20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 857 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Rosti
Sada kuchyňského náčiní Classic
Plastová, 4 ks
(2)
Skladem
Poslední kousek
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Dětský úložný box Stor
Plastový, s potiskem, 40x29 cm, výška 27 cm
(5)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Pojízdný regál Lugano
Kovový, ve stříbrné barvě, šířka 41 cm, výška 63 cm, hloubka 23 cm
(395)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Universal
Závěsná/bez vrtání, plastová, bílá
(99)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Essentials
Polštář Non Stitched
S výplní z mikrovlákna, na spaní, 70x90 cm
(21)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (4)
-20 % s kódem
Ladelle
Zapékací mísa Artisan
14,5x23,5 cm, porcelánová
(4)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Brandani
Tác Vegan
Ø 26 cm , porcelánový
(1)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Plaček Pet Products
Potah do auta Dog Fantasy
Černý
(1)
Doručíme od 13. 10. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Prostírání
Ratanové, ø 36 cm
(96)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Artsy Doormats
Rohožka Pink and Blue Check
Z kokosového vlákna, modrá/růžová, 40x60 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Artsy Doormats
Rohožka Probably At The Gym
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Artsy Doormats
Rohožka Watercolour Leaves
Z kokosového vlákna, zelená/v přírodní barvě, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 10 ks
Ambiance
Samolepky v sadě Lorena
10 ks, na podlahu, 20x18 cm
(15)
Skladem
Poslední kousek
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Scandi Christmas
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s hvězdičkami/s nápisem, 45x35 cm
(8)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Fir Branches
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s květinovými vzory, 45x35 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Ladelle
Svačinový sáček Eco
Látkový
(1)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 8 ks
Spira
Vánoční ozdoby v sadě Space
8 ks, z plsti, 6,5 cm
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
71 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Gingerbread
Sametový, s vánočním motivem, hnědý, 28x37 cm
(10)
Doručíme od 3. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Hermia
Sklenice v sadě
6 ks, 395 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Sklenička Thalia
250 ml, na víno
(3)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Premier Housewares
Chladicí nádoba Beaufort
Skleněná, 2,1 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Holmegaard
Vánoční ozdoba Ann-Sofi Romme Annual Christmas Bell 2025
Skleněná, ručně foukaná, ø 5,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Hermia
Misky v sadě Bistro
6 ks, kompotové/na zmrzlinu, skleněné, 220 ml, ø 8 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Premier Housewares
Sada mlýnků na pepř a sůl Cody
2 ks, ve zlaté barvě, plastová
(39)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Pampille
S abstraktním vzorem, červený, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Umělá květina Chrysantemum
Ø 24 cm, výška 101 cm
(1)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Casa Selección
Umělé rostliny v sadě Cactus
4 ks, 5,5x5,5 cm, výška 18 cm
(183)
Doručíme od 19. 10. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
142 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Remember
Svíčka Fresh Basil & Rhubarb
Vonná, sojová, s vůní bazalky/s vůní rebarbory, doba hoření 35 h, počet knotů 1 ks, ø 7 cm, výška 8,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Perfumed Prague
Svíčka #67 Mango, Clementine, Sandalwood
Vonná, sojová, s vůní santálového dřeva/s vůní manga/s vůní klementinky, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (6)
Na prodejně
-20 % s kódem
ILLUME x Bloomingville
Svíčka Cozy Nectarine
Vonná, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 8 cm, výška 9 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Merry Blue Christmas
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousek
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Pastel Christmas
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Rowan Berries
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
(3)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Veselé Vánoce
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bigso
Organizér Elisa Canvas Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(3)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Busy B
Zápisník Pink
128 str., formát A5, linkovaný
Skladem
Poslední kousek
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Addis
Příborník do zásuvky
Nastavitelný, plastový, černý/šedý, 41,5 x 35 cm
(96)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Marble
Pratelná, černá, ø 100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Sollux
Závěsné svítidlo Bombilla
Černé, látkové, ø8x100 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Ladelle
Termohrnek Eco
350 ml, keramický, černý
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Ego Dekor
Špička na stromeček
Skleněná, 31 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Evidence
Pratelná, šedá, ø 100 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Deka Roses
Z žinylky, růžová/fialová
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Vahine
Závěsný systém tyč, žlutý/bílý, 140x280 cm
(3)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Dalila
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, béžová, 140x240 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
454 Kč
s kódem
568 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
YAMAZAKI
Držák na kuchyňské utěrky Tower
Závěsný, bílý, 6x19 cm, výška 4 cm
Doručíme od 14. 10. 2026
454 Kč
s kódem
568 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Elmy
130x160 cm
(3)
Skladem
454 Kč
s kódem
568 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
LEGO®
Dětská police Sleek
Na obrázky, černá, šířka 48 cm, výška 11,5 cm, hloubka 8 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
454 Kč
s kódem
568 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
386
387
388
...
540
Načíst další