Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 959 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 3 ks
Orion
Odpadkové koše v sadě
3 ks, na tříděný odpad, plastové, černé, 3x22 l
(4)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
306 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Rámečky v sadě Aspen
30x40 cm, 3 ks, na zeď, černé, na fotku 21x30/na fotku 30x40
Doručíme od 23. 10. 2026
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Foutastic
Koupelnová předložka Vintage Flower
Pratelná, sametová, šedá, ø 140 cm
(51)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, šedé/ve zlaté barvě, 60x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Balvi
Šperkovnice Wood
Dřevěná/kovová, 19,5x17 cm, výška 30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Vitaus
Koberec Luka
Pratelný, syntetický, bez vlasu, žlutý, 80x150 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Black+Blum
Termoláhev
750 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
Doručíme od 21. 10. 2026
780 Kč
s kódem
918 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Spirella
Dětská protiskluzová podložka Fairy Tale
Do sprchy, 55x55 cm
Doručíme od 13. 10. 2026
779 Kč
s kódem
917 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Roba
Dětská matrace Style
120x60 cm, s odnímatelným potahem/skládací, pěnová, tloušťka 5,5 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
779 Kč
s kódem
916 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
WC štětka Flex
Plastová, šedá, 12,5x9 cm, výška 43 cm
(60)
Skladem
Poslední kousky
913 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Zone
Dávkovač mýdla Nova
Porcelánový, bílý, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 11,5 cm
(90)
Skladem
775 Kč
s kódem
912 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Zone
Skleničky v sadě Rocks
2 ks, 210 ml, na sekt
(1)
Skladem
775 Kč
s kódem
912 Kč bez kódu
456 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Zone
Skleničky v sadě Rocks
2 ks, 300 ml, na víno
(2)
Skladem
775 Kč
s kódem
912 Kč bez kódu
456 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Váza Smoked
Ručně vyrobená, skleněná, šedá, ø 15 cm, výška 30 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
775 Kč
s kódem
912 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka Solivo
Pratelná, textilní, šedá, 50x80 cm
Skladem
Poslední kousek
775 Kč
s kódem
912 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
WC štětka Monkey
Keramická, bílá, 14x14,5 cm, výška 20 cm
(94)
Skladem
774 Kč
s kódem
911 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Sušák na prádlo
Nástěnný, bílý, plastový, délka sušicí plochy 21 m
(140)
Skladem
774 Kč
s kódem
911 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Sprchový závěs Ginkgo
S květinovým vzorem, bílý/modrý, 180x200 cm
(44)
Skladem
774 Kč
s kódem
911 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Sprchový závěs Agate
S abstraktním vzorem, 180x200 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
774 Kč
s kódem
911 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odpadkový koš Sare
Vestavný, z nerezové oceli, černý, 5 l
(22)
Skladem
774 Kč
s kódem
911 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Caribbean
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Fantastic
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, v mentolové barvě, bavlněné, 140x200 cm
(4)
Skladem
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Light & Living
Dekorační polštář Fasano
Bavlněný, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Stěrka s držákem Kapi
Béžová, délka 27 cm
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Remi
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, béžové, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Dot Arch
2 ks, pratelné, sametové, béžové, 60x100 cm
(8)
Skladem
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Geometry Shapes
2 ks, pratelné, sametové, béžové, 60x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Mísa Pearl
Na salát, z kameniny, bílá, ø 34 cm, objem 2,9 l
(12)
Skladem
Poslední kousek
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Povlečení Geometric
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem/4dílné, otevřené, s geometrickým vzorem/kostkované, bílé, 200x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Premier Housewares
Dětské noční světlo Ola
Bílé, porcelánové, LED, noční/přenosné, na baterky, 25x15x18 cm
Skladem
Poslední kousky
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Good Morning
Povlečení Yachtclub
Na jednolůžko, na zip, oboustranné, bavlněné, s pruhy/s potiskem, bílé/modré, 140x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Opviq lights
Závěsné svítidlo Üzüm
Bílé/černé, z opálového skla, ø15x124 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Hook
Na dvoulůžko, na knoflíky, s pruhy, šedé, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Oblíbené
Universal
Běhoun Ricci Leopard
Syntetický, bez vlasu, hnědý, 52x200 cm
(56)
Skladem
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Oblíbené
Universal
Běhoun Sprinty Spring
Syntetický, bez vlasu, hnědý, 52x200 cm
(379)
Skladem
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Vita
6 ks, 250 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(215)
Skladem
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
152 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Lorena Canals
Dětský polštářek Turtle
Bavlněný, zelený/hnědý, 30x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Box na kapesníky Wilo
Dřevěný, 8,5x25 cm, výška 13 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Orion
Etažér Mango
Dřevěný, v přírodní barvě, ø 12 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Garden Pleasure
Stojan na květiny
Dřevěný, 22,5x33 cm, výška 39 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Good Morning
Osušky v sadě Plain
2 ks, froté, bavlněné, v cihlové barvě, 70x140 cm
(3)
Skladem
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Dino
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, hnědé/béžové, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Hay
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, hnědé/béžové, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Hugs
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, hnědé/béžové, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Rave
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, hnědé/béžové, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Dávkovač mýdla Sono
Keramický, světle hnědý, 200 ml, 9x9,5 cm, výška 14,5 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Kartos
Kaligrafická sada Venezia
Skladem
Poslední kousky
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Šálky v sadě Candice
2 ks, kameninové, 264 ml
Skladem
Poslední kousek
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
305
306
307
...
531
Načíst další