Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 259 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Bloomingville
Svícen Eliot
Kamenný
(7)
Skladem
215 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Star Trading
Světelný řetěz Jutta
V přírodní barvě, látkový, LED, na baterky, s časovačem, délka 200 cm
(7)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
Vitaus
Koberec Colors of Joy
Pratelný, syntetický, bez vlasu, žlutý/modrý, 120x180 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Bianca
Dětské povlečení Mini Star & Stripes
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, bílé/modré, bavlněné, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Hanse Home
Rohožka Ornaments
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 45x75 cm
(22)
Skladem
Poslední kousky
412 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Augustina
S příměsí vlny, na zip, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
695 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (2)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Nástěnný věšák Showcase
S poličkou, z dubového dřeva, hnědý, šířka 90 cm, výška 10 cm, hloubka 18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 269 Kč
Do košíku
Do košíku
Descanso
Povlečení Chaja
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, růžové/béžové, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Závěs Lorenza
Závěsný systém tyč, krémový, 140x240 cm
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
Micadoni
Pohovka Jenny
Z textilie bouclé, béžová, trojmístná, šířka 226 cm, hloubka 90 cm, hloubka sedáku 62 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
32 299 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Universal
2 ks, z tvrzeného skla, bílé, 30x52 cm
(68)
Skladem
Poslední kousky
940 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlečení
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem, zakládací, z bavlny Renforcé, kostkované, bílé/šedé, 200x220 cm
(1)
Skladem
1 589 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Rina
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
Poslední kousky
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Love Story
Škrabadlo pro kočky Jute Balls
Kartonové, v přírodní barvě, 28x30 cm, výška 34 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Curver
Košík Knit
Úložný, plastový, bílý, výška 14 cm
(32)
Skladem
129 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Dětská police Bibiola
Patrová, z MDF, povrchová úprava: barva, žlutá, šířka 60 cm, výška 21,5 cm, hloubka 17 cm
Skladem
Poslední kousky
1 471 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Teulat
Skříňka Totem
Z MDF, povrchová úprava: barva, béžová, šířka 110 cm, výška 80 cm, hloubka 47 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
16 043 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Botany 2
Lněný, s květinovým vzorem, zakládací, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Yes Everyday
Váza Zeyra
Keramická, 13,5x17,5 cm, výška 20 cm
Skladem
649 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 5 ks
Sass & Belle
Příbor Sakura
Pro 5 osob, 5 ks, bambusový, v přírodní barvě
Skladem
149 Kč
30 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Rex London
Kreativní sada
Vhodný věk 3+
(57)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Trio
Žárovka Tropfen
E14, 2700 K, 2 W, ø 4,5 cm
Skladem
Poslední kousek
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Marckeric
Skříňka Dilly
Z MDF, povrchová úprava: melamin, šedá/béžová, šířka 80 cm, výška 80 cm, hloubka 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
6 449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville Mini
Obal na květináč Trophy
Ručně malovaný, keramický, bez odtokového otvoru, výška 16 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
LEIFHEIT
Vysavač na okna Nemo 51030
(29)
Skladem
1 512 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Dětská zástěra Wild Wonders
Bavlněná
Skladem
Poslední kousek
529 Kč
Do košíku
Do košíku
Vipack
Přebalovací pult Amori
Z MDF, povrchová úprava: barva, bílý, šířka 53 cm, výška 12 cm, hloubka 76 cm, hloubka vhodné komody 57 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 649 Kč
Do košíku
Do košíku
Curver
Odpadkový koš Click-it
Šedý, 25 l
(8)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Paw Patrol
Fleecový, 27,5x33 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
232 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Hodiny Birds
Nástěnné, ø 56 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 090 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Nástěnný věšák
Kovový, červený, šířka 3 cm, výška 9 cm, hloubka 6 cm
(2)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Závěsné svítidlo Monarch
Ve zlaté barvě, kovové, stmívatelné, ø70x43 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
5 299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Södahl
Deka Gentle
Pletená, bavlněná, hnědá, 130x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 769 Kč
Do košíku
Do košíku
Støraa
Pracovní stůl Camila
Otvor na kabely, 50x106 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
9 249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Lahev Moly
1 l, cestovní/s pítkem, tritanová, růžová
(4)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
noo.ma
Ručník Gobo
Froté, bavlněný, v levandulové barvě/krémový, 50x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Metaltex
Organizér na kořenky Up&Down
Ocelový, ve stříbrné barvě, 33x28 cm, výška 21 cm
(412)
Skladem
879 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Držák na toaletní papír Bosio
Nástěnný, z nerezové oceli, matně černý, 8x12,5 cm, výška 18 cm
(40)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
House Nordic
Obaly na květináče v sadě Hue
3 ks, z mořské trávy, bez odtokového otvoru, ø 31 cm, výška 37 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 465 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rowico
Jídelní židle Ami
Čalouněná, béžová/v přírodní barvě
(1)
Skladem
3 979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
House Nordic
Police Ember
Patrová, bambusová, povrchová úprava: olej, v přírodní barvě, šířka 70 cm, výška 19,5 cm, hloubka 15 cm
(3)
Skladem
702 Kč
Do košíku
Do košíku
Spinder Design
Nástěnný věšák Mani
Kovový, černý, šířka 15 cm, výška 13 cm, hloubka 8 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 109 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Premier Housewares
Dóza Freska
Na potraviny, bílá/ve zlaté barvě
(20)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Vánoční ozdoby v sadě Anisa
3 ks, 10 cm
Skladem
609 Kč
203 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Háček Tower
Nastavitelný, ocelový, matně bílý
(1)
Skladem
Poslední kousky
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
DAN-FORM Denmark
Kancelářská židle Hype
Čalouněná, pojízdná/s nastavitelnou výškou/otočná, černá, nosnost 120 kg, výška sedáku 42-54 cm
Skladem
Poslední kousky
11 034 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 6 ks
Rex London
Barevné křídy v sadě Eggs
Skladem
219 Kč
37 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Ladelle
Lahev Eco
1 l, cestovní, z nerezové oceli, světle růžová
(1)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
1
...
233
234
235
...
536
Načíst další