Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 043 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Bloomingville
Obaly na květináče v sadě Cestina
2 ks, z umělého ratanu, bez odtokového otvoru, ø 35 cm, výška 55 cm
Skladem
Poslední kousek
2 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Bizzotto
Zahradní lounge set Kallen
Pro 4 osoby, hliníkový, bílý, 4 ks
Skladem
Poslední kousky
18 132 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Speranza
Bílá/hnědá, papírová, do zásuvky, ø50x18 cm
Skladem
Poslední kousky
1 179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Kela
Kelímek na zubní kartáčky Adele
Keramický, bílý, ø 8 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Čisticí kartáč
(1)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
Zuiver
Žárovka
E27, 2700 K, 4 W, ø 9,5 cm
(4)
Skladem
789 Kč
Do košíku
Do košíku
Salt&Pepper
Cukřenka Meridian
Kameninová, zelená/šedá, objem 120 ml
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
My House
Povlečení Abstract
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s geometrickým vzorem/s potiskem, šedé/tyrkysové, 140x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
644 Kč
Do košíku
Do košíku
Leitmotiv
Stolní lampa Joya
Šalvějově zelená, kovová, ø18x24 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 359 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Povlečení Beryl
Na jednolůžko, 3dílné, na zip, nežehlivé, z mikrosaténu, s geometrickým vzorem/s potiskem/vintage, 140x200 cm
(1)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hammel Furniture
Knihovna Mistral
Závěsná, z MDF, povrchová úprava: barva, růžová, šířka 70 cm, výška 70 cm, hloubka 27 cm
Skladem
Poslední kousek
9 649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Hübsch
Obaly na květináče v sadě Normu
2 ks, ručně vyrobené, keramické, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 16 cm
Skladem
Poslední kousky
1 329 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Foutastic
Ručníky v sadě
4 ks, froté, bavlněné, žluté/modré, 50x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
202 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Vánoční figurka
Kovová/plastová/z umělého kamene, výška 19,5 cm
(7)
Skladem
1 169 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Prostěradlo Light Grey
Na dvoulůžko, lněné, světle šedé, 180x260 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
3 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Kindsgut
Dětský talíř
Silikonový, šedý, 16x25 cm
(2)
Skladem
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Villa Altachiara
Talíř Maris
Servírovací, z dolomitu, bílý/modrý
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 059 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
UMAGE
Stínidlo Forget Me Not
V přírodní barvě, z dubového dřeva, ø28x7 cm
Skladem
Poslední kousky
2 424 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tescoma
Forma na trdelník Delícia
2 ks, 23 x 20 cm, nerez
(16)
Skladem
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Světelná dekorace Sofus
V přírodní barvě, bambusová, LED, do zásuvky, IP44, 50x12x48 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Bambi
Syntetický, s nízkým vlasem, růžový/šedý, 80x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
959 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Lucerna Arbore
Dřevěná/látková, ø 23 cm, výška 48 cm
Skladem
Poslední kousky
1 509 Kč
Do košíku
Do košíku
Bobochic Paris
Rohová pohovka Aden
Žinylková, pravý roh/s lenoškou, modrá, vícemístná, šířka 386 cm, hloubka 152 cm, hloubka sedáku 60 cm
Skladem
Poslední kousky
76 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Kreativní sada Prehistoric Land
Vhodný věk 3+
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Bobochic Paris
Pohovka Ernest
Modrá, dvoumístná, šířka 193 cm, hloubka 106 cm, hloubka sedáku 57 cm
Skladem
Poslední kousek
35 299 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Costa Nova
Mísa Brisa
Na salát, z kameniny, bílá/modrá, ø 37 cm, objem 3,3 l
(9)
Skladem
Poslední kousek
1 309 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Zahradní lounge set Victoria
Šedý, 4 ks
Skladem
Poslední kousek
28 436 Kč
Do košíku
Do košíku
MSV
Sprchový závěs French
S ornamentem, modrý, 180x200 cm
Skladem
Poslední kousky
998 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Vyvýšený záhon
Dřevo, 63 l, 37x80,5 cm, výška 78 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 709 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Ubrus
Bavlněný, s geometrickým vzorem, růžový/béžový, 150x250 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Green Gate
Kuchyňská rukavice Laura
Bavlněná, bílá, 13x21 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Pantone
Placatka
150 ml, z nerezové oceli, ve zlaté barvě
(11)
Skladem
Poslední kousek
1 109 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Tenzo
Jídelní židle v sadě Zoe
2 ks, béžové
Skladem
Poslední kousky
9 349 Kč
4 675 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Bébé Douceur
Bryndáky v sadě Gauge
2 ks, mušelínové, zelené
(1)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Rojaplast
Stojan na květiny
Dřevěný, 25x25 cm, výška 50 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
664 Kč
Do košíku
Do košíku
Geese
Zahradní lounge set
Bílý/hnědý
Skladem
Poslední kousek
81 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Komposter Worm
Dřevěný/kovový/plastový, v přírodní barvě
Skladem
Poslední kousek
5 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Hilight
Dětská lampička Palm
Bílá, plastová, na baterky, 18,5x8,5x29,5 cm
(2)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Chránič stromů Berry
(2)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 10 ks
Oblíbené
Ambiance
Samolepky v sadě Quento
10 ks, na podlahu, 18x20 cm
(24)
Skladem
Poslední kousek
559 Kč
56 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Bobochic Paris
Křeslo Giorgia
Z textilie bouclé, hnědé, výška zadní opěrky 30 cm, výška sedáku 43 cm
Skladem
Poslední kousek
23 899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
Villa Altachiara
Konvička na mléko Homify
40 ml, keramická, bílá/zelená
(1)
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Závěsná vánoční dekorace Moon
Kovová, ø 30,5 cm
(2)
Skladem
829 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Zuiver
Jídelní židle Spike
Ratanová, matná, černá/šedá
Skladem
Poslední kousek
7 268 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Kave Home
Osuška Dorane
Froté, bavlněná, s pruhy, zelená/béžová, 70x140 cm
Skladem
1 201 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Villa Collection
Obal na květináč Leer
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 17 cm, výška 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 179 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Běhoun Brown Bamboo
Bambusový, bez vlasu, v hořčicové barvě/hnědý, 60x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
P.L.A.Y.
Pelíšek Snuggle Bed 3in1 Husky Grey S
Pro domácího mazlíčka, kulatý, šedý, ø 33 cm
Skladem
Poslední kousky
1 419 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
326
327
328
...
543
Načíst další