Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 274 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Roba
Set dětského nábytku Universal
2 ks, z masivního dřeva, bílá, nosnost 15 kg
Skladem
Poslední kousek
3 399 Kč
Do košíku
Do košíku
-45 %
Maison de Rêve
Dvoulůžková postel Noto - II. jakost
180x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, zelená
Skladem
Poslední kousek
17 764 Kč
32 299 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Stolní lampa Sienna
Černá, keramická, 23x23x46 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 729 Kč
Do košíku
Do košíku
MSV
Koupelnový organizér Isalys
Na kosmetiku, bambusový, v přírodní barvě, 23x17 cm, výška 14 cm
Skladem
Poslední kousky
760 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Rava
Z mikroplyše, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Marckeric
Dětská postel Enola
90x190 cm, s výsuvným lůžkem, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: lak/povrchová úprava: vosk, krémová
Skladem
Poslední kousky
9 144 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Hård
Bílá, papírová, do zásuvky, 35x10x58 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Dekorační tác Leila
Kovový, ø 30 cm
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Kastrol ANETT
S pokličkou, nerezový, 3 l, ø 20 cm, na indukci
(7)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (7)
Ladelle
Zapékací mísa Artisan
14,5x23,5 cm, porcelánová
(4)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Artsy Doormats
Rohožka You Are Here
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 40x60 cm
(44)
Skladem
Poslední kousky
609 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Stínidlo Honeycomb
Krémové, papírové, ø28x30 cm
(1)
Skladem
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premier Housewares
Držák na hrnky Soka
Dřevěný, v přírodní barvě, ø 14 cm, výška 31 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Metaltex
Metlička Imperial
Z nerezové oceli
(59)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Stojan na kuchyňské náčiní Tokyo Lava
Z nerezové oceli, černý, 13x16 cm, výška 28 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 6 ks
Blomus
Podtácky v sadě Lareto
6 ks, se stojánkem, silikonové, černé/ve stříbrné barvě, ø 11,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
1 396 Kč
233 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
My House
Povlečení Amelie
Na jednolůžko, 3dílné, na zip, nežehlivé, z mikrosaténu, s geometrickým vzorem, 140x200 cm
(18)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Brandani
Potravinové krabičky v sadě Optic
2 ks
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
Bloomingville
Hrnky v sadě Beth
2 ks, 300 ml, keramické, krémové
(4)
Skladem
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Elletipi
Odpadkový koš Tower
Vestavný, kovový, ve stříbrné barvě, 17 l
(18)
Skladem
Poslední kousky
1 495 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Hermia
Šálky v sadě
2 ks, keramické, na cappuccino/s podšálkem, tmavě modré, 210 ml
(3)
Skladem
Poslední kousek
919 Kč
460 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mepal
Odměrka s víkem Chef It
Skleněná
Skladem
Poslední kousky
346 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
OYOY Mini
Závěsný organizér Darling Bear
Látkový, hnědý
Skladem
660 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Utěrky v sadě Stripes
2 ks, bavlněné, oranžové, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
649 Kč
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Bistro
2 ks, bavlněná, pratelná, s nápisem, 33x48 cm
Skladem
539 Kč
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Orion
Placatka s příslušenstvím
210 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(9)
Skladem
Poslední kousek
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Dětské křesílko Peppa Pig
Sametové, bílé
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 246 Kč
Do košíku
Do košíku
Rojaplast
Vyvýšený záhon
Kov, 120x90 cm, výška 30 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 427 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koberec Unique
Pratelný, syntetický, bez vlasu, s třásněmi, 160x230 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
3 619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Karlsson
Budík Nirvana Globe
Ø 9,5 cm, výška 10 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Styler
Obraz Silver
113x85 cm, tištěný, na plátně
(26)
Skladem
Poslední kousek
1 569 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Deka Velvet Boucle
Z mikroplyše, tmavě hnědá, 130x170 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostírání Feuillette
Plastové, 30x45 cm
(2)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
BonBistro
Slánka a pepřenka Squito
Porcelánová
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Opviq lights
Závěsné svítidlo Capello
Černé, látkové, ø30x24 cm
(4)
Skladem
1 073 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Umělá rostlina Pelia
Ø 28 cm, výška 28 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Prostírání Corn Husk
Z kukuřičného šustí, ø 38 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Wenko
Držák na fén Turbo-Loc
Bez vrtání, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 12,5x11,5 cm, výška 9 cm
(264)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Držák na skleničky na víno
Závěsný, z pochromované oceli, ve stříbrné barvě, 25x34 cm, výška 8 cm
(519)
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
Do košíku
Do košíku
Cosmopolitan Design
Křeslo Bali
Tmavě modré, výška zadní opěrky 40 cm, výška sedáku 41 cm
Skladem
Poslední kousky
16 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Alveis
Ze směsi vláken, antracitová, 18x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Girlanda Tassell
300 cm
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
Do košíku
Do košíku
Plaček Pet Products
Škrabadlo pro kočky Epic Pet
V přírodní barvě, 30x30 cm, výška 62 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Taburet Mochi
Tmavě modrý, ø 75 cm, výška 35 cm
Skladem
Poslední kousky
4 905 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Plaček Pet Products
Miska Magic Cat
Pro kočku, keramická, s potiskem, ø 13 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
109 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Sprchový set Young
S ruční sprchou/s posuvným držákem, z nerezové oceli, černý, 66 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 209 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
The Poster Club
Plakát Dancing Dots – Leise Dich Abrahamsen
30x40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 289 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Stolní lampa Verbera
Bílá, kovová, ø26,5x38 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 600 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
231
232
233
...
536
Načíst další