Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 216 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Catherine Lansfield
Povlečení Ski Village
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, modré, 230x220 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Běhoun Ricci Sara
Pratelný, syntetický, bez vlasu, modrý, 52x200 cm
(3)
Skladem
655 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Běhoun Ricci Valentina
Pratelný, syntetický, bez vlasu, modrý, 52x200 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
655 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Karlsson
Hodiny Tender Rib
Nástěnné, ø 25 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
House Nordic
Hodiny Lalibela
Nástěnné, ø 30 cm
(3)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Dětský věšák Space
Nástěnný, šířka 55 cm, výška 5 cm, hloubka 8 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Regál na víno Single
Nástěnný, kovový, ve zlaté barvě, počet lahví 6, ve zlaté barvě, šířka 11,5 cm, výška 66 cm, hloubka 18 cm
(5)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wallity
Obraz Margarita
40x55 cm, s rámem
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Charm
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(4)
Skladem
819 Kč
410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Green
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(8)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Odkládací stolek Vita
V dekoru kamene, černý/béžový, 45x45 cm, výška 45 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Penál Flowers
Látkový
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Polštář Hotel Satin Stripe
2 ks, na spaní, 48x74 cm
(5)
Skladem
819 Kč
410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Lemons
4 ks, na zip, s potiskem, 43x43 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Merry Christmas
4 ks, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Merry Christmas
4 ks, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Merry Christmas
4 ks, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Běhoun Ricci Bosforo
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 52x200 cm
(5)
Skladem
655 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Roba
Přebalovací podložka Strenenzauber
Bílá, 75x85 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Love Story
Přepravní taška Capsule
Pro domácího mazlíčka, látková, šedá, 28x33 cm
(1)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, růžové, 60x100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Sweets and Treats
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, růžové, 230x220 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Bloomingville
Misky v sadě Maya
3 ks, na polévku, z kameniny, modré/růžové/fialové, 350 ml, ø 11,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, modré, 50x90 cm
(292)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Blomus
Tác Makoto
13x27 cm, kameninový
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 290 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 450 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 560 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
BonBistro
Sklenice v sadě Revera
6 ks, 500 ml, z recyklovaného skla, na koktejly
Doručíme od 2. 11. 2026
819 Kč
137 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premier Housewares
Váza Cayden
Skleněná, ø 20 cm, výška 30 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Strunový sekáček Handy
Univerzální, z nerezové oceli
(2)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Curver
Koš na prádlo Style
Plastový, světle šedý, 60 l
(44)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
House Nordic
Umělá tráva
Ø 51 cm, výška 45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Úložný box pod postel
Vakuový, látkový, výška 15 cm
(24)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Sirius
Vánoční světelná dekorace Sara
4 ks, na baterky, bílá, ø 7,5 cm, výška 13 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
S|P Collection
Talíř Cyril
Servírovací, porcelánový, vínový/slonovinový
(3)
Doručíme od 2. 11. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Typ talíře (4)
Premium
Bloomingville
Talíř Shama
Ø 27 cm, z kameniny, zelený/hnědý
(2)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Koupelnový organizér Ume
Kameninový, světle zelený, ø 8 cm, výška 10 cm
(3)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
Stanley
Placatka Easy-Fill Wide Mouth Flask Hammer Tone Green
230 ml, z nerezové oceli, zelená
(2)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Závěsná tyč do kuchyně Lonardo
Z pochromované oceli, ve stříbrné barvě, 78 cm
(13)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Sirius
LED lucerna Albert
Bílá, skleněná, LED, na baterky, na dálkové ovládání, IP44, ø12,5x23 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Konvice na čaj Tower
600 ml, se sítkem, plastová, černá
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Plaček Pet Products
Přepravní taška Trixie
Pro domácího mazlíčka, látková, černá, 27x46,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Plaček Pet Products
Přepravní taška Trixie
Pro domácího mazlíčka, látková, černá, 29x42 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Stripe
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, červené/bílé, 230x220 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Addis
Smeták a lopatka
Kovový/plastový
(131)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, šedé, 180x200 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, šedé, 60x100 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
325
326
327
...
536
Načíst další