Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 040 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Oblíbené
Lékué
Sada na přípravu oříškového mléka Veggie
2 ks, 1 l, plastová
(28)
Skladem
Poslední kousky
744 Kč
s kódem
875 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Lékué
Set na kvašení Pickles
2 ks, 700 ml, skleněný
(67)
Skladem
744 Kč
s kódem
875 Kč bez kódu
438 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Lékué
Forma na chleba
28 x 23 cm, silikon
(49)
Skladem
Poslední kousky
744 Kč
s kódem
875 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Lékué
Nádoba pro vaření v páře
21x27,5 cm, silikonová
Skladem
Poslední kousky
744 Kč
s kódem
875 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Tefal
Pánev Ingenio Unlimited L7637732
Wok, s nepřilnavým povrchem, ø 26 cm, na indukci
(4)
Skladem
Poslední kousky
875 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Kryt na zeď u sporáku Iris
Z tvrzeného skla, černý, s květinovým vzorem, 50x56 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
742 Kč
s kódem
873 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Plumiss
Pratelná, textilní, 45x75 cm
(1)
Skladem
742 Kč
s kódem
873 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Classic Plus
Nástěnná/rohová, ocelová, černá
(167)
Skladem
Poslední kousky
742 Kč
s kódem
873 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Roba
Dětský puf Peppa Pig
Sametový, bílý, šířka 31,5 cm, hloubka 27 cm, výška 25 cm, váha 1,5 kg
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
872 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Zilverstad
Kasička Locomotive
Kovová, 15x5 cm, výška 8,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
741 Kč
s kódem
872 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
PT LIVING
Košík na ovoce Wired
Ø 26 cm, kovový, žlutý/ve zlaté barvě
(23)
Skladem
Poslední kousek
741 Kč
s kódem
872 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Spirella
Protiskluzová podložka Bang
Do sprchy, 55x55 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
741 Kč
s kódem
872 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Háček Flip
Nástěnný, kovový, červený
Skladem
Poslední kousky
741 Kč
s kódem
872 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Leopold Vienna
Moka konvička Trevi
400 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
740 Kč
s kódem
871 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Stojan na šperky Tower
Kovový, 7,5x20 cm, výška 25,5 cm
(26)
Skladem
Poslední kousek
740 Kč
s kódem
870 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Trio
Stolní lampa Treasure
Hnědá, z masivního dřeva, 12x12x16 cm
(4)
Doručíme od 2. 11. 2026
870 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Yes Everyday
Talíř Daryel
Servírovací, modrý/krémový
Skladem
Poslední kousky
740 Kč
s kódem
870 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Hubelino
Příslušenství ke kuličkové dráze Blocks
Vhodný věk 2+, BPA free
(4)
Skladem
Poslední kousky
740 Kč
s kódem
870 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Police Vita
Patrová, z MDF, povrchová úprava: melamin, černá, šířka 36 cm, výška 36 cm, hloubka 36 cm
Skladem
Poslední kousky
740 Kč
s kódem
870 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ubrus Nutcracker
Bavlněný, s vánočním motivem, s potiskem, zelený, 137x229 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
WMF
Brousek na nože
Plastový
(9)
Skladem
Poslední kousek
869 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Epping Textured Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, s pruhy, béžové, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Stag
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, béžové, 230x220 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Mísa Ginnie
Servírovací, keramická, bílá, objem 110 ml
(1)
Skladem
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Sollux
Bodové svítidlo Roda
Bílé, hliníkové, ø10x10 cm
(135)
Skladem
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Annie
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na patentku, oboustranné, bavlněné, s potiskem, bílé/šedé, 240x220 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 6 ks
Villa Altachiara
Talíře v sadě Foliage gray
6 ks, dezertní , ø 19 cm, porcelánové, bílé/světle šedé
Skladem
Poslední kousek
869 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Mísa Kara
Na ovoce, dřevěná, v přírodní barvě, ø 27 cm
Skladem
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Holm
Stojan na kuchyňské náčiní
Dřevěný, v přírodní barvě, ø 13 cm, výška 17 cm
(10)
Skladem
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Heikki
Na polévku, keramická, hnědá, 860 ml, ø 19 cm
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Casafina
Miska na vajíčka Fattoria
Kameninová, bílá
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Svícny v sadě Woods
5 ks, kameninové
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Tác Vila
22x32 cm, kameninový
Skladem
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Artevasi
Květináč Echo
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 20 cm, výška 18 cm
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Vitaus
Koberec Ginevra
Pratelný, syntetický, bez vlasu, fialový/šedý/hnědý, 80x150 cm
(87)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Vitaus
Koberec In Bloom
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 80x150 cm
(60)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Zone
Skleničky v sadě Rocks
2 ks, 270 ml, na koktejly
(2)
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
435 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Wenko
Stojan na boty Ecori
Kovový, teleskopický, černý/v přírodní barvě, počet párů bot 8 , šířka 62 cm, výška 30 cm, hloubka 20 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Velmar
2 ks, taupe, 18x18 cm
(1)
Skladem
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
435 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bianca
Osuška Reversible Stripe
Froté, bavlněná, s pruhy, bílá/modrá, 90x140 cm
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Váza Ariella
Z kameniny, modrá, 15x9,5 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Salcombe Boats
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, modré, 200x200 cm
Skladem
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
FABINI
Poklička Lore
Z nerezové oceli, ø 28 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Tramino
V bronzové barvě, kovové, s ohybatelnou konstrukcí, 27x29x20 cm
(1)
Skladem
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Pahoma
Ve zlaté barvě, kovové, 6x42x22 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Zone
Organizér Pebble
Na psací potřeby, z cementu, 10x20 cm, výška 3 cm
(3)
Skladem
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Plaček Pet Products
Potah do auta Dog Fantasy
Černý
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Vitaus
Koberec Circles
Pratelný, syntetický, bez vlasu, hnědý/krémový, 80x120 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
314
315
316
...
532
Načíst další