Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 904 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
PT LIVING
Váza Animado Anillo
Skleněná, světle modrá, ø 13,5 cm, výška 28 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Felix
Světle modré, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy/s časovačem/stmívatelné, 9x9x16 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek Stay-Hot Camp Mug Rose Quartz
350 ml, z nerezové oceli, světle růžový
(5)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Football
Na dvoulůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, světle šedé, fleecové, 200x200 cm
(8)
Doručíme od 3. 11. 2026
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Capybara
Světle žluté, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy/s časovačem/stmívatelné, 11x10x12 cm
(2)
Doručíme od 30. 10. 2026
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Spotted Vase
50x70 cm, tištěný, s rámem
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Latina
1,08 l, kameninová, tmavě fialová
(1)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Přídavná polička Flexi
Kovová, ve stříbrné barvě, 44x28 cm, výška 39 cm
(736)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Compactor
Úložný box na oblečení
Vyztužený, látkový, bílý, 65x50x27 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Venkovní svítidlo Firework
Černé, kovové, LED, zapichovací, do zásuvky, IP44, ø36x110 cm
(5)
Skladem
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Celina
Hnědá, skleněná, LED, na baterky, délka 105 cm
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Celina
Bílá, skleněná, LED, na baterky, délka 120 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Willi
Zelené, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy/s časovačem/stmívatelné, 9x8x11,5 cm
Skladem
Poslední kousek
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Artevasi
Truhlík Capri
Závěsný/samozavlažovací, z recyklovaného plastu, 28,5x50 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Oblíbené
Hanse Home
Běhoun Cook & Clean
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, černý, 45x140 cm
(192)
Skladem
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Kalle
Černobílé, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy/s časovačem/stmívatelné, 14x11,5x10,5 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Moon
Černé, kovové, LED, 33x46x10 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
939 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Hermia
Hrnky v sadě
6 ks, 300 ml, keramické, černé
(3)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
157 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 4 ks
Blomus
Dezertní vidličky v sadě Stella
Pro 4 osoby, 4 ks, nerezové, černé
Skladem
Poslední kousek
939 Kč
235 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Design Letters
Svícen Christmas
Adventní, porcelánový
(2)
Skladem
Poslední kousek
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Máslenka Raben
Keramická, šedá, 10x14 cm
(4)
Skladem
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace York
Šedá, kovová, LED, na baterky, s časovačem, 21x9,5x12 cm
Skladem
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Black+Blum
Lahev Eau Good
600 ml, skleněná
Skladem
Poslední kousek
796 Kč
s kódem
936 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Držák na vysavač Tower
(6)
Skladem
Poslední kousky
795 Kč
s kódem
935 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Keter
Květináč Cube
Plastový, výška 39,5 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
935 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Bloomingville Mini
Kolotoč nad postýlku Dott
Závěsný, dřevěný/látkový, ø 20 cm, výška 62 cm
Skladem
Poslední kousky
935 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Taburet Ejby
Z textilie bouclé, béžový, ø 34 cm, výška 36 cm
(15)
Skladem
794 Kč
s kódem
934 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Printworks
Deník pro miminko One Step at a Time: A Book About the First Time in My Life
64 str.
(2)
Skladem
Poslední kousky
794 Kč
s kódem
934 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Printworks
Deník pro miminko Once Upon a Time: The Book About My Life Story
68 str.
Skladem
Poslední kousky
794 Kč
s kódem
934 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Váza
Skleněná, hnědá, ø 22 cm, výška 29 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
794 Kč
s kódem
934 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Odkládací stolek Sisco
Kovový, béžový, ø 40 cm, výška 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
794 Kč
s kódem
934 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Obal na květináč Tule
Kovový, bez odtokového otvoru, ø 22,5 cm, výška 54 cm
Skladem
Poslední kousky
794 Kč
s kódem
934 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Vileda
Mop Turbo
Rotační, s kbelíkem
(266)
Skladem
934 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Svícen Sanga
Skleněný
Skladem
Poslední kousky
794 Kč
s kódem
934 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Opviq lights
Stropní svítidlo Berceste
Černé, kovové, ø24x12 cm
(3)
Skladem
794 Kč
s kódem
934 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kähler Design
Skleničky v sadě Hammershøi
2 ks, 350 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
793 Kč
s kódem
933 Kč bez kódu
467 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Wenko
Sprchová tyč
Bez vrtání, s posuvným držákem, z nerezové oceli, v leskle stříbrné barvě, 70 cm
(1)
Skladem
793 Kč
s kódem
933 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Úsporná sprchová hlavice Water Saving
Ve stříbrné barvě, ø 11 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
793 Kč
s kódem
933 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sollux
Nástěnné svítidlo Roda
Šedé, hliníkové, ø10x12 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
793 Kč
s kódem
933 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Skládací věž Celebrate
Dřevěná, vhodný věk 1+
Skladem
Poslední kousky
791 Kč
s kódem
930 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Maximex
Korouhev Cat
Kovová, 40x50 cm, výška 170 cm
(15)
Skladem
791 Kč
s kódem
930 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Revigo
Závěsná, ocelová, ve stříbrné barvě
(41)
Skladem
Poslední kousky
791 Kč
s kódem
930 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Compactor
Stojan na oblečení
Teleskopický/pojízdný, kovový, černý/ve stříbrné barvě, 78x42 cm, výška 165 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
791 Kč
s kódem
930 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Bari
Bez vrtání, Vacuum-loc, ocelová, ve stříbrné barvě
(544)
Skladem
791 Kč
s kódem
930 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Stojan na ručníky Levante
Z nerezové oceli, v leskle stříbrné barvě, 36x17 cm, výška 79 cm
(2)
Skladem
791 Kč
s kódem
930 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Printworks
Zápisník na recepty Today's Special
50 str., linkovaný
Skladem
Poslední kousky
791 Kč
s kódem
930 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Mila Home
Anatomický polštář
S výplní z paměťové pěny, antialergenní, se snímatelným potahem, 30x45 cm
(2)
Doručíme od 14. 12. 2026
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Anatomický polštář
S výplní z paměťové pěny, antialergenní, se snímatelným potahem, 46x55 cm
Skladem
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
301
302
303
...
530
Načíst další