Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 041 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Mijolnir
Povlečení Hamilton
Na dvoulůžko, na knoflíky, s pruhy, béžové/krémové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Zone
Osuška Classic
Froté, bavlněná, béžová, 70x140 cm
(542)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
S|P Collection
WC štětka Suds
Z polyresinu, bílá, ø 9,5 cm, výška 37 cm
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Umbra
Nádoba na kompostovatelný odpad Bellwood
Z recyklovaného plastu, bílá, 16,5x27 cm, výška 25 cm, 4 l
(3)
Skladem
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Metaltex
Přídavná polička Dino
Z nerezové oceli, bílá, 45x33 cm, výška 20 cm
(75)
Skladem
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Vánoční světelná dekorace Wally
Bílá, látková, LED, na baterky, 14x12x15 cm
(2)
Skladem
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Clipp
Bílá, papírová, ø60x16 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
EGLO
Stropní podhledové svítidlo 4000 K FUEVA 5
Bílé, ocelové, LED, podhledové, 22x22x3 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Cherries and Bows
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, bílé/růžové, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Casafina
Dávkovač mýdla Taormina
Kameninový, bílý, ø 8 cm, výška 11 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Rosendahl
Talíř Grand Cru Cottage
Ø 23 cm, porcelánový, bílý
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Stojan na toaletní papír Linnea
Z nerezové oceli, bílý, ø 21 cm, výška 62 cm
(1)
Skladem
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Rabbit
Z mikroplyše, zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Rava
Z mikroplyše, šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Hyperion
Dekorační polštář Selene Luxury Chenille
Z žinylky, černý, se snímatelným potahem, 55x55 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
sada 2 ks
Bloomingville
Talíře v sadě Jolly
2 ks, dezertní , ø 16 cm, z kameniny
(7)
Skladem
699 Kč
350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Sirius
LED svíčka Dea
Na USB, ø 8 cm, výška 11 cm
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mepal
Dětský svačinový box Campus
S vidličkou, nerezový, v mentolové barvě/ve stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Farmyard Animals
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Rex London
Skládací věž Wild Wonders
Dřevěná, vhodný věk 3+
(5)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Orion
Stojan na víno Black
Dřevěný/kovový, počet lahví 6
Skladem
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Tie Dye Football
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, fialové/tyrkysové, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Meri Meri
Vánoční girlanda Mery Christmas
Papírová, 122 cm
Skladem
Poslední kousek
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Pánev Litina
Grilovací, litinová, ø 35 cm, na indukci
(7)
Skladem
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Odpadkový koš
Nášlapný, plastový, hnědý, 30 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home Luxury
Běhoun na stůl Wicker
Jutový, 35x100 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Sella
Ručně vyrobený, kameninový, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 11 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Diagonal
Z bio bavlny, khaki, 50x80 cm
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Konvička na zalévání
Kovová, 1 l
(5)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Cedník Prescott
Z nerezové oceli
(9)
Skladem
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Deco Pleasure
Svícen
Na čajovou svíčku, kovový
(1)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Nádoba na kompostovatelný odpad
Kovová, krémová, ø 20 cm, výška 21 cm, 3 l
(8)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Orion
Talíře v sadě Statek
6 ks, dezertní , ø 19,5 cm, keramické, krémové
(2)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
117 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
Novinka
sada 2 ks
Bloomingville
Talíře v sadě Yule
2 ks, dezertní , ø 16 cm, z kameniny, krémové
(9)
Skladem
699 Kč
350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Talíř Yule
Ø 25,5 cm, z kameniny, krémový
(1)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Sass & Belle
Vybavení do dětské kuchyňky Scattered Stars Cooking Set
Vhodný věk 3+
(23)
Skladem
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Kávový mlýnek
Z nerezové oceli
(6)
Doručíme od 21. 10. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Sirius
LED svíčky v sadě Sille Rechargeable
2 ks, do nabíječky, bílé, ø 6 cm, výška 3 cm
(1)
Skladem
699 Kč
350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Brabantia
Stojan na papírové utěrky
Ocelový, leskle černý, 12x15 cm, výška 22 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
WMF
Obracečka Nuova
Z nerezové oceli
(23)
Skladem
Poslední kousek
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Matcha set
Světle zelený/v přírodní barvě, keramický
(13)
Skladem
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Zone
Osuška Classic
Modrá, 70x140 cm
(95)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Vázy v sadě Ceola
3 ks, keramické, modré, ø 5 cm, výška 9 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Mya Tropical Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, modré, 200x200 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Prehistoric Dinosaurs
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, modré/béžové, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
sada 2 ks
Oblíbené
Bloomingville
Šálky v sadě Hezha
2 ks, keramické, na espresso, modré/krémové, 55 ml
(21)
Skladem
699 Kč
350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Závěs Casual
Závěsný systém tyč, manšestrový, modrý, 140x260 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
350
351
352
...
543
Načíst další