20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 974 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Marckeric
TV stolek Lucile
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matný, krémový/v přírodní barvě, šířka 140 cm, výška 53 cm, hloubka 35 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
4 486 Kč
s kódem
5 607 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Novinka
YAMAZAKI
Stojan na kuchyňské náčiní Film Hook
Bez vrtání, kovový, bílý, 5,5x13,5 cm, výška 14 cm
Skladem
Poslední kousky
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
My House
Set přehozu a povlaku na polštář Plaza
Prošívaný, šedý, 220x240 cm
(34)
Skladem
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, taupe, 13x19 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
255 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Blomus
Minutka Puncto
Černá/ve stříbrné barvě
(47)
Skladem
420 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Podnos na dort Jolly
Kameninový, ø 20 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 223 Kč
s kódem
1 529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
OYOY Living Design
Dekorační tác Bakku
Kovový, 24,5x31,5 cm
Skladem
Poslední kousky
1 274 Kč
s kódem
1 592 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Actona
Kancelářská židle Owen
Čalouněná, pojízdná/s nastavitelnou výškou/otočná, černá, nosnost 110 kg, výška sedáku 46,5-58 cm
Skladem
Poslední kousky
3 559 Kč
s kódem
4 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě
2 ks, na zip, s květinovými vzory/strukturované, 43x43 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Záclona Meadowsweet Floral
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, s květinovým vzorem, bílá, 140x183 cm
(17)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Gravillou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 22 cm, délka 75 cm
(2)
Skladem
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Prkénko Adoma
Servírovací, mramorové, 39,5 x 21 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 178 Kč
s kódem
1 473 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Kalune Design
Skříňka Multilux
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 95 cm, výška 111 cm, hloubka 36 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
7 399 Kč
s kódem
9 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Unilove
Dětská, sametová, s květinovým vzorem, růžová/béžová, 75x150 cm
(1)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Esschert Design
Závěs na květináč Macramé
Ø 19 cm, výška 71 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Karup
Křeslo Hippo
Futonové, rozkládací, zelené, výška zadní opěrky 43 cm, výška sedáku 25 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
9 935 Kč
s kódem
12 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Nerel
Z žakáru, na zip, strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
734 Kč
s kódem
917 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Wenko
Odpadkový koš
Vestavný, z pochromované oceli, šedý, 12 l
(203)
Skladem
Poslední kousky
835 Kč
s kódem
1 044 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Home
Ocelový, krémový, ø 7,5 cm, výška 11,5 cm
(55)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Odkládací stolek Wellcres
Z masivu munggur, v přírodní barvě, ø 65 cm, výška 41 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 703 Kč
s kódem
7 129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Jídelní židle Badalona
Čalouněná, z textilie bouclé, hnědá
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 607 Kč
s kódem
2 009 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Tatiana
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
237 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
LEIFHEIT
Mop Rotation Disc Ergo
Rotační, s kbelíkem
(68)
Skladem
902 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kalune Design
Police Laura
Patrová/rohová, v dekoru borovice, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 22 cm, výška 117 cm, hloubka 22 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Scandic
Rohová pohovka Copenhagen
Z imitace kůže, levý roh/s lenoškou, hnědá, čtyřmístná, šířka 280 cm, hloubka 152 cm, hloubka sedáku 52 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
27 279 Kč
s kódem
34 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Roh a tvar (4)
-20 % s kódem
Light & Living
Dekorační tác Anzio
Kovový, 32x33 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Printworks
Vodovky v sadě Aquarelle
(1)
Skladem
Poslední kousek
786 Kč
s kódem
983 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Trio
Stojací lampa Cosima
Slonovinová, kovová, s ohybatelnou konstrukcí, 24x52,5x126,5 cm
Skladem
Poslední kousky
1 393 Kč
s kódem
1 741 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Odpadkový koš Walther
Nášlapný, kovový, černý, 10 l
(3)
Skladem
Poslední kousek
2 143 Kč
s kódem
2 679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
WOOOD
Odkládací stolek Floor
Černý, ø 39 cm, výška 57 cm
(8)
Skladem
2 157 Kč
s kódem
2 696 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Roba
Dětská komoda Sidney
S přebalovacím pultem, v dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, matná, krémová/v přírodní barvě, šířka 110 cm, výška 98 cm, hloubka 75 cm
Skladem
Poslední kousky
5 319 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
Stojan na víno Rocks
Kovový, počet lahví 5
(4)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Costa Nova
Talíř Summer Bliss
Dezertní , ø 22 cm, z kameniny
Skladem
314 Kč
s kódem
392 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Joseph Joseph
Prachovka CleanTech 3in1
Béžová
(2)
Skladem
Poslední kousek
411 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Joseph Joseph
Stojan na kuchyňské náčiní Duo
Šedý, 16,5x23 cm, výška 16 cm
(4)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Umbra
Rámeček Flute
16x20 cm, stojací, skleněný, černý, na fotku 10x15/na fotku 13x18
(2)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Yes Everyday
Koberec Shaila
Ručně tkaný, jutový, bez vlasu, s třásněmi, černý/v přírodní barvě, 60x90 cm
(1)
Skladem
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Evila Originals
Obrazy v sadě Vintage
15x15 cm, 3 ks, s rámem
(267)
Skladem
Poslední kousky
794 Kč
s kódem
992 Kč bez kódu
331 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Marckeric
Komoda Campus
Z MDF, povrchová úprava: lak, bílá, šířka 80 cm, výška 83 cm, hloubka 40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
4 791 Kč
s kódem
5 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Obaly na květináče v sadě Sigal
2 ks, z cementu, bez odtokového otvoru, ø 35 cm, výška 30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 851 Kč
s kódem
3 564 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Unique Furniture
Komoda Ponza
V dekoru dubu, z MDF, v přírodní barvě, šířka 140 cm, výška 75 cm, hloubka 43 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
12 498 Kč
s kódem
15 622 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
sada 12 ks
Hendi
Dezertní vidličky v sadě Profi Line
12 ks, nerezové, ve stříbrné barvě
(11)
Skladem
Poslední kousky
265 Kč
22 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
ESTE
Koberec Pulse
Syntetický, s nízkým vlasem, béžový, 120x170 cm
Skladem
Poslední kousek
1 279 Kč
s kódem
1 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
SMEG
Elektrický šlehač mléka 50's Retro Style
Černý, z nerezové oceli, objem 600 ml, příkon 500 W
(9)
Skladem
Poslední kousek
4 990 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské prostěradlo Bluey
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, s potiskem, modré, 90x200 cm
(1)
Skladem
268 Kč
s kódem
335 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Dětská stolní hra Colourful Creatures
(281)
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Roba
Přebalovací podložka Roba style
Zelená, 75x85 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
848 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Novinka
Sass & Belle
Vánoční ozdoba Happy Mushroom
Skleněná, ručně vyrobená, ø 6 cm
(16)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
145
146
147
...
541
Načíst další