
(117)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Candy Cane
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, teplé/oboustranné, s potiskem, červené/bílé, 230x220 cm
(2)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelná dekorace Luton
Červená, kovová, LED, na baterky, s časovačem, 12x12x22 cm
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Waffle
Bavlněná, šedá, 130x170 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Football Stars
Na dvoulůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, šedé, flanelové, 200x200 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
1
...
298
299
300
...
530
Načíst další