20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 936 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Sehlbach
Záclona Diamant Scherli
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém/závěsný systém kolejnice, s ornamentem/strukturovaná, bílá, 140x245 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Sehlbach
Záclona Etamine
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém/závěsný systém kolejnice, s pruhy, bílá, 140x245 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Reality
Nástěnné svítidlo Latika
Bílé, kovové, 12x17x10 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Orion
Šálky v sadě Whiteline
6 ks, porcelánové, na cappuccino/s podšálkem, bílé, 110 ml
(62)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
105 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Mijolnir
Povlečení Pledsq
Na jednolůžko, na knoflíky, s geometrickým vzorem, bílé, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Mijolnir
Povlečení Points
Na jednolůžko, na knoflíky, s puntíky, bílé, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
My House
Povlečení Blossom
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s potiskem, bílé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dětské povlečení Dina
Na jednolůžko, oboustranné, na patentku, bílé/zelené, bavlněné, 140x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Rosendahl
Talíř Grand Cru Cottage
Dezertní , ø 19,5 cm, porcelánový, bílý
Doručíme od 16. 10. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
PT LIVING
Nástěnný věšák Metro
Kovový, bílý, šířka 60,5 cm, výška 26,5 cm, hloubka 4 cm
(1)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tomasucci
Květináč Poppy
Samozavlažovací, plastový, bez odtokového otvoru, ø 19 cm, výška 23 cm
(12)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Držák na ubrousky Tower
Kovový, bílý, výška 15 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Love
S příměsí lnu, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Gingerbread Stripe
S vánočním motivem, červený/v přírodní barvě, 30x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Cocoon
Z mikroplyše, taupe, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Pippa
Z mikroplyše, hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Wave
Z mikroplyše, slonovinový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tescoma
Kuchyňská váha Grand Chef
Ve stříbrné barvě, digitální, z nerezové oceli, nosnost 5 kg
(8)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Balvi
Stojan na papírové utěrky Chamy
V přírodní barvě, ø 16 cm, výška 27,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář
Z umělé kožešiny, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Rex London
Hračka Woodland
Dřevěná, vhodný věk 3+
Skladem
Poslední kousek
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Diva
2 ks, 350 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(1)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
ONA
Forma na pečení Duo
29,5 x 22,5 cm, kamenina
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Květináč Argyle
Na bylinky, kameninový, bez odtokového otvoru, ø 13 cm, výška 13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Svícen Sphere
Kamenný
Doručíme od 29. 10. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Zilverstad
Kasička Football
Kovová, 8,5x8,5 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Sada doplňků do koupelny Idro
Keramická, ve zlaté barvě
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Villa Altachiara
Soška Pumpkin
Keramická, ø 14 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Maximex
Zvlhčovače vzduchu v sadě
2 ks, na topení, keramické, bílé
(21)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Kelímek na zubní kartáčky Lotus
Keramický, ve stříbrné barvě, ø 6,5 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, 60x100 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
iDesign
Koupelnový organizér Palette Station
Na kosmetiku, z recyklovaného plastu, 10x20 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Cattara
Ochranný obal na gril Royal Classic
88x66 cm, výška 96 cm
(66)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Reality
Stolní lampa Diaz
Broskvová, kovová, LED, IP44, ø8,5x21 cm
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnová předložka
Pratelná, sametová, krémová, 60x100 cm
(4)
Doručíme od 14. 12. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Reality
Venkovní svítidlo Genie
Matně černé, plastové, LED, na USB, se senzorem pohybu, IP44
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Reality
Venkovní svítidlo Genie
Matně černé, plastové, LED, na USB, se senzorem pohybu, IP44
(1)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Candy Cane
4 ks, bavlněná, pratelná, s pruhy, 30x46 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
157 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Onyx
Mramorový, bílý, ø 7 cm, výška 12,5 cm
(22)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Venkovní teploměr
(83)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wallity
Obraz Vincent Van Gogh
35x45 cm, s rámem
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Umbra
Otvírák Tipsy
Na lahve, kovový
(10)
Doručíme od 16. 10. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Hermia
Dózy v sadě Fresco
20 ks, 400 ml/800 ml/1,1 l/1,5 l, na potraviny, plastové, šedé
(46)
Doručíme od 3. 11. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet kusů (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Addis
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, plastový, 32x22 cm, výška 7 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Plech Grande
Na pizzu/na dort/na bagety, 39 x 33 cm, maximální teplota 230 °C
(9)
Doručíme od 21. 10. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Disco Cherries
Plyšový, růžový, 25x30 cm
(5)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Hartman
Podsedák Belize
Venkovní, s květinovým vzorem, 45x46 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Potah na žehlicí prkno Glide Compact
Béžový, s geometrickým vzorem, 110x33 cm
(3)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
369
370
371
...
536
Načíst další